Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malusiakubusia

o co mu chodzi?

Polecane posty

Gość malusiakubusia

facet caly czas chcialby ze mna spedzac, planuje wspolne wyjazdy i wspolne spedzanie czasu, najchetniej to w ogole nie rozstawalby sie ze mna. dzwoni codziennie nawet po 3-4 godziny. rozmawiamy o wszystkim, widze jak go krece, podnieca sie malymi dziecmi a jednoczesnie caly czas mowi jak wspaniale sie teraz czuje jak nie ma dziewczyny i caly czas twierdzi ze nie chce miec, ani dziewczyny ani dziecka na razie ze wreszcie czuje ze zyje itd. to po co caly czas za mna lazi??? na razie nie doszlo do niczego ani do buziakow ani nic wiecej ale to po prostu wisi w powietrzu. caly czas ogladamy romantyczne filmy i on gapi sie na mnie jak reaguje na ostre sceny. no nie wiem o co mu chodzi?? czy jestem dla niego kumpelka ( ale on dobrze wie ze z mojej strony to cos wiecej choc mu tego nie mowilam) czy tez moze on mnie pragnie tylko do seksu. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
upsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
moze ktos ma pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
bo mnie zaczyna wkurzac ze tak mnie traktuje lajtowo i zabiera tyle czasu. i boje sie isc na calosc skoro on ma takie podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
jak dac mu do zrozumienia ze ani buziakow ani seksu bez zwiazku nie bedzie ale w taki sposob zeby nie czul sie przyparty do muru? moze go olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
up. nie chce zeby mi zlamal serce jak zwieje po seksie i jeszcze powie ze przeciez od razu mowil ze nie che zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
od razu zwiazek, nie całowaliscie sie a ty chcesz od razu zwiazku ?? sama mówisz ze nie znacie sie na tyle jeszcze wiec gdzie tu zwiazek. Umów sie z nim kilka razy a randke a potem zastanów sie czy chcesz zwiazku a nie od razu bo buzi nie bedzie .troche to smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
to jak ? o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
znamy sie od wielu lat. a od pol roku ciagle sie spotykamy i dzwoni codzinennie. i wstydzi sie. i jest slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiakubusia
to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×