Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panq

jaki prezent da dziewczyny na wtentynki??

Polecane posty

Gość panq

Jak w temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panq
no jak co roku 14 lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka84- mama Gabi
A ty co chcesz dostac? :) pytam bo dszukam pomysłów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladyslava
Ja nie obchodzę tego świeta, ale jakby juz mój facet cos mi mial z tej okazji dać, to bym chciała perfiumy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panq
dla mnie to obecnosc kobiety juz jest wystarczajacym prezentem kilka miłych słówek miły wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panq
link który wysłałas nie moge otworzyc ;/ Moze wyslesz mi jakis podobny z podobna rzecza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka- mama Gabi
wejdz na allegro- erotyka- akcesoria,gadzety- pozostale i tam masz taka gre (50 zł z wysylka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka- mama Gabi
wejdz na allegro- erotyka- akcesoria, gadzety-pozostale.... tam masz taka gre (50 zł z wysyłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy lub coś ze srebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyplacie.pl
Polecam stronę powyplacie.pl Znajduje się tu masa sklepów internetowych z prezentami dla każdego i na każdą okazję. Polecam - powyplacie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka_01
może jakiś kosmetyk, zestaw kosmetyków? sprawdź czego używa dziewczyna, kup jej ulubiony krem, tusz etc...albo perfumy, poszukaj w rossmanie, tam mają duzo ciekawych kosmetykow (perfumy też) albo w superpharm (tanie perfumy), kremy może coś z L'Oreal, Nivea, Garnier, albo z tych tańszych Eveline Cosmetics, Perfecta czy AA..Wszystkie maja efektowne opakowania, moze warto..mnie by ucieszyl prezent kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się co prawda wypowiadałam w podobnym temacie, ale co tam. Więc mi mój chłopak kupuje coś trochę nietypowego jak na tę okazję - a mianowicie adidasy z new balance. Znaleźliśmy całkiem fajne jak przeglądaliśmy tanisport.pl i w sumie, doszliśmy razem do wniosku, że lepiej zadbać o jakiś prezent praktyczny. A nie kolejny flakon perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co ja chciałabym dostać na walentynki- jakieś fajny sportowy strój do fitnessu. Na tanisport.pl mają dość duży wybór i całkiem przystępne ceny. Może mój ukochany przeczyta tego posta:)? Nie lubię niczego sugerować wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nida
albo pizame w serca albo jakies misie itp;] praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×