Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

17stopni

Najlepsze wody mineralne

Polecane posty

Szczerze powiedziawszy, mam wrażenie, że jednak najlepszymi wodami mineralnymi, są te bardzo drogie wody, które np. pije Madonna. Z tego co słyszałem, to są one pozyskiwane z lodowców, czy czegoś takiego. Ale to co podrzuciłaś wydaje się też być niezłe (taki tani odpowiednik ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahaha
z lodowców?Ludzie, ten świat reklamy i wciskania kitu zupełnie rozmiękczył wam móżg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trupolicjant
Sądzę że o wodzie z lodowców możemy na razie nie myśleć :) A w porównaniu do niej to faktycznie jest to tańszy odpowiednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z lodowców. Czy to jest woda arktyczna - ach, już sama nie wiem. Ale wiem, że piją ją największe gwiazdy świata show biznesu. Podobno madonna popija sobie właśnie tą wodę podczas treningów i dlatego się tak dobrze trzyma. Więc nie smiejcie się, bo to szczera, szczerusieńka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynianka gazowana
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywiec zdroj
niegazowany dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pije
aquarell bądz krople beskidu, ponoc zywiec zdrój jest najbardziej zanieczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywiec zdroj
jest dopuszczony przez instytut matki i dziecka do podawania niemowletom wiec mysle ze jest jak najbardziej wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
niegazowana nałęczowianka. neutralny smak, niska cena, śladowe ilości sodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pije
no tak jest w porządku, przeciez jest dopuszczony na rynek, tylko po prostu wszyscy lecą na reklamę, a aquarel? jakos reklam nie widac a naprawde jak dla mnie najlepsza i tez polecana przez instutut matki i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciiiiii
No to ja dodaję punkt dla Cisowianki. Dobra, polska, tania, zdrowa i doceniana przez światowe organizacje (jak finewaters). Ps. są wody gazowane i niegazowane, cis. dodała nową pozycję pomiędzy tymi dwoma czyli perlage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga Pienińska to naturalna woda mineralna pochodząca z podziemnych źródeł Pienin najbardziej czystych polskich gór. Kinga jest smaczna, biologicznie czysta, niskosodowa. W odróżnieniu od większości wód mineralnych Kinga Pienińska nie jest w żaden sposób uzdatniana; butelkowana woda jest czerpana prosto z podziemnych ujęć dlatego nie traci nic ze swego oryginalnego górskiego smaku. Jest doskonała zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eL.
Ja lubuje sie tylko w wodach niegazowanych i najbardziej lubię Krople Beskidu, Żywiec no i Cisowiankę. Nie ma w nich zbyt dużo tych minerałow, ale ja nie zroszę jak cokolwiek w wodzie mi bąbelkuje dlatego wybieram takie:) NAjbardziej nie smakuje mi Aquarell i Dobrawa? (niewiem dokłądnie czy tak sie nazywa). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie biedronke
muszynianka muszyna i wysowianka :) żadne tam kranówy rozlewane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_summertime
STAROPOLANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze pijałem wody mineralne, ale od czasu gdy na ślubie znajomej napiłem się http://iwoniczanka.pl/ straciłem dla niej głowę! (Wody, nie koleżanki - ona jest szczęśliwie żamężna). Polecam wszystkim. Idealny, orzeźwiający smak na upalne letnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banka15
podobno przy wyborze wody warto się kierować ich ph tak aby nie zakwaszały organizmu, tutaj jest ranking popularnych wód: http://www.woda-alkaliczna.pl/ph-wody-mineralne-zestawienie Ja akurat piję bardzo dużo wody, więc gdzieś tam koszta w skali roku wychodzą spore:) zainwestowałam w dzbanek do filtrowania wody (nawet w sferisie znalazłam promo) i piję kranówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałam kupować wodę mineralną w butelkach odkąd kupiłam sobie dzbanek z filtrem do wody w http://sklep.osmoza.pl/. Wystarczy nalać wodę do niego i mamy wodę z doskonałymi własciwościami. Proste i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonik89222
Woda mineralna jest zdrowa i każdy powinien ją pić, dlatego może forma reklamy naszej firmy z jej użyciem będzie dobra? Co myślicie? Tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły http://www.freshdrink.pl/pl/produkty/wody-mineralne,10027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka naprawdę zdrowej wody to po pierwsze ma ją zawsze blisko, ponieważ woda w kranie jest zdrowa (ma podobne normy dl tych które wykorzystują duże firmy). Po drugie jeśli juz naprawdę chcecie mieć pewność wystarczy zainwestować w stacje do uzdatniania. Więcej informacji: http://crystalwatersystem.pl/zdrowa-woda/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×