Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi5454

tchibo - co sądzicie o produktach

Polecane posty

Gość Maluchowata E.
Dobra jakość za w sumie sensowną cenę. Mam podkoszulki (miękka, cieplutka bawełna) - nie wyciągają się, są po prostu miłe w dotyku, rewelacja. Mam też bluzkę - polecam każdemu Bieliznę i kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam dres
jakość super. Solidne rzeczy- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same dobre opnie;p ja tez sie zdecyduje na ta bielizne w takim razie i zamowie;p w ogole z nowosci jest taka ladna posciel, ale juz wyprzedana!! cena musiala byc bardzo dobra skoro tak szybko zniknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam już teorię, może oni zaczęli od majtek 20 lat temu, a przy okazji robili kawę w sklepach i ludziom tak zasmakowała ta kawa, że zaczęli pytać gdzie taką można kupić... i tak Tchibo z majtek przerzuciło się na kawę :D Teraz po postu wracają do korzeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze, moze to tak bylo;p ja w sumie kawy duzo nie pije, tylko od czasu do czasu, to na razie skupie sie na ubraniach itd. od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliga
bardzo dobre rzeczy. ja mam z tego sklepu kilka sportowych rzeczy, juz dlugo i ciagle sa w swietnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama kocha ich produty mają naprawdę bardzo dobre jakościowo :D i nie jest tak jak ktoś napisal, że imitują luksus .... nic nie imitują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niestety, brak tego artykułu. " Strasznie szybko im się ta sportowa odzież wyprzedała... a może w ogóle jej nie było? A może sportową odzież kupuje się w sklepach sportowych, a kawę w sklepach z kawą. Albo na odwrót? Tak, to kawę kupuje się w sklepach sportowych, a po piłkę i spodenki idzie się do kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
potwierdzam, że jakość to Tchibo ma bardzo dobrą. Też mam ( nawet sporo) sportowych ciuchów i cały czas są w idealnym stanie. Spodnie czy bluzki nie wyciągają się. A miałam też spodnie zamszowe, nosiło się je super. Znudziły mi się zanim się podarły, więc je jeszcze sprzedałam na aukcji:) A co do kupowania w necie...prawdą jest, że szybciej można w sklepie niż w necie kupić. Chyba nikomu z domu się nie chce wychodzić. No i trzeba się szybko decydować, bo już wiele osób pojęło, że Tchibo ma dobre produkty. Tylko szkoda, że dosyć drogie....ale co dobre musi kosztować, prawda? Za to nosi się je długo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej polecam,zawsze dobra Quality,rzeczy nie do zdarcia i expressowo dostarczana!Tchibo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte, masz wlasnie mylne przekonanie, ze Tchibo to tylko kawa. W M&S tez jest zywnosc obok ubran:) a w Tchibo rzeczy sa na prawde spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
i jak widac rzeczy sa rozchwytywane, skoro ich tak szybko nie ma.... a widzieliscie/lyscie jakie fajne rzeczy w tygodniu sa? Te foremki silikonowe mi sie podobaja.... fajne wesole i wiosenne kolorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
naturalnie chodzilo mi o przyszly tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne kolory, takie pastele od razu daja taki wioseny klimat;) no i sporo jest gadzetow dla dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elba2
Kupiłam bluzeczkę, kurtkę i sweterek. Jakość bardzo dobra, produkty solidnie zapakowane, dostarczone szybko. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwon@
Lubię przeglądać ofertę i robię zakupy ale "z głową". Jakość dobra, ale część rzeczy można znaleźć taniej w innych sklepach. Często korzystam z przecen. Kupuję odzież sportową, do chodzenia po górach. Czasem coś typu dywanik, itp. Dawno temu kupiłam świetne kubki porcelanowe, teraz wydaje mi się że ich naczynia spowszedniały :( Dostawa dosyć długa bo towar wysyłany z Niemiec. Reklamacje uznawane bez problemu. Kontakt z infolinią też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupilam sofę antracytową, niestety nie spelnila oczekiwań, materiał wyglądał " tanio" więc ją zwróciłam, od 2 miesięcy nie mogę odzyskać za nią pieniędzy, już nie wiem do kogo się zwrócić, za każdym razem obiecują kontakt i potem cisza. Myślałam, że to dobra firma. Może ktoś miał podobną sytuację i podpowie mi co zrobić, żeby zwrócili pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam zakupy sprzętu w Tchibo. W przypadku reklamacji będziecie przechodzić drogę przez mękę. Zakupiłam tam blender, który po 3 miesiącach się popsuł. Złożyłam reklamację. Pierwszy raz spotkałam się z tak lekceważącym i niekompetentnym stosunkiem do klienta. Nikt nie jest odpowiedzialny za reklamację. Przesyłka z naprawionym blenderem utknęła nie wiadomo gdzie, a wizyty w sklepie niczego nowego nie wnoszą do mojej sprawy. Po ponad dwóch miesiącach udałam się do rzecznika praw konsumenta i czekam na rozstrzygnięcie sporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madal
Nie polecam zakupów w tej firmie- zamówiłam u nich kieliszki, które częściowo przyszły obtłuczone. po dziś dzień firma wykręca sie od dostawy nowego opakowani- co z resztą sama na początku zaproponowała. NIE polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Proponuję kontakt poprzez facebooka, informacja na wallu. U mnie była długa przeprawa z odzyskaniem pieniędzy za zwróconą kanapę, informacja na fb zadziałała natychmiast, udało się odzyskać pieniądze następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×