Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulinka26

odpadający żel z własnych paznokci...

Polecane posty

Witajcie! Od około roku co jakiś czas robię sobie w gabinecie kosmetycznym żel na własne paznokcie. Kosmetyczki go nakładają, przez dwa dni wygląda pięknie i bosko wręcz. Jednak już na 3 dzień zauważam jakby powietrze podchodziło, ale jeszcze wygląda ok. Natomiast 4 dnia zauważyłam, że odpadły mi z 2 paznokci żele. I to po nocy, tzn wieczorem jeszcze były, rano już nie. Wściekłam się, gdyż już 3 razy zmieniałam salon (w każdym to samo mam, a kwota za żel to od 60-90zł). Jak kiedyś się zapytałam o to kosmetyczkę, to powiedziała że przyczyną może być lek hormonalny itp, ale ja nic takiego nie biorę (3lata minęły odkąd przestałam łykać hormony). Dodam, iż nie pracuję, aktualnie siedzę w domu i oprócz zmywania naczyń nic konkretnego nie robię. Na początku tam, gdzie pierwszych parę razy robiłam paznokcie trzymały się ponad miesiąc. Ale potem jak się wyprowadziłam, to musiałam zmienić salon (nie będę po pazurki żelowe jeździć 400km)... pomóżcie... co mam zrobić? a może zamiast żelu tipsy? tylko pytanie - czy one też nie poodpadają? mam żel niespełna 2 tyg i połowa paznokci jest bez żelu...pomocy! przecież tutaj liczy się także koszt tych pazurków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
mialam tak samo, sa rozne paznokcie i nie zawsze i u wszystkich bedzie trzymal sie zel. robie teraz tak akryl i na to cienka warstwa zelu aby sie swiecily i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Ci powiem
No dużo płacisz za to, nie mozesz pójśc i zareklamować, żeby Ci poprawili? Moja córka robi paznokcie, ale tipsy i długo się trzymają, chociaż czasem odpadnie tips nie wiadomo czemu, a nakładanie żelu też jej się nie udaje, bo odpada. Tyle, że ona sama się uczyła i moze czegoś nie wie, co robić z żelem i odpada. Myślę, że powinnaś pójśc i zareklamować, powinni Ci poprawić paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje paznokcie żelowe
trzymają miesiąc bez uszczerbku, po tym czasie robię korektę ze względu na odrost i wytrzymują kolejny miesiąc. Myślę, że twoja stylistka albo jest niedouczona i robi jakieś błędy, albo używa marnej jakości żelu, tak czy inaczej z reklamacją powinnaś do niej iść a na przyszłość zmień stylistkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo czesto zależy
to od żelu - nie każdy żel trzyma się na naturalnym paznokciu (u jednych się moze trzymać, u innych niekoniecznie) tipsy będą się trzymac raczej na 100%, jednak paznokcie się przy nich bardziej niszczą a do tej osoby, która wyzwała Cię od leni - niektórzy mimo że dbają, mają problemy z paznokciami, często żel jest rozwiązaniem na ładne zadbane dłonie (aha, ja mam żel na naturalnym paznokciu, paznokcie mam krótkie, a nie jakies długie szpony i rzadko kto wie, że w ogóle jest tam żel), przyznam też, ze jest to wygoda, przez 3 tyg nic nie tzreba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×