Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyrk na kółkach

dla kobiety facet musi mieć kasę

Polecane posty

Gość cyrk na kółkach

inaczej będzie mu to wypominała całe życie mimo że udawała wcześniej że jej nie na tym nie zależy , wszystkie takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO WŁASNIE TO Z WAMI
co sie dzieje,. ladyeees? Z WAMI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny -mowie.Pieniadze sa rzecza nabyta.Dzis jest swietna praca, jutro mozna wyladowac na bezrobociu.Zadne studia nie daja pewnego zatrudnienia.I upadaja zaklady, firmy.Nawet giganty typu OTT0 upadaja badz lacza sie z innymi.Wazne, to miec glowe na karku, byc pracowitym, cierpliwym i byc optymista.Na dodatek mezczyzna majacy madra kobiete bedzie czul sie wspierany i bedzie dazyl razem ze swoja kobieta do osiagniecia zamierzonych celow. Materialistom i materialistom mowie -Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z WC
"Materialistom i materialistom mowie -Nie." :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam sie juz-marialistom i materialistkom mowie _NIE. Czy juz dobrze? Ach,gapa ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz to czytalam.Probowalam to wyjasnic, ze my jestesmy dwoma roznymi kobietami.Czy mi sie udalo -nie wiem.Pozdrawiam Cie Depeszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhhhhhhhhtttttt
Moj ma kase ale bede zmuszona odejsc mieszkam u niego za granica i nie mam pracy nie mam na nic kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze najlepiej, kiedy ma ja on i ona. Wtedy nie ma spiec i nie ma o co ostrzyc kopie. ;) A tak naprawde, lepiej dla kazdego, zeby forsa nie przycmiewala ludziom uczuc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kobieta chce kase to znaczy,ze trzeba jej miche wypolerowac i w ten sposob przypomni sobie,ze nas trzeba kochac,a nie wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych reakcji o.k szybko mozna Was sprowadzic na ziemie Marzycielki A najlepiej jak same zabierzecie sie do pracy i pomozecie nam przetrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,ze znow panuje tutaj porzadek.Jestem dumny z Was i Waszego posluszenstwa-Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze nie ale pamietaj,ze placimy kiedy my chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba XXL
bo faceci lubią być goli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne. jako kobieta atrakcyjna moge ci powiedziec : jak nie chcesz placic to zaplaci ktos inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam propozycje....
to zarob, a becz, pipko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten sposob nigdy nie znajdziesz prawdziwego mezczyzny tylko Pajaca ktorym mozesz sterowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc mezczyzn to pajace, tak samo jak wiekszosc kobiet to materialistki. znakomicie sie wszyscy uzupelniacie, mam szczescie ze nie jestem z wiekszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów błąd kochany...
Wcale nie jesteśmy materialistkami, tak twierdzą faceci którzy nie potrafią nic kobiecie dac. Sa mało interesujacy, nudni, mało przystojni i kiepscy w lozku.. Wtedy wolą powiedziec ze zostawila ich kobieta bo byla zimna suka lecacą na kase... Coz panowie. Teraz sa takie czasy ze kobiety potrafia same dobrze na siebie zarobic, a wy po prostu nie nadążacie za nami... Takich wlasnie facetów mi żal. A poza tematem, najlepiej dla związku jezeli oboje pracują, bez względu na to ile zarabiają. To daje niezaleznosc związkowi i eliminuje problem o ktorym pisze autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile mnie tu nie bylo i znow zaczynacie gotowac stara zupe.Nic nie dotarlo do waszych pustych glow,dla mnie Jestescie pijawkami,ktore przypinaja sie i skacza jak pchly-olewamy Was.My szukamy Kobiet Cieplych i Kochajacych,a taka Zdzira jak ( znow blad kochany ) nie jest zdolna nam czyscic buty.Szukaj sobie swojego Pajaca,bo na wiecej Cie nie stac,albo wyspij sie dobrze to moze zmadrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Tobie Dziku za madrosc zyciowa otworzyles mi dzisiaj oczy.Musimy trzymac sie razem i olac ten caly Babiniec,a Szczescia szukajmy za granica,bo co madre to dawno wyjechalo nie gniewaj sie,ze podszylem sie pod Ciebie,ale musialem to Tobie wyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalessences
Tak tylko mówią faceci, którzy są niezaradni życiowo. Jeszcze żaden facet mi nie wypomniał, że jestem pijawką chociaż to oni zawsze płacili za obiady. Chodziliśmy zjeść do miasta prawie codziennie. Co jakiś czas dostawałam fajny prezent. Mówię fajny - nie chodzi mi o żadne ciuszki, sruszki, perfumiki - bo nigdy bym sobie na takie coś nie pozwolła.Najczęściej dostawałam książki. To oni przynosili produkty a ja gotowałam. Robili mi niespodziankę. Czasem ja kupowałam i gotowałam Sprawiało im to niesamowitą frajdę, że mogli się sprawdzić jako facet. Panowie, chyba musicie przeczytać "Czego pragną mężczyźni". Powinno być z dopiskiem 'Pradziwi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalessences
a ja nie jestem żadna materialistką. Nigdy bym nie prosiła męzczyznę o pieniądze. Nawet nigdy nie pożyczyłam nawet 5 złotych a co dopiero od nich brać. Mam pieniadze na swoje potrzeby i też potrafię je wydać dla swojego partnera. Ale nie rzucam się z zapłaceniem np. rachunku w restauracji bo wiem, że mój facet by mi tego nie wybaczył. Czułby się jak ciota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zejdz na ziemie Kobieto-widze ,ze jesz tylko wtedy jak Twoj Pajac cos do domu przyniesie.A te ksiazki dostawalas,bo widocznie Masz braki wiec czyttttttaj moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argaretta pobudzona
Faceci to jednak glupie istoty, kasa wazna w zyciu ale nie leci sie na kase. tylko wtedy kobieta wie ze facet moze jej cos zapewnic w zyciu. Oznacza to ze jest zaradny a taki bidok bez grosza przy duszy co moze zapewnic, namiot tropik z korytarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×