Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca -

jakie spalacze tkanki tluszczowej najlepsze dla kobiety bardzo prosze o opinie

Polecane posty

Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z habaicyny, co prawda nie jest to taki typowy spalacz jaki kupuje się w sklepie z suplami, ale jest to chili habanero, mega ostre i mega dobrze spalające tłuszczyk, więc działa jak trzeba. Ową habaicynę polecił mi trener na siłowni, sam mówił że też stosuje, bo twierdzi że czyste chili bez chemicznych dodatków działa najjlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także korzystam z habaicyny. Znalazłam ją sama. Najpierw szukałam skutecznych naturalnych substancji spalających tłuszcz i tak trafiłam na chili, a później szukałam sposobu jak dostarczyć do organizmu odpowiednią dawkę i tak właśnie trafiłam na kapsułki habaicyny w których zamknięte jest 'tłuszczopalne' chili ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że suplement diety może być aż tak skuteczny.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 16 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię diet, jakiś zakazów wyrzeczeń to bez sensu, kończysz diete wracasz do starych nawyków i boooom efekt jo jo wita Cię. Jadam normalnie, jadłospis mam bogaty w warzywa, nie smażę, duszę lub piekę i jest ok, ale lubię czasem zgrzeszyć i ostatnio zbyt często. Za namową koleżanki skusiłam się na taki produkt http://pielegnacja-ciala.net/odchudzanie/spray-na-odchudzanie/ , strzał w 10 gdy nachodzi mnie ochota psikam i po sprawie na prawdę czyni cuda dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekL
Wieloskładnikowy spalacz tłuszczu przeznaczony dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie w każdym wieku Oryginał tylko od producenta! http://nplink.net/MTFyPAP5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaK8

Super dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags54354

zamówiłam figurena ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na figurena i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam figurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert45ef
Dnia 15.05.2019 o 10:10, Gość ags54354 napisał:

zamówiłam figurena ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na figurena i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam figurena.

też zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam super darmową apke na telefon Skanerka do analizy składu produktów spożywczych . Produktów w bazie jest mnóstwo i codziennie dodawane są nowe. Często czytam opinie innych użytkowników i sama dodaje recenzje. Moja ulubioną opcją w Skanerce jest możliwość sprawdzenia dostępności produktu w danym sklepie i jego ceny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Florczyk

Hej, Istotną kwestią jest fakt, że bez diety żaden spalacz nic nie zdziała. Od tego należy zacząć: DIETA
Osobiście bardzo polecam dietę ketogeniczną, spalacze są zbędne :)
Poza tym to nic innego jak marketing, nie ma cudów w tabletkach.
Zainteresowanych zapraszam na mojego bloga na temat KETO https://anetaflorczyk.net/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteska

Może zamiast suplementów warto spróbować efedrynę? Bardzo szybko pomaga spalać tkankę tłuszczową przy jednoczesnym zachowaniu mięśni dzięki czemu możliwe jest uzyskanie fajnej sylwetki. Szczególnie dobrze sie sprawdza u osób aktywnych fizycznie. Ada- 731 154 299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Slimunox.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaq23

Po slimunox nic u mnie nie drgnęło! Zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landro

slimunox g...o daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereMorele

Szukam i szukam dobrego spalacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenKa

Naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

Najlepszy spalacz? Dieta!!! Przestańcie lenie szukać złotego środka!!! Nie ma tak latwo! Myślicie że będziecie wpieprzac jak dotychczas weźmiesz pigułkę i nie pójdzie w dupe..nosz Kuzwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pikolo

Tak a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika56

naturalny najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dieta i dużo biegania 🙂 ja do tego dodałam taki specjalny spalacz dla kobiet, burn xs labs 🙂

 

Ćwicze już dość długo i 18kg w dół 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena67

ok  dzonks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iopek8

Ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUla4

Spalacze są dobre ale do treningu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolka M

Dopiero zaczynam treningi czy na poczatek moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Ja wczoraj wróciłam z siłowni w Toruniu Champion - super siłownia, można wynająć sobie trenera personalnego, który powie Ci co zrobić i co bedzie najlepsze dla Twojego ciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutuberka5

nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolka S

Ja się odchudzam już 3 raz i mam dosyć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlada

Adipex RS - uporczywe kilogtamy, ciężkie do pozbycia, bez efektu jojo - kom. 578554347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×