Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basiass26

NIEMieckie proszki do prania

Polecane posty

Jaki proszek według was jest najlepszy proszę o odpowiedz i chodzi mi tu o niemieckie proszki.SZUKAM NAJLEPSZEGo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja używam niemieckiego ariela w kolorze, jelpa do dziecięccych,. dato do firan i białej bielizny, do płukania tylko niebieski lenor i biały lenor mandelmilch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander K.
loże masońskie z różnych krajów Europy są gotowe do szerszej współpracy mimo dzielących je różnic ideologicznych i obrządków, nawet jeśli będą musiały przynajmniej częściowo zrezygnować z właściwej im tajności działania. Skłania je do tego fakt, że w Traktacie z Lizbony przewidziano "regularny, otwarty" dialog instytucji UE z Kościołami. Ponadto - zauważa "Le Soir" - na czele Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej i Parlamentu Europejskiego stoją chadeccy politycy otwarcie deklarujący przywiązanie do wartości chrześcijańskich. "Trzeba, aby różne obrządki masońskie wzięły się do polityki w dobrym tego słowa znaczeniu (...) informowały o laickości i ogłaszały swoją niezgodę na taką czy inną decyzję rządową albo europejską" - tłumaczy w wywiadzie były wielki mistrz Wielkiego Wschodu Francji Jean-Michel Quillardet. Wyraził nadzieję na powstanie w przyszłości w Brukseli rodzaju przedstawicielstwa europejskiej masonerii i ruchów wolnomyślicielskich. "Politycznie to możliwe, finansowo - mniej. Mamy o wiele mniej środków finansowych niż Kościoły" - ubolewał. Jego zdaniem, równie ważne jak walka o laickość państwa jest promowanie oświeceniowej koncepcji człowieka i obywatela z naciskiem na równość niezależnie od wyznania, rasy czy orientacji seksualnej. Masonów mają wesprzeć inne środowiska laickie. - Europa stała się strategiczna - oświadczył przewodniczący belgijskiego Ośrodka Działań Laickich Pierre Galand. Zapowiedział wiodącą rolę organizacji belgijskich w organizacji ruchu europejskiego na rzecz laickości i "przywrócenia rozdziału Kościoła od państwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asias77777
ja uzywam persila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam niemieckiego
viziru i ariel i nie zauważyłam żadnej różnicy między tymi polskimi proszkami a niemieckimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam niemieckiego
dodam, że te niemieckie proszki miałam prosto z Niemiec bo pracuje tam mój mąż i zawsze przywoził niemiecką chemie do domu bo tańsza była ale czy lepsza? nie zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blalalala
próba pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanipoznaPana
Dal mnie numerem jeden jest PERSIL COLOR MEGAPERLS. Zamawiam go na allegro razem z innymi niemieckimi środkami i jestem z nich bardzo zadowolona. Jakby ktoś chciał zobaczyć zapraszam tu http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25278819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×