Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowych jarmarków

Chcę mieć trzecie dziecko

Polecane posty

Gość kolorowych jarmarków

Nie chcę się ukrywać. Nie chcę czuć się gorsza, niepasująca, zła. Chcę móc mówić o tym głośno tak samo jak mówią mamy, które pragną pierwszego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co stoi na przeszkodzie? chcesz i możesz to powodzenia... :) ja też zawsze marzyłam o 3, ale na razie nie możemy sobie pozwolić... może za 2-3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych jarmarków
Raczej chodzi mi o podejście innych ludzi. "Młoda mama z 3 małych dzieci to przecież w najlepszym wypadku patologia społeczna."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczxx
Ja tez bardzo chce mieć trzecie dziecko ! No ale nie teraz. Za jakieś 5 lat chcemy się postarac o trzecie. Teraz wróciłam do pracy i najpierw chcemy trochę pieniążków odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze to .....
jak masz możliwości to ja nie wiedzę problemu żeby mieć 3 dziecko a gadaniem ludzi nie ma się co przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak samo..............
Mloda matka z trojka dzieci? Przeciez to istna patologia. Nie maja co robic tylko dzieciaki produkuja. Moze staraja sie o druzyne pilkarska? Oj wspolczuje, 3 dzieciakow na glowie... I tego typu teksty slychac wszedzie:( A ja tak bym chciala 3ecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
planeta Ziemia nie potrzebuje nowych mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych jarmarków
Mamy możliwości. Nie mamy kokosów ale i tak żyje nam się całkiem dobrze (no chyba ze to ja jestem taką minimalistką) Wole trzecie dziecko niż zagraniczne wakacje w luksusowym kurorcie. Według 90% osób w moim środowisku coś ze mną jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
no i mają rację, na ziemi wyczerpują się zapasy, sytuacja się pogarsza a ty sprowadzać chcesz nowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważny problem masz
tak się czasami zastanawiam nad tematami na forum,czy niektórzy to nie mają NAPRAWDĘ poważnych problemów? to tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
ja też bym chciała trzecie, ale za jakieś dwa lata. jednak myślę, że wtedy będę już za stara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co w tym złego
ja oczekuje narodzin 2go dziecka i jesli kiedyś bede chciała miec 3 (a raczej nie z przyczyn mieszkaniowych) to nie będę się z tym kryć bo to wcale nie powód do wstydu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych jarmarków
To nie jest wielki problem. Po prostu mnie to gdzieś gryzie i chciałabym to wyrzucić z siebie. Fakt na całe szczęście nie mam poważnych problemów i mam nadzieję, ze nigdy ich nie zaznam. A jeśli chodzi o to forum to wybacz, ale zauważyłam, ze jeśli ktoś ma poważny problem i pyta to nikt tu nie potrafi udzielić odpowiedzi i zazwyczaj wklejają linki do profesjonalnych forów. To jest raczej takie miejsce w sieci gdzie właśnie takie tematy jak moje są na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co w tym złego
każdy ma prawo do własnej opinii, 3 dzieci w dzisiejszych czasach to jednak głównie przez wpadki czy u ludzi którzy o gumkach nie słyszeli... musisz to wziąc pod uwagę, ze będą takie komentarze zwłaszcza jak jesteś młoda czy masz dzieci z małą różnicą wieku. Ale jak bedziesz chciała to miej i mów o tym otwarcie! co stoi na przeszkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych jarmarków
Nic nie stoi. Po prostu irytuje mnie to że inni ludzie wiedzą lepiej. Kiedy urodziło nam się drugie ciągle słyszałam że chyba nie umiemy się zabezpieczać. Tłumaczyłam ze było planowane to śmiali mi się w twarz. W końcu przestałam tłumaczyć ale zal gdzieś tam pozostał ze nawet bliscy ludziew którzy powinni być wsparciem potrafią krzywdzić i ranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co w tym złego
Każdy człowiek tak ma że "wie swoje" czy ty nigdy nie doradzałaś innym, nie uważałaś że postąpiłabyś lepiej na ich miejscu? Każdy rozpatruje życie pod siebie i wedle wlasnych wzorców czy standardów. Większość ludzi nie decyduje sie na 3cie dlatego będą uważać twoją decyzję ze nierozsądną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych jarmarków
Boję się tego że to dziecko kiedyś usłyszy coś przykrego co wpłynie na jego dalsze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co w tym złego
dokładnie każde moze coś usłyszeć, ba! nawet pewnie usłyszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaaaaaaaaaaaaa
glupia jestes. ja bym se nawet 4 ke zrobila,ale nie moge nawet z 1 zajsc w ciaze!!! czego sie glupia babo przejmujesz co inni powieda.Czyzbys miala kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych jarmarków
O ile piękniejszy byłby ten świat gdyby ludzie nie myśleli, ze mają monop na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie słyszę w swoim otoczeniu negatywnych komentarzy... a moje dziewczynki obie są planowane i chciane właśnie tak jak jest... co więcej, czasem słyszę kiedy o chłopca się postaramy... ale trochę Cię rozumiem autorko, bo liczne potomstwo teraz raczej niemodne jest, w oczy kole i nasuwa podejrzenie, że nic innego Wam w głowie tylko dzieci robić ... ale tak naprawdę to Twoje życie i innym nic do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ? - mój Synek już setki razy słyszał że jest biedny bo jest jedynakiem - sam zresztą pytał dlaczego jestem biedny? jestem jedynakiem? - a będę żyć? mówiłam muże tak, że nie jest biedny.. ale jak wytłumaczyć to 4 latkowi ktory wcześniej słyszał że pies teściów był takki biedny i zdechł i już go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blektok
kolorowych jarmarkow- a ty masz jakąś pracę, czy po prostu tylko dzieci rodzisz? Tak z ciekawości pytam, więc się nie obraź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaaaaaaaaaaaaa
a wlasnie bzdura!LICZNE POTOMSTWO SWIADCZY O BOGACTWIE,A 1 DZIECKO,DWA-O BIEDZIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych jarmarków
Uzupełniam wykształcenie, ale powiedzmy, że praca na mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twoje dziecko, nawet jak usłyszy od innych coś przykrego a będzie mieć w Was oparcie, miłość i wszystko co mu potrzebne, poradzi sobie z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co w tym złego
tzn masz pracę czy dopiero będziesz szukać? Pracowałaś kiedyś tak na stałe gdzieś, masz jakieś doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych jarmarków
Prowadzimy firmę. Tzn jak na razie mąż prowadzi, ale w przyszłości znajdzie się tam miejsce dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×