Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hiacynta5

Dlaczego pizza jest tuczaca?

Polecane posty

Gość hiacynta5

Jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
a czemu ciasto drozdzowe ma duzo kalorii? maka, drozdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli tak to podobieństwo
Kanapki też są tuczące bo chleb to mąka drożdże.... Nic nie tuczy jedzone w odpowiednich ilościach. Pizze zjesz całą to się utuczysz a jak zjesz małą porcję to nie tuczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
No bo sobie pomyslalam, ze jak poskapie na gorze serka i innych dodatkow to bedzie mniej tuczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
jejku, to jak ja mam sie odchudzic jak wszystko bardzo lubie, jestem leniwa i mam slaba silna wole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się nie odchudzisz albo sobie folgujesz i tyjesz, albo trzymasz dyscyplinę i chudniesz Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pizza jest tuczaca?Bo jest dobra.Wszystko co dobre jest tuczące.I albo jesz i masz wyrzuty sumienia,albo jesz i masz to w ...głębokim poważaniu.Zjesz tak czy inaczej,więc choć oszczędzaj serce przed stresem,cholesterol mu wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heh dobry temat zwłaszcza ze właśnie konsumuję zimną pizze 2 porcje sera heh i salami masaaaaaaaaaaa kalorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
ehhhh. Tez kiedys moglam bezkarnie obzerac sie pizza i nie tylko. Ale po drugim porodzie jakby mnie ktos zaczarowal. Cokolwiek zjem zaraz jest to widoczne na zewnatrz. Sprobuje diety jolkazy czyli jesc polowe. Ale czy ja to przezyje???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza ma sporo tłustego zółtego sera, który w parze z węglowodanami z ciasta lubi pozosatwiać ślady na bioderkach, udkach, brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto,ser,pieczarki podsmazone na tluszczu,kielbaska czy inna wedlina,wszystko jest kaloryczne i tyle. Do tego jeszcze dochodza sosy czesto na bazie majonezu czy smietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
Alez sie ciesze. Serka zoltego daje bardzo malo gdyz taki roztopiony zamula mnie bardzo. Pieczarek nie podsmazam na zadnym tluszczyku. A za sos sluzy mi tylko przecier pomidorowy rozrobiony z woda. W sumie doszlam do wniosku ze moja pizza nie jest taka kaloryczna jak te typowe od wlocha lub te kupne w kartonie. I co najwazniejsze wszystkim bardzo smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×