Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadziwiona

NASZA KLASA

Polecane posty

Gość zadziwiona

Ostatnio na "naszej klasie" natknęłam się na wpisy mojej bardzo mi znanej koleżanki. Jej profil i wpisy nie odpowiadają jej rzeczywistej sytuacji. Ona stwarza jakiś wizurenek, którego nie ma.Znam ją, jej życie i wiem,że to co tworzy na NK to jakaś fikcja. Zastanawia mnie po co? po co wymyśla? jaki jest jej cel? Proszę o wpisy .Kto się z tym się spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo NK to jeden wielki lans
więc też udaje kogoś kim nie jest. Kiedyś miałam konto ale zlikwidowalam, w sumie żałuję zawsze można się było pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka psychoanaliza
Jak się jest nikim to się zawsze chce się być kimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość any any
jak to po co? żeby sie lepiej poczuc, to chyba oczywiste:o nie wszyscy sa w zyciu tym kim pragną być wiec chca miec chociaz troche radochy i pokreowac sie na kogos innego na NK i pytanie - czy widzisz w tym cos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo NK to jeden wielki lans
ja osobiście uważam, że to obciach po co kreować się na kogoś kim się nie jest? a potem spotykasz znajomych i patrzą na Ciebie jakbyś urwała się z choinki i maja totalna polewkę...ehhhh...ludzie lubią robić z siebie błaznów!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza_kobiecina
heh, nasza klasa to gniot lanserski dużo ludzi robi w ten sposób, by pokazać się lepszymi niż są - super fotki (po korektach), egzotyczne wycieczki, atrakcyjny partner, pałac itd ta fikcja sprawia, że przynajmniej w ten sposób mogą czymś zaimponować, zwrócić na siebie uwagę - bo tak naprawdę nie mają czym się pochwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szowinistyczny
Teraz wszyscy na Facebooka robiąc testy i to migiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiem keczup
ja chodziłam do klasy z grażyną z kotliny kłodzkiej i mietkiem z żółwiej błoci, klasa integracyjna ludzie bobry i pasikoniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość any any
może i obciach ale nieszkodliwy dla otoczenia, jesli komus to sprawia radoche to po co sie czepiac?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo NK to jeden wielki lans
mój znajomy był na targach motoryzacyjnych, zrobił sobie fotkę przy jakiejś zaje**stej furze i podpisał, że to jego "nowe cacko"...:D mieliśmy ubaw jak podjechał na dyskotekę ( starym golfem) i wszyscy pytali gdzie to cudo :D Powiedział, że w garażu i na dyskę nie przyjedzie bo by mu ukradli :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek biedronka
no pacz...jakis zbieg okoloczności! ja chodziłam do klasy o profilu bobrowo - pasikonikowym i naszą wychowawczynią była pani grażynka z kotliny kłodzkiej. I nosiliśmy takie fajne moherowe mundurki z hello kity ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
ale po co? jaki sens tworzyć fikcję?przecież kazdy bliższy znajomy jest w stanie zweryfikować tę fikcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bor o mir
no jak juz ktos napisał - po to żeby mieć radoche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo NK to jeden wielki lans
ale dalszy nie ;) albo nie tak szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAJCIE SOBIE TROCHE LUZU Z NK . JAK SIE NIE PODOBA TO ZLIKWIDUJCIE SWOJE KONTA HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia
Do autorki: Czego dotyczą nieprawdziwe informacje jakie podaje Twoja znajoma na NK?????????????? Wymienia np prace i szkoły których nie ukończyła, czy np robi fotę na jakiejkolwiek budowie domu podpisując ze to jej???? Jestem ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
kiedyś, na jednym z topików Kafe jeden gość twierdził, że posiadanie konta na NK czyni człowieka wiarygodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NK schodzi na psy. Jakieś n-talki, śledziki, na cholerę to zrobili :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×