Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ediii

Radioodtwarzacz - jaki polecacie

Polecane posty

Gość Ediii

Witam. Mam problem. Chciałabym kupić radioodtwarzacz z MP3. Możecie polecić jakiś fajny, sprawdzony niezbyt drogi sprzęt. W granicach 100-150 zł. Zależy mi na tym aby jakość dźwięku zarówno w radio jak i odtwarzaczu była dobra. Za wszelkie sugestię będę bardzo wdzięczna. I jeszcze jedno – może znacie też fajny sklep w necie z takim sprzętem….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ediii
No nikt nie odpowie? To może ktoś się wypowie czy dobry jest sprzęt firlmy Elta. Może ktoś ma i będzie mógł się wypowiedzieć czy warto kupić radioodtwarzacz tej właśnie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona, link twój nie działa :/ A poza tym odtwarzacz samochodowy chyba nie musi byc elegancki. Mi najbardziej zalezy na tym by jakość dzwieku była dobra. jestem maniaczką dobrej jakości, więc to jest główny atut sprzętu, który zazwyczaj kupuje. Do 150zł będzie jednak cos dobrego znaleźć. Dobre radioodtwarzacze Sony zaczynają sie powyżej 200zł. Za 150zeta możesz co najwyżej kupic tego Lenco: http://tnij.org/radioodtwarzaczelectro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ediii
ale mi chodziło o sprzęt domowy a nie samochodowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka jakości dźwięku
a nie wie, że jego jakość w samochodzie głównie, zależy od głośników nie od samego odtwarzacza buhahaha, ot specjalistki z kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiareczka69
Faktycznie, wydaje mi się, że ta oferta radio z wassermana jest całkiem sensowna. Ale to tylko moja skromna opinia. Z doświadczenia natomiast wiem, że mają tam całkiem dobrą obsługę klienta. Ja tam kupiłam ostatnio prostownicę, a mój misiek jakiś gadżet do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
maniaczka, no nie do końca. Radio w samochodzie też ma wpływ na jakość dźwięku, bo to ono zawiera korektor dźwięku i jakby zarządza nim, dysponuje. To tak jak na placu budowy. Pracownicy to głośniki, a nadzorca/szef to radio. Pracownicy mogą być dobrzy, ale bez specjalisty nad sobą, nie będą wiedzieli co, gdzie i kiedy zrobić. Dlatego potrzebują nadzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, chłopak mi kiedyś to tłumaczył ;) To nie takie proste jak się wydaje. Radio musi być dobre (a drogie są) i głośniki też.. Niektórzy nawet jakieś tuby w bagażnikach montują i to dudnienie, które słuchać często, to właśnie z tych tub dochodzi. Ale to jest trochę taki wiejski tuning ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Właśnie z ciekawości weszłam na electro.pl i znalazłam coś takiego "Radio z CD AZ1816/12 Philips". Całkiem fajne, odtwarza cd, cd-r, cd-rw i mp3 również. Spora moc głośników i niezła jakość dźwięku. Przepraszam, że parametrów dokładniejszych nie potrafię podać. Mój chłopak twierdzi, że bardzo dobre. Z resztą tam na stronie są wyszczególnione. Zdziwił się tylko, że takie tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sprzęt pioneera, moim zdaniem bardzo dobre radioodtwarzacza robi. Zobacz na stronę sklep.hadron.pl, mają spory wybór tego sprzętu, oprócz tego duży wybór głośników i wzmacniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×