Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Penteleczkaa

Co Wy macie z tym wynajęciem auta??????

Polecane posty

Gość Penteleczkaa

To czym wy jeździcie Fiatem 126p ?? Ze wynajmujecie auta?? HA HA Rozumiem limuzyne lub jakieś zabytkowe a nie Takie.... Wszyscy znajomi jeździli do ślubu samochodem swoim/brata/ciotki wójka syna....a nie wynajmowali...Ja tak samo pojade Ojca autem-fakt ze jest to kia sr. ale nie przesadzajmy znowu..To jest przecież zwykłe naciąganie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
ja tez nie mam zamiaru wydac 700 zl czy wiecej. nawet nasz jest calkiem fajny ale chyba pojade brata tez kia :) jest nowy z salonu wiec tylko umyc i przyozdobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a my pojedziemy
samochodem wujka, nawet nie wiem jaka to marka, ale wygląda jak auto, które nadaje się do przejazdu spod kościoła do restauracji :D O wynajmie nawet nie myśleliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaLegionów
A nam fotograf użyczył darmowo swój samochód. Powiedział że i tak razem jesteśmy pól dnia a przy okazji przejazdu z kościoła na sale zrobi się parę fajnych fotek ze świadkami. Myśleliśmy o wynajęciu samochodu ale ceny za te parę godzin są chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt koszty wynajęcia auta sięgają nawet 1200 zł - 1500 zł, do tego limit kilometrów. oczywiście je się przekroczy limit godzin to tez się płaci. KOSZMAR. Tak więc my pojedziemy swoim a za to autko będzie miało ekstra polerowanie i myjkę w opcji FULL WYPAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myśmy ojechali wynajętą limuzyną, w końcu to raz w zyciu to co mam sobie żałowac, swoim autem to na codzień jeżdżę i żadna mi frajda czy wyjątkowość. Jak w tym dniu wszytsko jest inne, i stroje i sama chwila wazna to auto tez chcielismy miec inne na ta okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade
ja tam wole zaoszczedzic na takich duperelach bo zbieramy na 3tyg wypasiona podroz poslubna wiec tu stowka tam stowka i sie zbierze niezla sumka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tego nie łapię jak można wydawać tyle kasy żeby zajechać pod kościół czy salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
no cóż, sama samochodu nie posiadam i nie miałam ochoty jechać do ślubu taty fiatem seicento ani brata dużym rodzinnym samochodem,tym bardziej szukać kogoś w dalszej rodzinie kto wypożyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy czy masz od kogos pożyczyć. Jesli nikt w gronie najblizszych nei ma autka ktory by sie nadawał to jest problem. My tak mielismy. Jeden był za duzy, drugi za mały wiec wynajelismy. Znalezlismy na allegro bardzo miłego chlopaka co sobie dorabia za caly dzien tzn. od 13 do 22 zapłacilismy mu 300 zł to naprawde bardzo mało. A chłopak był tak fajny ze do tej pory go miło wspominamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam w rodzinie nikogo, kto jeździlby zabytkowym autem - a takie własnie mi się zamarzyło. Zaoszczędziwszy na czym innym (manicure, buty, paznokcie itp.) wydałam to na auto - bo takie było moje marzenie i wcale nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne nie umiejące czytać ze
ZROZUMIENIEM!!!! Napisałam o wynajęciu zwykłega auto a nie zabytkowego czy limuzynki................PATRZ WYŻEJ!!! Co to ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem.......:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko znasz kogoś kto wynajął zwykłe auto za 1000? bo ja nie i z tego co czytam inne forumowiczki też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie auto typu opel vectra czy audi a6 czy a8 to jest normalny samochód a ludzie wynajmują je za 700-1000 zł nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za zabytkowe z 50 km dojazdu w jedną stronę dalam 600 zl - a za że tak powiem "ogólnodostępne" a pewno bym 1000 nie dała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punkt widzenia.....
glistha 69 zawsze uważałam że chorych na głowę ludzi jest coraz więcej. Nie wierzę jednak w ten tandem. Pierwsza sprawa czemu takie pokazanie się ma służyć a po drugie co zrobić aby suknia nie wkręciła sie w łańcuch? Czy świadkowie jechali z wami na ramie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyczka
tez nie wierze co najwyzej jchali kawalek do zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jedno auto za które dałabym się posiekać by nim jechać do ślubu. To stare auto (choć właściwie zwykłe) opel Manta B, ani ono ładne ani duże ale każdy ma swoje zboczenia :P Ja mam takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgrthyjukil
sękata (sekata2@o2.pl) a myśmy ojechali wynajętą limuzyną, w końcu to raz w zyciu to co mam sobie żałowac, swoim autem to na codzień jeżdżę i żadna mi frajda czy wyjątkowość. Jak w tym dniu wszytsko jest inne, i stroje i sama chwila wazna to auto tez chcielismy miec inne na ta okazję ' :D :D :D gdybym miala placic za auto, ktorym nie jezdze na codzien to z pewnoscia nie bylaby to limuzyna, gdzie siedzialabym z tylu i gapila sie jak pasazer taksowki tylko byloby to jakies sportowe :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne sa zboczenia
osobiscie widzialam mloda pare w tramwaju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary passat
My do slubu pojedzeimy starym 16 letnim juz passatem kombi bialym ktory jest naszym pierwszym autem, ktorym jechalismy na nasze pierwsze wspolne samotne wakacje nad polskie morze z poludnia, umyjemy go full wypas wyapstujemy umyjemy tapiecerke ozdobimy delikatnie i on nas zawiezie do slubu bo mamy do niego SENTYMENT, nasi rodz maja duzo ladniejsze auta ale my pojedziemy wlasnie naszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×