Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie dzisiaj jest

Boję się iść spać...

Polecane posty

Gość osobamyśląca
Może takie coś podziała? Mocą Najświętszej Krwi Chrystusa (lub: Najświętszego Imienia Jezus) duchy złe, które działacie na.../w... (osoba/okoliczność) odsyłam was pod stopy Ukrzyżowanego i do Jego dyspozycji. Idźcie i nie wracajcie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i napisz juztro czy ci
sie przysnila czy juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobamyśląca- nie babraj się w czymś czego nie znasz i nie barbraj w to innych [mimo że to strona bodajże katolicka,..buszet ] ,zwykła modlitwa wystarczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dzisiaj jest
Oczywiście, że napiszę:) Muszę iść spać po 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale P I E R D O L I S ZI ... "No to chyba jest w piekle i cię ściąga myślami" To normalna sprawa ze jak cos takiego tragicznego sie stanie to sie na ten temat mysli. To jest Normalne Ludzie umieraja (W rozne sposoby) Nieboj sie do nastepnej smierci niedaleko (Kolej zycia) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Napada Cię bo jesteś osaczona złem (ojciec alkoholik). No może twój ojciec ma jakieś myśli samobójcze? pogadaj z nim no. Może to przez niego Ci się śni ta samobójczyni? Zawsze też zostaje koronka do Miłosierdzia Bożego czy modlitwa do Boga o litość nad Tobą. To Cię zawsze diabeł puści. A reszta to tam najróżniej. Zawsze mów "Boże ulituj sie nade mną!" i to Cię puścić musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Możesz się też pomodlić żeby być trochę lepszą tak - bopewnie Twój ojciec diabeł, a Ty drugi i to tak wyszło... :( =================================== Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa Kyrie, elejson. Chryste, elejson. Kyrie, elejson. Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami. Synu, Odkupicielu świata, Boże, Duchu Święty, Boże, Święta Trójco, Jedyny Boże, Serce Jezusa, Syna Ojca Przedwiecznego, Serce Jezusa, w łonie Matki Dziewicy przez Ducha Świętego utworzone, Serce Jezusa, ze Słowem Bożym istotowo zjednoczone, Serce Jezusa, nieskończonego majestatu, Serce Jezusa, świątynio Boga, Serce Jezusa, przybytku Najwyższego, Serce Jezusa, domie Boży i bramo niebios, Serce Jezusa, gorejące ognisko miłości, Serce Jezusa, sprawiedliwości i miłości skarbnico, Serce Jezusa, dobroci i miłości pełne, Serce Jezusa, cnót wszelkich bezdenna głębino, Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze, Serce Jezusa, królu i zjednoczenie serc wszystkich, Serce Jezusa, w którym są wszystkie skarby mądrości i umiejętności, Serce Jezusa, w którym mieszka cała pełnia Bóstwa, Serce Jezusa, w którym sobie Ojciec bardzo upodobał, Serce Jezusa, z którego pełni wszyscyśmy otrzymali, Serce Jezusa, odwieczne upragnienie świata, Serce Jezusa, cierpliwe i wielkiego miłosierdzia, Serce Jezusa, hojne dla wszystkich, którzy Cię wzywają, Serce Jezusa, źródło życia i świętości, Serce Jezusa, przebłaganie za grzechy nasze, Serce Jezusa, zelżywością napełnione, Serce Jezusa, dla nieprawości naszych starte, Serce Jezusa, aż do śmierci posłuszne, Serce Jezusa, włócznią przebite, Serce Jezusa, źródło wszelkiej pociechy, Serce Jezusa, życie i zmartwychwstanie nasze, Serce Jezusa, pokoju i pojednanie nasze, Serce Jezusa, krwawa ofiaro grzeszników, Serce Jezusa, zbawienie ufających Tobie, Serce Jezusa, nadziejo w Tobie umierających, Serce Jezusa, rozkoszy wszystkich Świętych, Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami. W. Jezu cichy i pokornego serca. O. Uczyń serca nasze według Serca Twego. Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, wejrzyj na Serce najmilszego Syna swego i na chwałę i zadość-uczynienie, jakie w imieniu grzeszników Ci składa; daj się przebłagać tym, którzy żebrzą Twego miłosierdzia i racz udzielić przebaczenia w imię tegoż Syna swego, Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje na wieki wieków. Amen. Do Serca Twojego uciekamy się Jezu, Boski Zbawicielu. Naszymi grzechami racz się nie zrażać, o Panie święty, ale od wszelakich złych czynów racz nas zawsze zachować, Boże łaskawy i najlitościwszy. O Jezu, o Jezu, o Jezu dobry, Zbawicielu słodki, Pośredniku Boski, jedyna ucieczko nasza! W Sercu Twoim racz nas obmyć. Do Serca Twojego racz nas przytulić. W Twym Sercu na wieki racz nas zachować. Zbawicielu słodki, Pośredniku Boski, jedyna ucieczko nasza! ----------------------------- A ty 666 AVE spadaj do Twojego szefa. Nie wiem czy pomoże na sniącego sie opętańca modlitwa za zmarłych. To jak Ci się zmarły śni. Ale jak napada na Ciebie to już chyba tylko egzorcyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden raz jej się przyśniło a ty się napalasz..co ty 13 lat masz? zgrozaaa Ave..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRASZNIE DZISIAJ JEST Nie przejmuj się, to jest tylko sen, a nie jakiś duch który Cie nawiedza. Możesz się kłaść spokojnie spać :) ale jakieś małej modlitwy to nie zaszkodzi Ci zmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
:( No i Pisuardessa oczywiście kult smierci ... ludzie umierają AVE SATAN :( Uhm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyże mnie nie palą,z kościoła mnie niewidzialna noga nie wykopuje napaleńcu :P jak można byc taką debilką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
666 AVE - daj spokój. Raz to czasem raz za dużo. Raz później drugi i trzeci. Mnie się też raz śnił tragiczny sen, a później wiele koszmarów. Nawet 1 koszmar jest straszny. Jeszcze jak ją zmarła opętana goniła. To o czym myślisz wtedy powiedzmy jakiś tydzień? Kilka dni? I o to chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
No to po się tak nazwałeś? Źle się nazwałeś. Kafe to jedno zboczenie jest i ja to oczyszczam właśnie. A Ty przyszedłeś tu z szatanem - złe miejsce. To na religijne forum. Tu jest SAMO ŻYCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRASZNIE DZISIAJ JEST Lepiej nie czytaj już tego co Ci tu piszą, bo zaraz będziesz musiała cała Biblie czytać i egzorcyste wołać :P Mam nadzieje ze się wyśpisz, kolorowych snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Litania do Najś Serca bła po to żeby może przemyślała sobie autorka wątku czy jest dobrą osobą. Bo moim zdaniem jest zła, dlatego jej się koszmary śnią. No i żeby miała lepsze serce - o takie 🌼 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dzisiaj jest
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie:) Oczywiście posłucham pomodlę się i pójdę spać:) jutro napiszę " jak było " brrr Dobranoc ! I koniec kłótni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gorsze sny..i to po mnie spływa... dałam jej modlitwę która wystarczy.. ja mam trochę inne podejście do wiary,nie bede z tobą dyskutowała i nie próbuj mnie zagiąć znam biblie ja codziennie spędzałam 7 godzin z zakonnicami 5 dni w tygodniu złotko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dzisiaj jest
Dziękuję Robert i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
No jak się wyśpi? Nie wyśpi się. diabeł nie śpi nigdy. Diabeł to sadysta jest. Jak ty chcesz spać to on Cię wtedy dopadnie. A wtedy najbardziej. Nie jak jesteś wypoczęty i ci dobrze. To nie, ale zmęczony WYSTRASZONY to od razu Cię capnie :( I zaraz szyderczy śmiech TY GŁUPOLU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
No bo jesteś wśród zakonnic a ich nienawidzisz jak znam życie. No i czemu nie śpisz? Rujnujesz sobie zdrowie. Sen jest bardzo ważny. To podstawa naszego życia - dobrze sie wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
666 AVE - daj spokój. Raz to czasem raz za dużo. Raz później drugi i trzeci. Mnie się też raz śnił tragiczny sen, a później wiele koszmarów. Nawet 1 koszmar jest straszny. Jeszcze jak ją zmarła opętana goniła. To o czym myślisz wtedy powiedzmy jakiś tydzień? Kilka dni? I o to chodzi ojj..ty też jesteś zła haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Nie każda modlitwa za zmarłego wystarczy. Jak za potępieńca się modlić? Nie wystarczy. To jest demon. Co Ci to da? Da Ci to coś? Eee nie wiem. Demon Cię opętuje. OSACZA - moim zdaniem autorka wątlku już jest osaczona przez demona - boi się . I bardzo dobrze - diabeł lubi strach. Uwielbia nawet rzekłabym. Nic go tak nie eksytuje jak STRACH. No jeszcze cudzołóstwo chyba go bierze na równi. I agresja - SIŁĘ lubi. Strach i siłe on uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Strach, siła, nienawiść - to co szatan lubi najbardziej. te 3 elementy i już można zakrzyknąć AVE SATAN. A szyderców uwielbia - szyderców. :( W jakiś sposób z niej szydzi demon - sama musi wiedzieć w jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Po pierwsze w taki, że nie umie spać. Pierwsze szyderstwo. A póżniej może coś zlecieć ze ściany... to naturalna kolej rzeczy. Powiesiłam obrazek i zleciał. A dalej? Czasem już nic - czasem wystarczy mu sposób myślenia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz że jesteś irytującą,czy ty sie aby na pewno dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Jestem irytująca bo nie nazywam sie AVE SATAN, co? Wiesz co - weź sie za jakieś egzorcyzmy... BŁAGAM :( Przed Tobą długa droga skoro jestem irytująca już... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo i po co ten topik
tetaz ja sie boje isc spac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
666 AVE - wróc na oczekujące Cię łono Kościoła, do spowiedzi i komuni. A przestań wypisywać pochwały szatanskie to pewne osoby zaczną Cie ...mniej irytować. ROZDRAŻNIENIE dlaczego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
AVE 666 - Ty grzeszniku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×