Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnaania

jaki prezent na ślub?

Polecane posty

Gość czarnaania

Witam, mam pytanie odnośnie prezentu. Moja najlepsza przyjaciółka wychodzi za mąż a ja nie wiem kompletnie co jej kupić. Błagam, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Narzeczona ***
Oj temat prezentow juz tyle razy byl poruszany .... Znasz ja na pewno wiesz z czego by sie ucieszyla co mogloby przydac sie jej po slubie... Pozatym jednak para mloda jesli mialaby wybor to sadze ze najbardziej ucieszylaby sie z pieniazkow z ktorych moglaby zrobic dowolony uzytek ..... np. wyremontuja mieszaknie ze pieniadze z wesela albo kupia wybrany przez siebie model pralki czy lodowki. Jeszcze jedna kwestia nie napisalas ile chcesz wydac czy oni mieszkaja juz razem czy idziesz tylko do koscilola USC czy takze na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaania
oni mieszkają razem, wszystko co potrzebne mają, więc szukam jakiegoś ciekawego prezentu by rozweselić ich mieszkanie. a na prezent chce wydać do 300zł. Nie chce dawać im do ręki pieniędzy, gdyż nie przepadam za takimi sposobami na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaania
Zdecydowałam, że kupie jej zestaw noży. Fakt kosztował mnie dużo, dużo więcej ale młodej parze się bardzo podobał. http://tnij.org/fv91. Sama bym chciała dostać na ślub taki zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak Ciebie rozumiem
autorko... Ja swojej zaprzyjaźnionej koleżance w prezencie ślubnym podarowałam starą szafę, zamykaną na zwykły haczyk. Nie jest to antyk[lata 20], ale swoją "duszę" posiada. Oczywiście, mebel został odpowiednio zakonserwowany, odnowiony [moja praca]. Dzisiaj stoi na poczesnym miejscu, już w otoczeniu innych staroci - kołowrotka, starej komody, żelazek, moździerzy... Jeżeli zna się upodobania osób, które chcemy obdarować.... wszystko wypada, a cena nie gra roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak Ciebie rozumiem
cena nie gra roli - szafę kupiłam za 0,5 l. alkoholu... preparat zabezpieczający przed kornikami, bejca, lakier - niewielkie koszty, w wolnych chwilach nad mebelkiem pracowałam ponad 3 miesiące... Robiłam to z sercem... koleżanka bardzo zazdrościła mi moich staroci... Obdarowałam ją kilkoma egzemplarzami, teraz i inni znoszą jej starocie. Najcudowniejszy jest jej"błysk w oku" na widok nowego nabytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz999
jeśli chodzi o prezent na ślub to polecam jakąś ramkę cyfrową. Kilka miesięcy temu miałem ślub i dostaliśmy z żoną taką ramę. Teraz jeszcze jak przychodzą goście to chwalimy się prezentem, pokazujemy nasze zdjęcia. Zdradzili nam sklep ( hihawa.pl ) gdzie taką kupili bo chcieliśmy kupić jeszcze jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forester
@mariusz999 fajna sprawa z tą ramką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
a jak dostanie 5 takich ramek to postawi w każdym pomieszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forecater
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×