Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julittaaa3

Poroniłam...

Polecane posty

tajemnicza zegnalas sie juz kilka razy wiec troche konsekwencji i idz juz. Za zadne skarby swiata nie poszlabym do "lekarza" takiego jak ty. I wiesz co? szkoda ze twoja matka nie poronila bo takie cos jak ty to jedna wielka pomylka. nie wiesz na jaki temat piszesz, nie przezylas tego, nie chcesz miec dzieci to po co zabierasz glos? wiele przeklenstw narzuca sie w twoja strone bo dla mnie jestes po prostu smieciem i pisze ci to kobieta ktora poronila 6 tygodni temu w 4 miesiecu ciazy i moze tez przez takich "lekarzy" jakim ty bedziesz czyli totalnych ignorantow interesujacych sie tylko swoim kontem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje damo
ze udalo ci sie sprowokowac tyle osob....no ale mamuski zawsze latwo bylo wyprowadzic z rownowagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tymi durnymi, żałosnymi wpisami... Współczuję z całego serca i życzę Ci dużo siły i szczęścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiWernera
hehehe ale mnie rozbawilyscie tajemnicza i ta druga suka.. Piszecie ze mąż bedzie zdradzał takie jak my? a co powiesz na to ja mam 21 lat i jestem pół roku po slubie i mam baaardzo kochajacego męża!!! który mysli o takich jak ty to samo co ja ! Żyjesz sama, niby robisz kariere? a z p**dy i dupy masz śmietnik haha chodząc na imprezki i piesząc sie po kątach taak? to nazywasz spełnieniem życiowym? rewelka :] przebadaj sie na wirusa lepiej. a w swoim czaasie Bóg Cie pokaże jak narawde jezeli kiedys zmądrzejesz i bedziesz chciala buc mama a tu lipa..zycze ci tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy nie potraficie jej
ignorowac? wchodzac z nią w pyskowki wystawiacie rowniez same sobie swiadectwo skoro tak latow dajecie sie sprowokowac, w dodatku same rzucając roznymi niewybrednymi epitetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokój już, bo temat był inny, a zszedł zdecydowanie na złe tory. Dama i durne- i tak się w życiu przejadą :) faceci prędzej czy później też chcą mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrr...no i wychodzi z matek
Polek cała "dobroć i zyczliwosc":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiWernera
aa i idz sie do kota przytul bo na dłuzej faceta to nie znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durne baby z was - popieram Cię i życzę fajnego i luzackiego życia z Mężem :) i oby Wam nigdy do głowy nie przyszło płodzenie pasożytów ;) Mądra z Ciebie Kobieta i nie skończysz tak jak te marne Kobiety, którym się nudzi, bo dziecko w tym czasie śpi :D Ja już znikam z tego marnego tematu. Mam nadzieję, że uśmiałyście się tak, jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludize widze ze nie tylko
dama ale i wy macie jakis problem z wlasnym stanem psychicznym skoro tak łatwo dajecie sie prowokowac - dajcie juz spokoj bo temat dotyczy zupelnie czegos innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą ...też jestem lekarzem i jest mi potwornie wstyd za takich ludzi jak PANI DAMA:( szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludize widze ze nie tylko
halo!!! moze skupcie sie na wątku załozonym przez autorkę a nie psykówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno - zapewne nie odpowiecie, albo odpowiecie głupio, ale zaryzykuję. Skoro wyzywacie mnie od głupich, to czemu ze mną rozmawiacie i zniżacie się do mojego poziomu (a może jeszcze niżej, bo ja Was nie wyzywam). Tyle w Was matczynej dobroci, co we mnie miłości do dzieci :P Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na ten temat przypadkiem autorko bardzo ci wspolczuje trzymaj sie dzielnie a ja znow zapragniesz zajsc w ciaze zrob najpierw badania znajdz dobrego lekarza jestes mloda osoba na pewno sie uda i bedziesz cudowna mama kochanego malenstwa tajemnicza damo rozumiem ze sa kobiety ktore niechca dzieci ok ja to szanuje nie kazdy musi chciec ale po co piszesz takie rzeczy w temacie ktory jest tak bolseny z tego co wiem lekarz przede wszytskim powinien byc czlowiek czyli miec takie cechy jak empatia a ty jej za grosz nie masz i nie podawaj mi tu argumentow ze ty masz leczyc bo czasem dobre slowo jest lepsze czasem nie mozna medycznie pomoc ale choc wesprzec wiec zastanow sie czy nie pomylias powolania a druga sprawa osoba zorganizowana moze robic kariere byc mama wiec nie pisz glupot bo mam kolezanki ktore osiagnely naprwde wiele w sferze zawodowej zarabiaja super i sa szczesliwymi mamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza bo tu wystarczy
niewiele zeby sprowokowac mamuski..na innych topikach to samo sie dizeje - tylko szukaja topikow gdzie mogą sobie ulzyc i powyzywac innych:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiWernera
autorko.. ja tez przezyłam obumarcie dziecka w 3 miesiacu :/ mialam zabieg... rozumiem cie i sciskam cie ze zrozumieniem i wspolczuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zadaniem jest wyleczyć chorobę. Pacjenci tylko w tym przeszkadzają. Poszłam na medycynę, bo mnie to interesuje, a nie dlatego, żeby pocieszać i płakać z powodu pacjentów. I TAK WSZYSCY UMRZEMY. Dla zrozumienia jeszcze raz : Zadaniem lekarza jest przedłużenie lub poprawienie jakości życia, a nie trzymanie za rączkę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli ty bedziesz leczyc a pacjent jest nieistotny?chyba sie pogubilas lekarz powinien miec podjecie psychologiczne bo jak by mnie taki lekraz mial leczyc to,,,,, mam nadzieje ze sie zmienisz bo inaczej kariery to ja ci nie wroze jako lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nei przezylam takiej tragedii i mam nadzieje ze nie bedzie mi to dane...autorko bardzo ci wspolczuje, mam nadzieje ze znajdziesz pocieszenie i uda ci sie wyjsc z depresji (bo wnioskuje ze ja masz). Niezbyt wiem co moglabym ci poradzic oprocz szukania dobrych specjalistow....i mimo ze pewnie zaraz mi pojada...to cie przepraszam za te idiotyczne komenatrze kilku osób, bo jak widac ludzie nie potrafią zachować sie w obliczu tragedii. Życze ci dużo odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
Do autorki. Daj sobie trochę czasu na łzy i żałobę, to najlepsze lekarstwo.. Wiem, ponieważ kiedyś też straciłam maleństwo...to bardzo boli i każdy kto to przeszedł w swoim życiu to rozumie... Powinnaś iść do lekarza i poszukać przyczyny tych zdarzeń, u mnie po badaniach ujawnił się powód. Gdy go wyeliminowano szczęśliwie zaszłam w ciążę i urodziłam syna. Cała ciąża to było niestety życie w strachu każdego dnia, jednak po takich przejściach to nieuniknione. Moim największym oparciem w tamtych chwilach był mąż, który po prostu był ze mną chociaż może nie do końca mnie rozumiał ale bardzo tak jak ja pragnął dziecka. Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami, a tamten czas wynagrodził nam nasz syn. Wierzę, że Tobie też się uda a najważniejsze abyś Ty sama w to wierzyła. Jeśli chciałabyś porozmawiać prywatnie to mój e-mail paulina175@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - życzę Ci gromadki bachorów, bolesnych porodów i dużo zachodu z pasożytami... żebyś się wreszcie spełniła (widocznie tylko taki widzisz sposób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelnaaaaa
Damo podobno masz ciekawsze rzeczy do roboty... S.....laj do książek bo jeszcze egzaminów nie zaliczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiWernera
jakie to urocze kiedy durne baby z was i tajemnicza bicz to jedna osoba.. tajemnicza co glupio ci bylko jako samotnej kretynce na tym topiku to wyimaginowałas sobie koleznka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzięki takiemu podejściu do medycyny jest tak źle w polskiej służbie zdrowia. Prawdziwy lekarz to ten ,który poza tym, że ma ogromną wiedzę na temat medycyny, potrafi dostrzec w pacjencie przede wszystkim CZŁOWIEKA ! Czego Ci życzę "WIELKA" damo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnicza damo podobno ty jestes kulturalna wiec nie nazywaj dzieci bachorami bo ojca to ono bedzie mialo i nie zycz drugiemu co tobie nie mile nie dziwie sie ze nasza sluzba zdrowia jest tak fatalna bo jak takie osoby jak ty studiuja to bede sie modlic zeby nie chorowac ty nawet na weterynarza sie nie nadejsz jestes plytka i bezwartosciowa bo wyksztalcenie w tych czasach moze miec kazdy a dziecko niestety nie....marnujesz sobie zycie ale ty bo studiujesz kierunek do ktorego sie nie nadejsz chyba ze zamkniesz sie w laboratorium i bedziesz szukac lekow na nieuleczalne choroby bo inaczej jest bezuzyteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALO TAJEMNICZA FRUSTRATKO
Idiotko takie bzdury wypisujesz ze sie plakac chce. Jaka ty medycyne studiujesz? Chyba tylko w swojej wyobrazni!! siedzi frustrat przy ekraniku nikt go nie chce nawet w dupe kopnac bo o waleniu to nie wspomne i pisze kretynizmy calymi dniami zal po prostu za dupe sciska. Apel do reszty dziewczyn ktore chca ten topik prowadzic dalej - IGNOROWAC. Do Autorki przenies sie na inne topiki o podobnej tematyce tam znajdziesz wsparcie. Wspolczuje ogromnie. oby ci sie udalo nastepnym razem a jesli nie bedziesz z jakis przyczyn urodzic sama to jestem pewna, ze gdzies na swiecie czeka na ciebie twoje dziecko, tylko chwilowo pomylilo adres. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko wiem co przeżywasz bo także straciłam aniołka w 13 tyg i do tej chwili jest mi ciężko-miałam zabieg)a teraz nie udaje mi się po raz kolejny zajść w ciążę.Trzymaj się dzielnie i nie zwracaj uwagi na te złośliwości.Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×