Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZIombel Bombel

Aby mieć śliczną kobietę trzeba być przystojnym

Polecane posty

Gość KazdyFacet
taka jedna se, Moge generalizowac, bo facet przewaznie siedzi zadowolini pierwsze ze wogole ma kobiete i drugie wystarcza jemu (przewaznie normalna kobieta) i jest zadowolony. Widzialem to w duzych wypadkach, Kobiety szukaja caly czas, przewaznie tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I do
Ziombelku, czekałam na Ciebie całe życie. Chyba Cię kocham 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziombel Bombel wytłumaczę Ci. Przekonaj mnie najpierw że na to zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
facet tu nie chodzi o wyuczone teksty!!laski cie wyśmieją jak dla mnie to nadal generalizujesz,bo faeci też mając np rudą patrzą ,czy nie lepsza była by brunetka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Dlatego pisałem zachłysnałem się wolnością. Chłopak, który zawsze miał tak Pobudka - Szkoła - Dom - Nauka - Komputer - Spać. Ewentualnie wyjście na mecze lub wyjazd na wakacje. Ale zawsze musiał byc jakiś dorosły. Zawsze chciałem się usamodzielnić ale traktowano mnie jak oczkow w głowie bo w końcu jedynak. Poznałem dziewczyne też o podobnym problemie. Byłem z Nią w związku. Teraz to wyglada tak, że o życiu mało i tak wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani b
znajdz swoje hobby, jakis sport, fotografia, cokolwiek, na silowni, na lodowisku, w parku robiac zdjecia, z psem w szkole tresury, gdziekolwiek gdzie gromadza sie ludzie chcacy zrobic cos fajnego, spedzic milo, pozytecznie czas a nie tylko wyhaczać laski i "ciacha', wtakich miejscach mozesz znalezc fajna dziewczyne, mozesz pokazac jej jak wykonywac cwiczenia na maszynach, pochwalic jej psa, pokazac jej jak sie hamuje na lodzie etc i zaraz sie zawiaze znajomosc, w ten sposob unikniesz zaczynania znajomosci od taksowania wzrokiem, bo przeciezw klubach oceniasz ludzi TYLKO po wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zgadzam się
To ja Wam powiem tak: moją wielką miłością był chłopak, którego bez względu na to, jak bardzo byłam zaślepiona, nie mogłabym nazwać przystojnym. Był niski, ok. 170 lub minimalnie ponad, bardzo chudy, miał wąskie usta, niezbyt męską twarz, problemy z cerą. Żadna dziewczyna nie odwróciłaby się za nim na ulicy. Ja również - nawet po kilku pierwszych spotkaniach niezbyt dobrze pamiętałam jak wygląda. ALE! Był niesamowity. Jestem pewna, że już nigdy nie spotkam kogoś o tak niezwykłej osobości. Pełen charyzmy, poczucia humoru, mistrz ciętej riposty i rozbrajającego uśmiechu, bardzo inteligentny i wygadany. Po bliższym poznaniu można się w nim było tylko zakochać bez pamięci i to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
tylko u facetów zwie się to "poszukiwaniem szczęście" nie spróbujesz nie będziesz szczęsliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
można się było zakochać ,ale ty i tak go olałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Próbuję i próbuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze chciałem się usamodzielnić ale traktowano mnie jak oczkow w głowie bo w końcu jedynak. Poznałem dziewczyne też o podobnym problemie. Byłem z Nią w związku. Teraz to wyglada tak, że o życiu mało i tak wiem :/ " Nie potrafisz przekonać do siebie ludzi robiąc z siebie ofiarę. A później dziwisz się że najfajniejsze laski nie zwracają na Ciebie uwagi. I nic dziwnego, żadna fajna nie będzie chciała się zadawać z fajtłapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna ze hoho
wcale nie trzeba byc przystojnym. otóż ja, jedźcie po mnie śmiało, ale jestem śliczna i już :P wszyscy mi to mowia. a moje gusta co do facetów sa raczej dziwne: poprostu lubie brzydali :P moj facet piekny nie jest, a jestem z nim i jestem szczesliwa. to wszystko co mam do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
"traktowano mnie jak oczkow w głowie bo w końcu jedynak " jesteś traktowany tak jak sobie pozwolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Jest grupa, która potrafie przekonać, po prowadzić ludzi ale jest grupa ludzi co mnie tłamsi i nie umiem się wybić z niej na piedestał tak abym był zauważony nie jako facet z którego czasem można jaja porobić ale facet, który ma swoje zdanie i trzeba się z Nim liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Nie miałem innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Zośliwiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
jak sam będziesz ostoją i miał swoje zasady, cele , priorytety i będziesz je egzekwował to z czasem ludzie to zauważą i nie będą się mieli z czego podśmiechiwać . Rozumiem że nie masz kontroli nad starymi znajomymi którzy to kojarzą cie z ciapą bo taki byłeś przez X lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Wisz otoczenie i tak zmieniłem ale są tacy co mnie znają gdy byłem zamknietym chłopakiem, który dał sobie pomiatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Bo po prostu nie ma kompleksów. W zasadzie tez takich próbowałem obserwować co Oni robią, że tak oczarowują kobietę. Zauważyłem dużo uśmiechu, dyskulacja i brak barier A i zapytałem dziewczyny kumpla jak mnie ocenia. Wiecie co powiedziała jak w zasadzie dużo dziewczyn, że jestem słodki, wrażliwy ale zarazem czasem wydaje się byc oschły. Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
to dodam jeszcze coś bo akurat cos mi się przypomniało o penwym facecie w poprzedniej pracy. Z twarzy zupełnie niepodobny do nikogo. Lekkie pryszcze troche podpuchniety. No w sumie mogło by sie wydawać On i dziewczyny to jedno wielkie zaprzeczenie. Wyobraźcie sobie, że On zaczął chodzić z jedną najładniejszych dziewczyn ba to chyba była modelka. Pytanie tylko jakim sposobem On a nie inni?!CHyba myślę za bardzo stereotypowo i dlatego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanow sie jeszcze czy ta
modelka byla madra. Bo moze byla pusta jak puszka po piwie... chyba ze ci to wystarcza, ze jest ladne opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Właśnie trzeba trafu była inteligetna dziewczyna jak i ten chłopak, który miał gadane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli przestan sie tak przejmo
wac uroda jej i wlasna i postaw na inteligencje. Gwarantuje, ze nie bedziecie sie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuliżanka Szklanka
Autorze a czy Ty spojrzysz na kobietę przeciętną, z jakimiś powiedzmy niedoskonałościami? Regułą jest, że ładni są z ładnymi, przeciętni z przeciętnymi czy brzydcy z brzydkimi. Są wyjątki, ale ja np częściej widzę ładną kobietę z niezbyt przystojnym mężczyzną niż przystojniaka z przeciętniarą. Zmienianie świata zaczyna się od siebie, tak to już jest Autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie swiete slowa
"Zmienianie świata zaczyna się od siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Moja była o przeciętnej urodzie. Wyrosła na pięknego łabędzie i.... rzuciła mnie. I o czym tu gadać? Człowiek się stara i to dużo a potem po dupie dostaje. Stąd teraz zacząłem patrzeć na te ładne. Wybaczcie ale jak człowiek się na czymś przejedzie nie chce wchodzić ponownie do tej samej rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuliżanka Szklanka
Ja tam naiwnie wierzę, że jak się spotka kogoś, do kogo poczuje się coś szczególnego, to bez względu na wszystko- na urodę, portfel czy co tam jeszcze. Aczkolwiek no wydaje się tu kluczowym być osobowość, która fascynuje i przyciąga, bo raczej nie pokocham jakiegoś złośliwego, wrednego, czy agresywnego człowieka.. Ja już się raczej nastawiam, że dla mnie takiego człowieka Bóg nie stworzył po prostu. Ale wierzę, ze Ty spotkasz swój ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziombel Bombel
Wiecie oczekuje związku partnerskiego ale chyba do tego jestem jeszcze głupi szczyl bo nie wyszumiałem się w dzieciństwie i w młodości to teraz tego oczekuje. Nie jeździłem na imprezy oraz na koncerty często jak rówieśnicy, którzy juz niektórzy mają rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×