Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZIombel Bombel

Aby mieć śliczną kobietę trzeba być przystojnym

Polecane posty

Gość taaak.........
bądź zabawny i bądz przede wszystkim sobą :) jak tak dalej pójdzie i dziewczyny będą kierowały się poradnikami w stylu "dlaczego mężczyźni kochają zołzy" , a chłopaki będą po kursach uwodzenia - taa - napewno się wtedy dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny dla kazdego znaczy
co innego, wiec nie martw sie, znajdziesz swoja ukochana, o ile tez nie bedziesz szukal miss polonia. W ogole jak gosc jest przecietny a pani szczegolnie ladna, to nie bardzo wyglada, bo bardziej rzuca sie w oczy jego brzydota, a poza tym wszyscy sa pewni ze ona jest z nim dla jego kasy, ukladow czy innego biznesu, a nie dla niego samego... Lepiej miec laske ze swojej ligi. Tak samo babka nie pojdzie na bibe z bardzo ladna kolezanka, bo bedzie przy niej wygladac kiepsko. A jak pojdzie sama lub z podobna do siebie, bedzie atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnvbnbn
Zlombel bombel - nie do końca się z Tobą zgodzę. Nie chcę wyjść na jakąś pustą panienkę, ale jestem ładna. Miałam kilku fajnych (z wyglądu facetów). Ale ten, który zakręcił mi w głowie nie był ani ładny, ani przystojny... A jednak. Miał w sobie coś, na dodatek był piekielnie inteligentny i posiadał świetne poczucie humoru. Ale jestem pewna, że gdyby zaniżał swoją wartość (mówił o tym, że nie jest przystojny itd) na pewno bym z nim nie była. Do dzisiaj o nim myślę i strasznie tęsknię, mimo, że nie jesteśmy razem od 2 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
widzę że czytałeś te różne pua srua itp..wiesz co to ma na celu...to że będziesz potrafił poderwać dziewczynę/kobietę taką jaką zawsze mogłeś tylko nie zdawałeś sobie sprawy że możesz.. Jednak to będzie laska do pewnego poziomu i wyżej dupy nie podskoczysz . to nie prawda że KAŻDY facet może mieć KAŻDĄ kobietę .. tylko każdy facet może mieć każdą kobietę ,ale do pewnego poziomu.. Poziomu czyli wypadkowej: uroda laski, status psołeczny, finansowy , charakter itp.. To samo u faceta na jego atrakcyjność wpływa; wygląd, status społeczny ( czyli jaką pozycję zajmujesz w gronie facetów ) , status finansowy , sposób bycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do reprezentowania
napisales, ze ubierasz sie bardziej elegancko, uprawiasz sporty - ok, ale to nadal zewnętrze. Facet powinien wiedzic, czego chce od zycia w sensie zawód, pasja, zainteresowania, miec ciekawą osobowosc, niezalezność, ciekawy charakter. Pracuj nad soba dla siebie, a nie dla tego, jak cie widza, badz naturalny, wtedy to i tak wyjdze na swiatło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez cynizu ppppppp
ja napisze ze nie jestem pieknoscia ale wiem ze jestem ladna , faceci sie za mna ogladaja i podywaja w pracy a ja wam powiem ze poznalam kolesia ktory jet wlasnie przecietny w porownaniu do tych wszystkich pajacow wypielegnowaych i tylko z nim chce byc jak na razie. ma taki szelmowski usmiech i cos w sobie ze strasznie mnie ciagnie do niego. i mam moze 175 , normalnie zbudowany i lekki brzuszek :) a ja jestem happy i nie chce tych innych ktorzy chcieli by byc ze mna . I ty poznasz kogo kto tak poczuje do CIebie ! WIecej optymizmu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka buddyjska przypowies
o kims, kto chcial miec piekna, madra zone, bogata, gospodarna, wierna, dobra, troskliwa, itd, same cnoty. Poszedl do mistrza z pytaniem, czy taka gdzies na niego czeka. Mistrz stwierdzil, ze spotka ja na pewno, ale dopiero wtedy, gdy sam sie taki stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregooo
Mistrz stwierdzil, ze spotka ja na pewno, ale dopiero wtedy, gdy sam sie taki stanie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
o!ten ktoś wyżej dobrze prawi!:) a tak poza tym zacznij chodzić gdzieś by się pobawić,a nie z zamiarem wyrwania "ślicznej" kobiety piękno jest niezdefiniowane dlatego też ktoś ,kto nam się wydaje cudowny dla innych jest pasztetem i na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez cynizu ppppppp
dokladnie . dlaczego zakladasz ze ona musi byc piekna :) moze byc piekna dla ciebie i moze byc idealna dla ciebie ! mozesz trafic na piekna i pusta laske i co wtedy zrobisz ? poza tym bedzesz mial w bani to ze pewnie cie zdradzi skoro masz niskie poczucie wlasnej wartosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Po prostu mam jakieś zaburzenie psychiczne. Bo chcę wszystko na raz. I to jeszcze bez większego wysiłku. Może dlatego, że jako dziecko byłem murowany w domu, rówieśnicy wychodzili na piłkę, z dziewczynami mieli kontakt a ja tylko w domu i w domu :( I ciagłe porównwywanie mnie do innych burzyło moje poczucie wartości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes brzydki i chcesz
piekna? na zasadzie pieknej i bestii? wiesz ze bedzie wtedy duzo bardziej widac twoja brzydote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Teraz poczułem wolność bo pracuje, mam włąsne pieniądze. No wiecie jak to jest wyjścia do klubów ze znajomymi a kiedyś nie mogłem na to pozwalać często lub gdzie indziej. Mam wrażenie, że za bardzo się zachłysnąłem wolnością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętuffka....
autorze, ciekawe czy ty zwracasz uwagę na brzydkie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazdyFacet
Tak pewnie ze kobiety szukaja przystojnego, jak do innych rzeczy nie przyznaja sie. Naj gorsze jest to ze nawet byc przystojnym to nie wystarcza, tu chodzi o pieniadze w 99% i o wygode, nie mozesz tego dac kobiecie to zapomnij o spokojnym zyciu w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna ofiara poradników o uwodzeniu. O pewności siebie facet nie masz zielonego pojęcia. Gdybyś miał, nie wypisywałbyś takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Też zwracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
No to powiedz mi jak zwiększyć pewność siebie? Pojechac na wojne? Skoczyć na Bungee? Wejść w szaliku Polonii Warszawa na sektor kibiców Legii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazdyFacet
ZIombel Bombel, nie sluchaj ich, masz racje ze szukaja przystojnych ale absolutnie nic nie zrobisz na to, taki jest swiat. Nie martw sie, my wszyscy tak mamy, zeby facet mial taka pewnosc o ktorym ty mowisz to musi byc wyjatkowo przystojny, sa takie i im jest dobrze, reszta tzn, prawie ze kazdy zyje z ta wiedza ze kobietom wystarczy moze az do czasu ze zdecyduje ze ma lepsza szanse z kims lepszym. Zle nie myslisz ale nie traktuj to wszystko az tak powaznie, i nie zgob sie w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te żeś go pocieszył
nie ma to jak prawdziwy przyjaciel ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reach out and touch faith/////
Zlombel bombel widocznie jestes golodupcem i sknera a takiemu to nawet wyglad brada pitta nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie łapiesz chłopie. Pewność siebie NIE JEST wynikiem tego co zrobisz, ale jak myślisz o sobie. Co z tego że skoczysz na bungee czy dasz se obić ryj na stadionie, skoro następnym razem gdy zacznie tańczyć koło Ciebie laska znowu zaczniesz walić w gacie ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
Pewność siebie jak sama nazwa wskazuje to ktoś kto jest pewny swego czyli tego co robi ,co mówi itp..Najważniejsze to obrać sobie jakiś cel i się tego trzymać. czyli podoba ci się jakaś kobieta to robisz wszystko żeby ją zdobyć i nie masz zahamowań i wymówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Powiedział prawdę o której pisałem :) Ale nie załamuje się zbieram kasę na tournee po największych imprezach Europejskich zaczynając od Holandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
bywają i panowie brzydcy o wielkiej pewności siebie więc to nie jest reguła:O nie jeden wyżej s.a niż du*e ma:) i niektórzy panowie też szukają coraz to ładniejszej,jak się trafi lepsza to zwijają żagle więc nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Zobaczę sper laskę to co mówię "Zapewne wiele facetów na Ciebie zwraca uwagę bo masz piekne walory ale na pewno masz coś więcej w swojej osobie jak charakter dla którego warto Cię poznać" :) W tą sobotę spróbuje wyskoczyć z takim otwarciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
Olej oklepane otwarcia ja perd.. Wiesz jakie są najlepsze otwarcia ? spontaniczne , sytuacyjne ,a nie gotowce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od dalej nic nie łapie:) Dowalcie mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
Widać ze nie zrozumiałeś tego całego pua, uwodzicieli ..nieźle sobie mózg wyprałeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
No to tłumaczcie a ja póki co idę zjeść obiad i wracam zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×