Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psia_mamuncia_

Co na brzydką , matową z łupieżem sierść psa? prosze o pomoc !!

Polecane posty

Gość grześku
Moja pinczerka miała matową sierść, która jej wychodziła w nienaturalnie dużej objętości. Weterynarz stwierdził, że to efekt źle dopasowanej diety. Zacząłem kombinować z karmami. Długo stosowałem Orijen, także Acanę. Obecnie używam CANAGAN, dopiero po tej karmie sierść mojej suczki wyładniała - nabrała połysku. Dalej jej wychodzi ale już nie w takich ilościach. Także polecam przetestować te produkty - w szczególności ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonzort
kiedyś mój pies też miał z tym problemy i u weterynarza dowiedziałem się, że to wina karmy. Odkąd kupuję Canagan pies ma zdrową i lśniącą sierść, a u weterynarza jestem dużo rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monikat - ja kupuje ten suplement z alg morskich dla psów i faktycznie sa efekty, mi głównie na sierści zależało bo jeżdzę z psami na wystawy i wiadomo muszą się prezentować. Tego się dosypuje troche do jedzenia, moje psy bez problemu to zjadają :) A drogie też nie jest. Ta firma Alg-borje w ogóle na tych algach wszystko robi, i maja wszystkie produkty mega naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mojemu psu siersc bardzo sie poprawila odkad weterynarz zalecil szczotkowanie z woda z octem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×