Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kociczkaa miaaauu

jakiej firmy leginsy sa najlepsze ?

Polecane posty

Leginsy to moja ulubiona część garderoby dlatego mam ich w domu mnóstwo. Zarówno leginsy znanych marek takie jak F4 czy adidas, ale mam także zwykłe leginsy kupione w sklepie czy na bazarku, za które dałam jakieś 15 czy 20 zł, a jestem z nich bardziej zadowolona niż z tych droższych i niby porządniejszych. Dlatego jak widać nie warto przepłacać, przekonałam się o tym już kilkakrotnie. Dlatego najczelniejszej robię zakupy w niewielkich sklepikach czy butikach, no i oczywiście w internecie

Gość szukaczka dobrych legginsów
Odradzam tally weijl. na początku zakochałam się w kolorach i kupiłam ich naprawdę sporo, ale teraz co jakieś założę to się okazuje że albo puściły szwy, albo dziura w kolanie, czy w kroku. Po jakimś czasie przecierają się, robią się luźne i prześwitują. nie wytrzymują roku..

Gość gość
A co myślicie o legginsach z Conte? Widziałam je dzisiaj jak łaziłam po sklepach i wyglądały całkiem fajnie, tylko jak z jakością? Nie miałam jeszcze produktów tej firmy.

Gość missy565
ja bardzo lubię ich produkty, bardzo dobrej jakości są, ale legginsów jeszcze nie miałam, nawet nie wiedziałam, że mają

Gość gość
nawet nie wiedziałam, że Conte legginsy też ma ! a noszę ich rajstopy i są świetne

Gość meggiemeggie
Ja mam legginsy z firmy MyProtein i jestem bardzo zadowolona :) Nie prześwitują i fajnie podnoszą pośladki ;)

Gość 88kasia88
Ja mam z Myprotein i jestem bardzo zadowolona. Nie prześwistują i fajnie modelują pośladki ;)

Ja też kupuję legginsy w internecie. Teraz mam zwykłe czarne marki cunazone. Są najlepsze z tych, które miałam dotychczas.

Dla mnie najważniejsze są by były wygodne i by nie spadały mi z tyłka podczas biegania, bo głównie służą jako strój sportowy. Ostatnio na legginsy.pl kupiłam trzy pary i sobie chwale. Najważniejsze dobrze dobrać rozmiar, czyli te uniwersalne odpadają. 

Gość Gość

Co za żałosne spamerskie kuuuuurvvy!!! 🤬

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować