Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AriAnA 007

DREDY!!! Jest tu jakiś posiadacz?

Polecane posty

Miałabym kilka pytań dotyczących pielęgnacji itp... Jest tu jakiś posiadacz, który mógłby mi udzielić jakichkolwiek informacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie ktoś :) Tzn moge sobie sama dokrecic czy jak? I do tego trzeba jakiegos specjalnego szamponu??? Jak sie zdecydowalas ze nie chcesz ich juz to co, obcielas sie na lsoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiesz mi ze ktos kto dba o higiene czyli miedzy innymi o czystosc wlosow,zrobi sobie dredy?Wyglada to koszmarnie i nie wyobrazam sobie miec takich kołtunów na glowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to jest wasze zdanie, dzieki za wypowiedz. Ale Nikt nie pytal co sadzicie o dredach, wiec nie rozumiem, po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam kiedys z dziewczyną która miała piękne dredy ,zadbane , czyściutkie ... sama zresztą tez taka była . Myła je w zwykłym szamponie tak często jak było trzeba (zwykle było to dwa lub trzy razy w tygodniu ( wiem bo często sie skarżyła ,że strasznie długo schną) a dokręcała prawie codziennie i wyglądała naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszarki raczej nie ,bo te włoski i tak są raczej przesuszone ... a wodę "piją" jak gąbka i dlatego długo potem wysychaja ... zdarzało sie ,że dziewczyna przychodziła do pracy z mokrymi dredami mytymi dzień wcześniej , był to problem zimą dlatego zawsze nosiła ciepłą czapkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie pracujemy razem wi,ęc nie wiem czy jeszcze je ma , ale zawsze mówiła ,że jak się ma dredy długo to tylko scięcie wchodzi w grę , po prostu trzeba przestać dokręcać i sciąć jak juz odrosną chociaz na tyle ,żeby można było jakąś fajną krótka fryzurke mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podobno tak do tygodnia od zrobienia , jak się nie podobaja to można zwyczajnie rozczesać , ale to nie sprawdzone info , bo pochodzi od kolesia który jej skręcał , a ona nie próbowała rozczesywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo tez cos takiego czytałam, ze tak mozna, ale dalej bylo napisane ze jesli daja sie rozczesac to nie sa to prawdziwe, dobrze zrobione dredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×