Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklinaborycka44

kozaki latem

Polecane posty

no wlasnie anxi - do tego straszny tlok na polskich plazach , osobiscie wole jakies glusze i mimo checi spedzania wakacji w Pl co rusz ladujemy gdzies indziej:) ale niewazne bo i tak do Pl w czasie lata przyjezdzac lubie bo tesknie za rodzina i przyjaciolmi:) Tylko ze w zwiazku z tym ze dwa tygodnie lata spedzam w upalnym aczkolwiek cudownym wrocku hehe :) (och nie napisalam nic o kozaczkach hehehe wiec moze dodam , ze czasami przemierzam ulice mego ukochanego miasta w kozaczkach latem hihihihhi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę spędzać wakacje we Wrocłąwiu niż na polskich wybrzezu. Zdecydowanie więcej atrakcji, niższe ceny i lepsza pogoda. 10 lat nie byłam nad Bałtykiem ale dałam mu szansę w zeszłym roku, i to 2x za namowom mojego chłopaka, który zaraził mnie troche zajawką na kit'a ... Pomyślałam sobie, może coś się zmieniło, może to ja jestem jakaś uprzedzona? ... Niestety nic się nie zmieniło. Ten kite i półwysep Helski to jedyna fajna rzecz na polskim wybrzeżu. Fakt, że z jednej strony masz morze a kilkadziesiąt metrów dalej zatokę. Ci polsy wylansowani małoletni serferzy i serferki też były dla mnie nowością hehe ;). Ale wystarczy mi tego wybrzeża na kilka ładnych lat, bo niestety nic więcej się nie zmieniło. Jedynie ceny podnoszą a standardy pozostają te same. I pogoda tak masakryczna, ze za pierwszym razem wrociłam z zapaleniem oskrzeli, mimo ze ciagle lazilam w czapce, szaliku, kozakach itd i nawet kostek w wodie nie zamoczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi nasza wrocławska wróżbitko, czy jesteś w stanie powiedzieć co bedzie modne w najblizszym sezonie letnim ( na podstawie analizy i obserwacji zagranicznych deptaków) :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem takkk kk
moze i fajnie to wyglada, wiem, ze sa tez i letnie kozaki! no ale jak widze w upalny letni dzien dziewczyne w kozakach to az niesmcznie sie robi, Ludzie w koncu LATEM, nawet w SAMYCH SKARPETKACH bez obuwia jest ZAGORACO!! a co mowic, w butach, najlepsze sa paskowe.... sandalkowe... etc!!! i najzdrowsze!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze jak jest chlodny dzien latem.. to jeszcze jako tako przejda te kozaczki!!! :) no ale nie oszukujmy sie i tak jest goraco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło się dyskutowało, ale uciekam do własnych spraw. Pozdrawiam viyella . Moze gdzies tam we Wroclawiu miniemy sie w tym roku w kozaczkach i tyko wymienimy sie znaczącymi spojrzeniami ;) hehe. Narazie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi co do kozaków latem, to tylko wieczorem, upalny dzień czy plaża odpada! 😭 (ale to jest moje zdanie, i każdy może mieć inne, nie zamierzam go nikomu narzucać) Strasznie ludzi z góry traktujesz, nie koniecznie to co np jest modne w danym czasie przypada do gustu każdego 🖐️ A japonki? na plażę a i owszem;) Ale nikt nie zmusza do chodzenia w nich do klubów czy na imprezy (są też inne buty niż kozaki i japonki) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrena mea culpa zamiast zasady azotowe napisalam aminokwasy...moj blad, przepraszam co do trendow - moim zdaniem sa po to zeby cos z nich wybrac a niekoniecznie sie na nich slepo wzorowac:) sama nosze to co mi sie podoba a niekoniecznie to co modne. np uwielbiam buty ze szpicem i takowe nadal nosze a nie znosze balerinek i ich nie nosze:) nie nosilam tez spodni szarawarow i jak mam ochote to zakladam szerokie na dole dzinsy do kowbojek:))) w zasadzie podoba mi sie ze tu gdzie mieszkam ludzie nosza sie roznie (czasem okropnie ale to ich sprawa) i nikogo to nie wzrusza:) a buty, dzinsy itp mozna dostac w roznych stylach:) osobiscie od lat jestem wierna klasyce z odrobina szalenstwa w stylu viyella:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravel
letnich wprawdzie nie posiadam, ale w wiosenno-jesiennych czasem mi sie zdarza wyjsc na gole nogi w nie za zimne dni ale to raczej w celach dekoracyjnych (niektorych to kreci:P )i wczesna wiosna albo jesienia, latem nie wyobrazam sobie chodzenia w czymkolwiek innym niz sandalach itp, cokolwiek siegajacego mi pod kolana wydaje sie malo sensowne;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam założyć
wątek na temat kozaków noszonych do letnich ubrań :) Mnie też sie to bardzo podoba i nie ukrywam,że napatrzyłam się na takie połączenia głównie w teledyskach amerykańskich gwiazd :P Ale widzę,że zacofana jestem,bo niektóre z Was już tak noszą od paru lat.Ja co prawda w upał chyba nie założyłabym kozaków,ale w chłodniejsze dni owszem,uważam,że wygląda to fantastycznie.Chcę sobie kupić takie na wiosnę,ale tak sie zastanawiam:czy to przyjemne uczucie mieć bosą stopę w takim zakrytym bucie??Czasem zdarzalo mi się chwilowo mieć zimowe kozaki na gołych nogach i czułam się paskudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kozaki będą z mięciutkiej skórki a nie jakiś eko-plasitk-badziew, to dlaczego ma to być nieprzyjemne? Zresztą .. nikt nie powiedział, że do takich butow nie możesz założyć lekkiej przewiewnej skarpetki typu stopki :] Myślę, że to dużo rozsądniejsze, bo to w końcu nie UGG które nosi się cały rok na gołą stopę (.. chciałąbym kiedyś sprobować, ale ciągle mi skoda 300 zł na takie buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie miałam założyć
Też właśnie pomyślałam o cieniutkiej skarpetce,ja nie lubię nosić zakrytych butów na gołe stopy.A nie da się kupić tańszych niż za 300 zł??Rzeczywiście trochę drogo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzies ty widziala takie tanie
Ugg za 300zl???? oryginalne UGG z Australii kosztuja w UK 200funtow.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tam chodziłam w lecie w kowbojkach,do tego zwiewna tunika z paskiem,oczywiście nie było upało strasznego, a buty z dobrej skóry.Nie widzę przeszkód aby nosić kozaki latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do Holandii, tu latem na plazach dziewczyny w kozakach to zadna nowosc i nikogo to nie dziwi :) no a jesli juz ... to na pewno nie objawia sie obcinaniem od stop do glow i zgorszonym wzrokiem :P w kwestii tolerancji Holendrow raczej nie dogonimy :) ale chyba czesc z nas powina dac sobie na luz, przeciez wam nikt ugg'sow nikt nie kaze zakladac :D, wiec po co te frustracje i spekulacje na temat spoconych stop itp. w ogole zauwazylam, ze jestesmy narodem, ktory ostro promuje przecietnosc i jak ktos sie wyroznia, to od razu "freak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo! szkoda tylko, ze takie poglady wyrazaje jedynie ludzie, ktorzy widzieli cos wiecej poza wlasna pipidowka nad wisla. Dlqczego Polacy sa tak ograniczeni mentalnie? ... w szkolach powinni organizowac dzieciom od najmlodszych lat przymusowe wycieczki zagraniczne, zĂŠby oswajaly sie z innoscia bo w przeciwnym wypqdku nadal beda dominowqc takie dzikusy jak na kafe, ktore wszystko co inne przeraza i wysmiewanie jest dla nich jedyna obrona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie od dziś wiadomo, że jesteśmy ksenofobami, przykre tylko, że nie potrafimy iść dalej za ciosem i skoro już tak bronimy tej swojej Polskości to wypadałoby też poprawnie posługiwać się językiem, a co za tym idzie umieć argumentować własne wypowiedzi no ale cóż anxi u nas jedyną obroną jest atak- zwłaszcza gdy nie ma się pojęcia w temacie, zamiast doczytać, dopytać to lepiej skrytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gowno was obchodzi kto co nosi na nogach czy gdziekolwiek indziej. zacofane spoleczenstwo..;/ jak ktos ma ochote w upał zalozyc kozaki to niech zaklada. co w tym takiego strasznego? a jak ktos chce w zimie chodzic w krotkich spodniczkach to jego sprawa. ale to wszystko zaciemnione..;/ patrzcie na siebie kurwa a nie interesujcie sie wiecznie innymi plotkarze zajebani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viena89
Popieram kozaczki latem, ale nie w Polsce. Osobiście nie lubię drwiących uśmiechów za moimi plecami :o Kiedyś jesienią, gdy na dworze było totalnie zimno założyłam botki do kostek, a jedna z moich koleżanek przywitała mnie jakbym była lekko stuknięta: "A ty JUŻ w kozakach??" No ludzie, bez przesady, przecież takie botki są ciensze niż niejedne adidasy! Pełno ludzi latem nosi adidasy z grubymi skarpetami w upał i jest dobrze, a na ludzi w kozakach patrzą jak na nienormalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam nosze
A usmieszki mam w d*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowbojki
Z takich wyższych butów to latem pasują raczej tylko kowbojki, w Prima Moda widziałam ostatnio modele kozaczków letnich i są w sumie całkiem fajne. A do czego takie buty latem zakładacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są kozaki letnie
Bywam we Włoszech i tam są całkiem polularne. Oczywiście nie grube, skórzane na futrze, tylko delikatne, bardzo często dziurkowane, koronkowe itp. Rozumiem, że niektórzy mają tendencję do pocenia się nóg - kozaki nie dla nich. Ale jak kto może, to czemu nie? Wugląda to całkiem atrakcyjnie w rpzeciwieństwie do wspomnianych wyżej klapek, których widok przyprawia mnie o wymioty. Nikt mnie nie przekona, że "bardzo markowe", "drogie", "supermodne" - dobre dla afrykańskich dzieci, ale nie dla cywilizowanego człowieka w miejscu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubber
Jakie zj..ne jestescie za kierownicą takie zje..na jest ta wasza moda na kozaki w lecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kozaczki na lato, nie jest mi w nich gorąco. Oczywiście nie zakładam ich przy temperaturze 30 stopni. Ale świetnie wyglądają, swoje kozaczki kupiłam po niskiej cenie na allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem potrafi być chłodno, czy nawet w dzień gdy ciągle pada i wieje. Wówczas kozaki to oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×