Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

zniżka na nocleg

Polecane posty

Szukałam ostatnio dla znajomych noclegu w Krakowie i na stronie yourplace.pl znalazłam informacje o zniżce 10% dla osób posiadających konto w mbanku. Bardzo fajne miejsce z wysokim standardem, w samym centrum, więc jeśli się ktoś wybiera, to można skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że ciekawa oferta, ale niestety dotyczy tylko tych którzy mają konto w mbanku. Ja kiedyś też szukałam noclegu dla swoich znajomych w Krakowie i skorzystałam z serwisu infonoc.pl przyznam, że łatwo można było wyszukać nocleg. I po tej wizycie moi znajomi otrzymali kod, który upoważnia ich do zniżki przy następnej wizycie, ale bardzo fajna sprawa - takie zniżki jeśli ktoś często przyjeżdża do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zniżka w your place nie dotyczy właśnie wszystkich, tylko tych, którzy mają konto w mBanku. Ale trzeba też zauważyć, że oni mają też wybór różnych innych promocji. Dzięki temu można trafić na całkiem okazyjną cenę. A te apartamenty mają naprawdę super - wiem, bo spałam u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiareczka69
Faktycznie your place jest fajne. Byłam tam w ferie zimowe i bardzo mi się podobało. Mają fajnie, w samym centrum miasta te apartamenty usytuowane. No i jest naprawdę miła, pomocna obsługa. Z koleżankami nie widziałyśmy nawet, w która stronę iść, a oni nam pomogli. Naprawdę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiareczka69
No, w your place mają spoko. Tzn. to się najbardziej opłaca, jak się jedzie ekipą jakąś ze znajomymi. Wtedy można sobie wybrać jakiś większy apartament no i bardzo tanio to wychodzi. Właściwie w cenie trochę droższego hostelu, a standard jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×