Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veron

Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu?

Polecane posty

Gość Veron

czy miał ktoś przypadek, że był bardzo mocno zakochany, był w związku, było naprawde cudownie, a potem...... rozstanie, samotność, pustka, zwiątpienie i człowiek myśli, że już miłość nigdy w takie postaci mu się nie przytrafi, a potem...... zaskoczenie, poznaje kogoś nowego, i jest jeszcze piękniej. Czekam na to, ale zaczynam wątpić, czy prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo tesknisz...
Kazda miłość jest prawdziwa...kazda następna to wciąz ta sama..tylko czasem bardziej dojrzała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoki
bywa i tak ze sie nie zdarza, niektóryn zdarzyło sie kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda miość
jest pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoki
zdarza sei to złe stwierdzenie, miłosc nalezy budowac z odpowiednim człowiekiem, efekty dobrze wykonanej wspólnej niekonczacej sie pracy mozna nazwac prawdziwa miłoscia, wiec sami pracujemy na to co nas spotyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veron
tylko człowiek jest potem mocno poobijany, i ma problemy w zaufaniu komukolwiek, nie mówiąc już o tym, że boi się rozczarowania i już przestaje szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriammm
Niektorzy uwazają,ze miłośc należy budować....stopniowo..dac jej czas by wzrastala, pielegnowac...i dopiero po wielu latach, mozna mowic czy to milosc..tak niektorzy twierdzą..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda miość
napiszę tak,moja prawdziwa miłość zdarzyła się jak miałam 17 lat.Potem była jeszcze badziej prawdziwa, bo wyszłam za mąz i miałam dzieci.Potem była jeszcze bardziej prawdziwa i była najprawdziwsza bo juz dzieci dorosły i był czas dla miłości.A dzisaj wiem, że prawdziwa miłość jest zawsze kiedy to się czuje. To piszę ja 60 letnia pani. I wiem co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To pani jeszcze moze
???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda miość
pani jeszcze moze Dzisiejsze babcie są ....inne niż te jaki jest stereotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdgd
u mnie juz minela i przegralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. chociaz logicznie rzecz biorac na swiecie sa miliony kobiet, wsrod ktorych znalazloby sie kilka 'prawdziwych milosci'. sa ludzie ktorzy wierza ze w zyciu istnieje tylko jedna prawdziwa milosc, co moze byc prawda lub samospelniajaca sie przepowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam moim zdaniem tak,spotkanie po 16-tu latach nieobecnośći znalazła mnie na portalu sp i jest pięknie uczucie nieminęło wręcz przeciwnie więz jest mocniejsza choć oboje mamy rodziny mam nadzieję że to się nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×