Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boję_się_okropnie

chłopak uderzył mnie w brzuch 6miesiac ciąży

Polecane posty

Gość nie ściemniaj
Nie ściemniaj. nie wierze że trafiłas do szpiatala i teraz siedzisz wygodnie i sobie na naecie piszesz i pierwszy raz na forum i wiesz jak sie zaczernia nicka. sciemniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao a dieta
ło matko, wy na serio obsesje macie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema ściema ściema ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze w lozku na sali jest jeszcze jedna kobieta to co mam robic siedziec i czytac gazety? Wole posiedziec na necie i popisac proste A z tym zaczernieniem zadna sztuka weszlam w zakladke Moje konto i tam wsyztsko napisane Chlopak juz do mnie dzwonil ale nie odbieralam Myslalam ze znajde tu ludzi ktoryz mnie wesprza i bede mogla sie wygadać bo tak naprawde nie amm komu Ale widze nie ma sensu Pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "nie ściemniaj" Jak by zaczernienie się było jakąś filozofią, no chyba że ty tego nie potrafisz do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko chlopak teraz uderzyc Ciebie a pozniej uderzy dziecko bo placze ja nie zostawilabym tego tak... dla swojego i przyszlego dobra dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
do nie sciemniaj==> faktycznie kurwa zaczernienie nicka to filozofia nie z tej ziemi:o nie wszyscy sa tak ciemni jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję_się_okropnie nie przejmuj się pomarańczkami oni zawsze robią zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
Aaalisha (elisha-22@tlen.pl) elisha-22@tlen.pl'; Jestem lepsza bo jestem myśląca hahahaha no poprostu zart dnia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ściemniaj
Dobra, dobra akurat Chcesz zrobic marną prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao a dieta
autorko-zmykaj od frajera, lepiej nie bedzie, oni nigdy sie nie zmieniaja, masz brata, ojca...na bank ci pomoga, a tak tylko patrzec az machnie |Ci drugie bejbi...:-Opodaj go o alimenty, na dziecko bedziesz miała i pamietaj, ze poł swiata tego kwiata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko pomyśl o sobie i o dziecku, ten człowiek się nigdy nie zmieni z roku na rok będzie coraz gorzej. Nie warto tkwić w czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
alisha post byl skierowany do jednej osoby. No chyba, ze piszesz pod wieloma to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie laski znajduja takich
palantow? nie dosc ze dziewczyna nie ma dochodow to zrobila sobie dziecko z facetem ktory ja niszczy. wspolczuje dziecku ze jego matka ma tik taka zamiast mozgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
rozumiem, ze wszystkie, ktore wpadaja mysla c...???:o Nie mam wiecej pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figatka
"Aaalisha Na zadupiu mieszkasz ale neta masz... Weź ty głupia babo, widziały gały co brały... I wcale Cię załować nie będę jak coś ci sie stanie.... To Twoje życie i nie musisz sie nam internautom wyżalać... Jak się dajesz to cię bije... Ech zero nie kobieta..." to o jaki huj to czytasz ? internauto/ko za piątkę heh żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję_się_okropnie czasem lepiej jest mieszkać w ciasnym mieszkaniu z ojcem i bratem niż w pałacu z katem Rodzina to rodzina krzywdy nie da ci zrobić. Za jakiś czas staniesz na nogi i ułożysz sobie życie na nowo. Nie jest tak źle masz rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ściemniaj
Nie wierze że facet by uderzył w brzuch ciężarną Wymysliłaś to Udaj sie do psychologa dobrze Ci radze i powiedz że brak adrenaliny zastepujesz marnymi prowo na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
autorko z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tak wkręcacie
skoro to ŚCIEMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy tak się podniecają udowadnianiem, że to prowokacja, że aż śmiech ogarnia. Jeszcze obliczcie czy zdążyłaby w czasie nieobecności przejechać karetką do szpitala i zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca nr 8
DObrze, ze jesteś w szpitalu. Sam fakt krwi na wkładce jest sygnałem ostrzegawczym, skądś ta krew sie wzięla, mazgnez jest na zatrzymanie skurczy, zapewne z nerwów coś tam sie zaczęło dziać. Waga maluszka ok jak na ten tydzien. Spokojnie, tu nie wszyscy mają manię "prowokacji":-D niech se piszą, nie patrz na nich, masz tu też grono osób wierzących w tę historię. Pisz jak sie sytuacja rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam ze to sciema
ja jak zaczelam plamic, to w glowie mi nie bylo zeby na necie siedziec!!! Stalam w drzwiach spakowana i czekalam na dowoz do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czytac niektorzy nie umieja Przieciez zadzwonilam po karetke zanim zaczelam plamic potem poszlam do toalety i zobaczylam trzy plamki krwi Karetka byla po 30minutach od telefonu i pojechalam do szpitala Nie wiem o co Wam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca nr 8
zacznijmy od tego, ze dziewczyna najpierw dostałą w brzuch, napisała o tym fakcie, o tym, ze ją kłuje, potem zadzwoniłą po karetkę - to chyba dobrze zrobiłą co???? a plamienie pojawiło się jak juz karetka byłą w drodze. Internet na komórce to nie jest ściema, na kafe te zmozna pisać z komórki, wiem, bo sama korzystam z tej opcji. WIec nie wszystko to prowokacja. ludzie - XXI wiek mamy a nie średniowiecze :-o Trzymaj się autorko. Brat rozumiem będzie u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im so sorry for you
nie tlumacz sie. Ludzie nie czytaja od poczatku a potem sie wymadrzaja, robiac z siebie idiotow. Nie masz jakiejs przyjaciolki do kotrej moglabys zadzwonic? Brat mam nadzieje stanie na wysokosci zadania i Ci pomoze. Najlepiej jakbys wogole nie widziala tego kretyna, Twojego, mam nadzieje juz bylego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×