Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

Pieczecie same chleb?

Polecane posty

co sobote prawei robie pizze i z ciasta co zostanie pieke chleb. pychotka z nutella.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pieke w maszynie codziennie chleb z 500g maki, kupuje gotowe mieszanki maczne do ktorych dodaje sie wode. Wode zastapilam: maslanka, kwasne mleko, serwatka, maslanke i kwasne mleko rozcieczam pol na pol z woda. Jedno ostrzezenie dla uzytkownikow takich maszyn, nie nastawiajcie maszyny na noc, znajomy omal domu nie spalil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita83, nie pomślałam, że z ciasta od pizzy można zrobić chleb i posmarowąc go nutellą. Ale mi smaka na nutellę zrobiłaś, hoho :) A co do reszty pań to wasze przepisy wezmę pod uwagę, fajnie, że tak chętnie się nimi dzielicie. Będę koncentrowała się na chlebku zytnim raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaammmuuuunnnniaaaa
Ja piekę chlebek żytni z jak ja to mówię wkładką (sezam, słonecznik, czasem suszona żurawina lub suszone siekane śliwki) - mniam!!!!!!! W piekarniku wychodzi super. Żadna maszyna do chleba nie potrzebna - dodatkowy mebel i zawalidroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaammmuuuunnnniaaaa
chyba, że ktoś nie ma piekarnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamie kupiłam ostatnio na avans.pl taką maszynkę do wypiekania chleba, o dziewczyny - wniebowzięta była, na weekend zawsze nam taki domowy chlebek piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sama piekę. Staramy się nie wychodzić obecnie z domu, więc piekę chleb prawie codziennie. Nie korzystam z gotowych mieszanek, kupiłam różne mąki, białe i razowe z lubelli i sama sobie mieszam w zależności od tego na jaki chleb mamy ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę Wam zazdroszczę, że tak pieczecie. Żadna ze mnie kucharka, a słyszałam, że pieczenie chleba to prawdziwa sztuka, więc nawet się nie zabieram 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chleba nie probowalam, ale czesto pieke bułeczki drożdżowe i drożdżówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×