Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie lada wkurzona...

Mój mąż nie myje zębów i kąpie się raz w tygodniu!

Polecane posty

Gość Nie lada wkurzona...

Witam. Jesteśmy małżeństwem od półtora roku a ze sobą prawie pięć lat. Mój luby nigdy nie był Olivierem Janiakiem ale mył zęby i kąpał się co trzy dni. Teraz jest jakaś masakra! Myje zęby dopiero jak mu powiem ze wali mu z gęby tak że mało się nie porzygam... śmieje się jak głupek i idzie z łaską umyć zęby. Jest taki przystojny i mnie pociąga ale jak czuję odór z gęby to juz mam dosyć i przechodzi mi chęć na amory. To samo z resztą ciała. Pracuje fizycznie i kąpie sie raz w tygodniu!!! Jak można dupę myć raz w tygodniu ;( Nie mam ochoty wkładać mu ręki w majtki bo potem śmierdzi mi ręka:( Sama myję zęby dwa razy dziennie i myję się codziennie. Głowę co drugi dzień. Ja wiem że to brzmi ohydnie ale anonimowo proszę o pomoc. Może któraś kobitka miała taki problem i udało się jej zmienic nawyki męża?? Będę wielce wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaciocia
to przestan sie tez myc niech zobaczy jak to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna ania
powiedz mu otwarcie, ze sie brzydzisz go pocalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum*
Jak mogłaś wziąć ślub z takim syfiarzem ;x Było do przewidzenia że jak kiedyś mył się co 3 dni to później będzie tylko gorzej :O Nie mogłabym się spotykać z kimś kto myje się rzadziej niż raz dziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anamade
I co Ty z nim jeszcze robisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to postaraj sie
by zawsze kapal sie z toba :P i myjcie razem zeby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa.
przykre ale to nie jest powód by meza zostawiac ... powiedz mu ze nie bedzie amorów bo nie umył zebów albo ptaszka.. i moze zrob mu obiachi włóż mu reke w majtki a nastepnie daj do powachania ta reke - moze on nie czuje tego ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turliś turliś zisier diker
'kąpał się co trzy dni' i to nie zbiudzilo twoich podejrzen? :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy,że skunksa w domu trzymasz.Współczuję... Ja takiego do wyra bym nie wpuściła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemensowna
ja piernicze a zdarzylo ci sie zrobic serowego loda? fujjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatla
moj tez pracuje fizycznie przychodzi ze spoconą dupą i fiutkiem i kladzie sie w naszą pościel spać ja mu mowie ze smierdzi niech umyje a On sie obraża czasem zasypia taki brudny a czasem idzie sie umyc w koncu .. a czasem taki spocony wraca z pracy i on by kochac sie chciał juz ffujjj . kąpie sie dwa raz w tygodniu kiedys kurcze kąpał sie prawie codziennie zawsze pachnący wloski zrobione a teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenbolon
przyzwyczaisz sie do smrodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiv
To mąż nigdzie nie pracuje że brudny łazi?Może naoglądał sie za dużo Ferdka Kiepskiego? ... www.tnij.org/atrakcje2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca grochowica
najedz się czosnku i przymilaj się do niego to zobaczy jak to miło , właśnie miałam założyć taki sam wątek , ja spróbowałam z czosnkiem i poskutkowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsfds
nie wiem jak można być tak ograniczonym żeby sie nie myć, czy wy kobiety durne jesteście ?? nie było wcześniejszych sygnałów że oni są leniami śmierdzącymi??? ja bym takiego już dawno rzuciła w cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smierdziuch
Ja sie myje raz na 2/3 tygodnie, Jestem pracownikiem fizycznym, pot leci ze mnie co chwila, ale zrozumcie to, że chop musi zapieprzać, żeby utrzymac rodzine, i po takim dniu jest tak wyczerpany, że po prostu niechce mu się umyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smierdziuch
Ja myje sie dopiero wtedy, kiedy na całej skórze mam czarny parch. Chodz przeważnie na początku pocieram o niego rękoma i sie robią takie kluski, i je zdrapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smierdziuch
Ja myje sie dopiero wtedy, kiedy na całej skórze mam czarny parch. Chodz przeważnie na początku pocieram o niego rękoma i sie robią takie kluski, i je zdrapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lada wkurzona...
a wczoraj to juz przeszedl samego siebie.kazalam mu umyc ptaka,wiec umyl...ale w kuchni w zlewie,a tam byly naczynia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja piertole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS
to tak jak mój;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wskorac tu może tylko osoba z zewnątrz.  Koleżanka, kolega ,matka może.  Przecież od niego na bank śmierdzi.  Musi mu to ktoś powiedzieć prosto w oczy,ale nie Ty , Ciebie ma gleboko gdzieś. Chłop nawet jak idzie do prostytutki to się kapie😉Współczuję . Ja bym spala osobno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Mój nie myje zębów i kąpie się raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×