Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferba

marzenia nie do spełnienia raczej

Polecane posty

Gość J21
Oj wiem, że w technikum było ciężko (szczególnie jak sie chciało mieć średnią ok. 5.0 jak ja). Teraz studiuję International Business W j. angielskim- w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za Twoje studia, kto wie może kiedyś trafimy z naszymi czworonogami do Twojego gabinetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjacz
Pójdz do szkoły do ktorej chodzilas , wypelnij deklaracje i wkuwaj do matury. U nas w tym roku 6 osob mpoprawia mature, 4 walcza o medyczne. No, tyle ze jestesmy naprawde niewielka szkola. Mozesz probowac ale dopiero w przyszlym roku bo juz ostateczne deklaracje zostaly podpisane i wyslane. Powodzenia (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo wydaje mi się, że studia za granicą i tak są lepsze pod każdym względem. Może się mylę, może nie, ale może gdybym mieszkała za granicą szanse na wymarzone studia byłyby realniejsze niż tu w PL. Czytam opinie o różnych uniwersytetach i czasami mam wrażenie, że to szkoła przetrwania. Choć wiadomo ile ludzi tyle opinii. Jest jeszcze jedna przykra rzecz. A mianowicie ja ucząc się na kierunku farm. jako technik spotykam się z różnymi dziwnymi tekstami. M. in. "technikiem zawsze będą pomiatać magistrzy w aptece" i wiele innych ... no i jak tu funkcjonować ?:O przecież chyba nie liczy się tylko to co ma się przed imieniem lecz to jak wykonuje się dany zawód i zdolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj w świecie lekarskim bardzo się liczą literki przed imieniem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjacz
Dzięki Arwen :D o marzenia warto walczyc. swoją drogą jak już gawędzimy, może pomożecie mi? To tylko 'klik' nie wymagajace logowania. Jezeli spodoba Wam sie moje zdjecie to zachecam do oddania na nie glosu (; tutaj link: http://www.plejada.pl/5,151873,lukrecja-czerwonajcio,konkurs_majka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że taki mgr z farmy znajduje się pomiędzy młotem a kowadłem. Jest ktoś niżej ale również i ktoś wyżej. W tym roku od września będę miała zajęcia praktyczne raz w tyg a potem praktyka miesięczna. Mam nadzieję, że dostanę się do jakiejś apteki gdzie będzie panowała normalna atmosfera a nie tylko "pomiatanie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjacz
A tam! O dobrego technika jeszcze będą prosic ;> Wazne, zeby przykladac sie calym soba do tego co sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię to o czym się uczę choć niektóre przedmioty są śmiertelnie nudne ale za to ciekawe :D coś nie działa link wklej jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjacz
Bo pojawiła sie spacja w linku, koło piątki, wystarczy ją usunąc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjacz
I jak? Skasujcie przerwę w tym adresie i powinno działac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki wszystkim za rozmowę i miłe słowa :) będę tu może wieczorem teraz muszę spadać :) życzę miłego dnia, popołudnia itd :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×