Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość prinzessin27
Teraz Izulka 4 czerwca widze po stopce Uleczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie rozdane...zostały dwa :D no i w sobote dreptamy do księdza uzgodnić co gdzie i za ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opuszcze was:):) a co do zdjec to narazie nie bedzie bo moja fotografka jest w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny masakra jakaś dzwonie dzisiaj do zespolu a facet mi mowi ze nie beda u nas grali bo mieli wypadek i 2 jest kalekami. Wszystko rozumiem ... ale powinni zadzwonić i poinformowac chociaz ze taka sytuacja teraz dzwonimy po zespolach i wszystko pozajmowane ....;/ ajak bym nie zadzwonila to moze by mi powiedzieli tydzien przed albo jeszcze mniej Chamy!!!!!!! Jeszcze jeden zespół ma nam jutro odpowiedziec bo jest na wyjezdzie super graja ale tez "ładnie" się cenią... trzymajcie kciuki zeby mieli wolny termin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeOlka ale Was wkopali, i widac zero profesjonalizmu u nich, żeby nie zadzwonić i nie odwołac, dobrze że coś Cię ruszyła i sama zadzowniłaś, powodzonka na pewno coś znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwila zaklepałam sobie telefonicznie termin na 26 listopada :D Teraz tylko zapłacić zaliczke i czekac, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, my dziś idziemy do kościoła podpisać ostatnie dokumenty, podać dane świadków i zapłacić. zamówilam winietki i dokupiłam pudełeczka na prezenciki dla gości bo zapowiedizało się ok 50 osób pod kościół..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wybraliśmy kafelki do kuchni, lodówkę, kolory ścian na przedpokój.... coraz mniej pasuje do tego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak :P ale byliśmy u księdza z papierami, ustaliliśmy że przyjdziemy po mojej obronie żebym mogła skupić się na nauce....no i okazało się że jest dekoratorka, więc nie musimy załatwiac kwiatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie spływają pierwsze telefony z POTWIERDZENIAMI, a dopiero minął tydzień od wysłania zaproszeń, już mam 50 potwierdzeń!!!! jestem przeszczęśliwa. Dzwonią, piszą, pytają, interesują się co i jak, i juz pozałatwiali sobie wolne na te dni;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie spływają pierwsze telefony z POTWIERDZENIAMI, a dopiero minął tydzień od wysłania zaproszeń, już mam 50 potwierdzeń!!!! jestem przeszczęśliwa. Dzwonią, piszą, pytają, interesują się co i jak, i juz pozałatwiali sobie wolne na te dni;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
To super a ile zaprosiliscie gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już nie długo...20 czerwca ;) i do tego czasu powinniśmy mieć już wszystko w mieszkaniu, także na spokojnie zajmiemy się ślubem i weselem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosilismy 100 plus 9 dzieci ale ok 10 osób jest zaproszonych pro forma, i od razu wiedzielismy że ich nie będzie, sala na 100osób, wiec 10 odpada od razu. Czyli jeszcze ok 50 osób powinna potwierdzić, ale jakby choć 30 z nich potwierdziło i było 80 to byłoby super;))) z tych 30 15 mam pewniaków, więc liczba rośnie z dnia na dzień. dobra dziewczynki opuszczam Was na tydzien bo jade w delegację nad morze...może choć wieczorkiem uda mi sie podejśc na plaże i cerę jodem naładować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a My szukamy zespolu bo tamten fajny oczywiscie zajety... facet zalatwil nas na cacy...;/juz mi rece opadaja .trudno o dobry zespół w takim krótkim terminie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka a niemieliście zapisu w umowie że w przypadku gdy zespół z jakichś przyczyn nie wystąpi to zapewnia zastępstwo innego zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeest znaleźliśmy!!!!!! ufff kamień z serca :):)) Jutro rodzice jadą podpisać umowę mam nadzieje że bedzie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to olka super ze ci sie udalo :) my czekamy narazie na plener... ale pogoda cos nie dopisuje... cos na jutro moze zaplanujemy. sukienke juz wypralam i dalam do prasowania takze powinna byc gotowa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jak ja Cię rozumię. u nas z dwuosobowego zespołu został jeden, a drugi zginął w wypadku. na szczeście na pół roku przed ślubem i załatwili zastępstwo. Ale mówić szczerze już byłam zdecydowana slub prZekładać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYY...jak można napisać że 'NA SZCZĘŚCIE ZGINĄŁ PÓŁ ROKU PRZED ŚLUBEM"??????? Maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×