Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
e74wiosenka

poród Katowice - klinika w Ligocie na Medyków

Polecane posty

jedni chwalą drudzy narzekają... ja wiem jedno... jak pojechałam w ciąży, żeby zobaczyć trakt porodowy to pani położna powiedziała, że mam się wybrać na wizytę do pani ginekolog pracującej w tym szpitalu... śmiać i płakać mi się chciało... porażka... urodziłąm w tychach.... bez łapówek, bez wizyt u lekarzy pracujących w szpitalu... i ten szpital każdemu z czystym sumieniem mogę polecić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d1l09xsyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc się nie stresuj!!! na pewno maluszkowi nic nie będzie!!! opieka fachowa... tego nie da się ukryć... jak coś się dzieje przy porodzie to wiozą tam i z łubinowej i z mikołowa... głowa do góry i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama i ciocia i brat pracuja w tej klinice - na innym oddziale, choc brat ma akurat staz na ginekologii. Nie wiem jak jest z porodowka, ale rodzac tam masz pewnosc, ze maluszka otocza opieka dobrzy fachowcy. Nie martw sie.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja raz wylądowałam tam na porodówce - najlepszy szpital, jaki znam! ;). Wg mnie porodówka przytulna jeśli w ogóle takie poródówki istnieją. Najlepszy sprzęt, lekarze i leki, bo to szpital kliniczny, więc jeśli z maluszkiem problem, to TYLKO tam! I będzie dobrze!;) No i dobre jedzonko jak na szpitalne warunki, dwudaniowe obiady, do chleba zawsze coś dają na śniadanie, naprawdę można się najeść :D Opieka naprawdę świetna, pielęgniarki - większość super, wiadomo, ze zawsze i wszędzie trafi się jakiś dziwny egzemplarz :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta nie błądzi2
Czy ktos jeszcze ma jakieś doświadczenia zwiazane z tym szpitalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mabika
rodziłam tam 2 miesiące temu a na patologii ciąży leżałam prawie 2 tygodnie. Warunki są dość dobre a panie położne w zdecydowanej większości bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Dorotka
Ja rodziłam w klinice w Ligocie i muszę przyznać że jestem bardzo mile zaskoczona tym co mnie tam spotkało! Warunki naprawdę są bardzo dobre, sprzęt medyczny a poczucie że jest się w rękach naprawdę dobrej ekipy jest bezcenne:) Ja miałam poród rodzinny do wody i jestem bardzo zadowolona. Cały poród byłam pod opieką położnej Pani Karoliny Raczek - i wiem że nie mogłam trafić lepiej!!! Pani Karolina być może dzięki temu że jest położną z powołania i robi to co naprawdę lubi -w tym ważnym dla mnie momencie jakim jest poród potrafiła okazać mi tyle ciepła i wsparcia a w odpowiednich momentach tak zmobilizować że głównie dzięki jej osobie ten dzień wspominam jak bajkę a nie jak koszmar. I każdej przyszłej mamie życzę spotkania na swojej drodze właśnie takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plona
Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem. Polecam poród w CSK na Ligocie w KAtowicach przedewszystkim dlatego że istanieje tam Możliwosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plona
Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem. Polecam poród w CSK na Ligocie w KAtowicach przedewszystkim dlatego że istanieje tam Możliwosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapolka555
Witajcie, Ja nikomu nie polecam porodu w CSK. Rodziłam tam w zeszłym roku i powiem tak: - jak się nie jest po szkole rodzenia - lepiej wybrać inny szpital - serio jest się gorzej traktowanym (pierwsze pytanie od każdej z nich, a miałam okazję poznać chyba wszystkie było: "Chodziła Pani do szkoły rodzenia?"), - plan porodu to kpina! - nie ma znieczulenia jest tylko dolargan, który podają bez konsultacji, - badanie podczas obchodu przez szanownego pana ordynatora pozostawia wiele do życzenia, - po porodzie nikt nie pomaga przystawiać dziecka do piersi, testem na to czy dziecko jest głodne jest wkładanie mu przez położną palca do buzi i stwierdzenie, że jak ssie to głodne (masakra!). Może miałam pecha, ale nawet wizyty u pracującego tam lekarza nie dają gwarancji, że będzie dobrze. Wierzę też, że są kobietki, które są zadowolone. Sama widziałam, że przy niektórych to panie położne uwijały się aż miło. Nawet jak jedna uprzywilejowana nie miała kremiku, to biegały po pacjentkach z zapytaniem, czy któraś może ma. Nacierpiałam się tam - miałam zakładany cewnik foleya, co jest bardzo bolesne. Czułam się jak PROBLEM, a nie pacjent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w 2013. Trafilam tam wieczorem, mimo braku miejsca lekarz nie zgodzil sie na odeslananie do innego szpitala bo moja malenka miala arytmie. O 23 jechalam na cc, pozwolili mezowi byc przy porodzie. Siedzial przy mnie, glaskal po glowie i wspieral. Polozne bardzo mile, pani anestezjolog cudowna kobieta. Pomogli mi jak wpadlam w panike. Zastrzezenia mam do opieki po porodzie ale od wykrycia arytmi bylam w kilku szpitalach i ciesze sie ze rodzilam w tym szpitalu po tym co widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat, czy są dziewczyny które niedawno może tam rodziły, bardzo proszę o opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ☺ Odświeżam temat. Czy ktoś rodził w tym szpitalu? Mój lekarz prowadzący tam pracuje i pewnie będę tam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Witam tam jest najlepsza opieka z mojego doświadczenia trafiłam tam w 23 tygodniu a wyszłam po 39 z moją córeczka dzięki lekarzom i położonym którzy o mnie dbali i wspierali a było ciężko bo leżała cała ciąże na kolkach bez możliwości wstawania itd polecam ten szpital ja osobiście zadowolona jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Jagódka

Witam. 

Z czystym sumieniem mogę polecić ten szpital. Porodowka odnowiona i co najważniejsze możesz tam rodzic po ludzku- w jakiej pozycji Ci wygodnie. Położne młode, wspaniałe babki widać że jeszcze im się chce 😉 Szczególnie polecam P. Beatę Chatys-Kosowska 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @scullynka

Cześć. Jak wspominacie poród w tym szpitalu? Mój lekarz tam pracuje, byłam już w odwiedzinach, wydaje się być bardzo ok. Położne bardzo miłe.

Jak wygląda opieka poporodowa? Czy jest miejsce na intymność z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

UP UP - czy ktoś może rodził w tym szpitalu ostatnio? Czy ktoś miał ostatnio tam cc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny mam termin porodu na 19 sierpnia i cesarke hce być uspana całkowicie powiecie mi czy muj mąż może być tam ze mną i jak na to patrzą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×