Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bąbelkowa primadonna

gdzie mozna poznać wartościowego faceta?

Polecane posty

Gość bąbelkowa primadonna

hej :) zacznę może od tego że od dłuższego czasu jestem sama i zaczyna mi to ciążyć.. niestety jestem osobą nieśmiałą, domatorką wręcz, nie lubię imprezować a jeśli już mi się zdarzy wyjść do knajpy ze znajomymi to zazwyczaj poznaję na prawdę okropnych facetów.. albo są spici, albo jakieś cwaniaczki co to lubią bajerować albo totalnie obleśni nie w moim typie.. swojego byłego poznałam przez internet ale teraz już nie chciałabym się umawiać z nikim poznanym w ten sposób.. po prostu wolałabym poznać kogoś 'w realu', mam więc do was pytanie, gdzie można spotkać/poznać fajnych, wartościowych facetów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowa primadonna
no ale tak jak wcześniej pisałam wolałabym już nie spotykać się z facetami poznanymi przez internet :) chodzi mi bardziej o takie miejsca gdzie się można wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiiiiia
hmmm hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dowiesz, to daj mi znać, chętnie skorzystam z tej informacji. Od czasu jak szukam swojej połówki, to oferują mi się albo podstarzali panowie, albo żonaci szukający odskoczni na boku. A ja nie chcę być tylko czyjąś kochanką, zabaweczką poprawiającą czyjś humor. Mam już tego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety...
ale wartosciowi faceci sa juz zajeci albo nie " do zdobycia" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo są spici," bo nie są cwaniaczkami i musza dodać sobie odwagi "albo jakieś cwaniaczki co to lubią bajerować" albo tylka tak się tobie wydaje bo się nie znasz "albo totalnie obleśni nie w moim typie" albo to są ci wartościowi a sa dla ciebie oblechami bo nie wyglądają jak "cwaniaczki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitne_piórko
Podtrzymuję. "Gdzie Ci mężczyźni, prawdziwi tacy.." Ja swojego byłego poznałam w pracy. Na imprezy zdarza się, że chodzę, bo lubię tańczyć, ale ostatnio spotykam tam samych napaleńców bez kultury, a jak się już trafi jakiś normalny, to okazuje się, że jest duużo ode mnie młodszy. No więc: Prawdziwi, wartościowi mężczyźni, gdzie Was można spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowa primadonna
no ale.. ja mam dopiero 19 lat, szukam maksymalnie 3-4 lata starszego faceta.. czy i tacy są już zajęci? nie wiem no.. puby i knajpy jak dla mnie odpadają, w kawiarniach też nigdy nie ma nikogo ciekawego, nawet w głupim mcdonaldzie nigdy nie spotkałam nikogo ciekawego ehh.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ile masz lat
jesli jestes mloda to na bardzo dobrej uczelni znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety...
A co z osobami juz po edukacji?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowa primadonna
bnb pewnie jest trochę racji w tym co mówisz, ale skoro robią na mnie tak fatalne pierwsze wrażenie to na prawde nie ma szans żebym się z takim umówiła choćby nie wiem jak złote serce miał.. no a poza tym jestem wysoka i często jest tak że podobam się niższym ode mnie facetom, a niestety jest to dla mnie problem i umawiam się juz tylko z wyższymi a takich jest tyle co kot napłakał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzianka1980 => Podstarzali... :D :D :D A ty to niby nastolatka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowa primadonna
studiuję na wydziale humanistycznym i jak dotąd na mojej uczelni nie widziałam zbyt wielu interesujących panów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąbelkowa primadonna => na wydziałach humanistycznych jakoś wielu facetów nie ma. A jak już są to wielu faktycznie ciężko nazwać facetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę młodszy może być, najważniejsze żeby był dojrzały emocjonalnie i wiedział, czego w życiu chce i jakie wartości są dla niego najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jakoś mam takie kudłate szczęście, że trafiam na same perełki, a potem tak to wygląda, że jak zwykle dostaje po nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowa primadonna
Kaliban nom dokładnie ;) mam koleżanke na ekonomii i wiem że ma tam wielu fajnych przystjoniaków ale co z tego skoro nawet nie chciała ich poznać bo ma już faceta i inni jej nie interesują? :o yhhh to życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bdb uczelni ale nie
na wydziałach , gdzie jest przewaga kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąbelkowa primadonna => odwiedzaj częściej koleżankę na wydziale. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowa primadonna
hah ale ja jej nigdy nie odwiedzam bo ma wydział na drugim końcu miasta:P ej nooo bo gubicie wątek! :D a zatem jeszcze raz: GDZIE MOŻNA POZNAĆ WARTOŚCIOWEGO FACETA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzianka1980 => Nie udawaj, że nie rozumiesz. :P Faceci koło 30stki m.in. dlatego unikają rówieśnic, że te mają ciśnienie na stabilizację. Deklaracje na 3ciej rance, na 5tej do ołtarza i od razu płodzenie bachora. Wolę młodsze: nie mają ciśnienia i lepiej wyglądają. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dyskotece mozna poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×