Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wezwaniedonawrócenia

Wielki Post - czas nawrócenia i pokuty

Polecane posty

całkiem możliwe ze piszesz te brednie pod wpływem alkoholu,sama krzywdzisz tutaj innych swoimi monologami,szykanujesz,obgadujesz-to są te dobre uczynki?puknij się w czoło bo sama gubisz się w tym co piszesz,idzie zauważyć ze normalna nie jesteś-może zauważyli też to w twojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Witam 🌼 To znowu ja po przerwie. Przemyślałam kilka spraw - niebawem zacznę was ewangelizować WIZUALNIE. Uważam, że każdy jest zmęczony czytaniem i czytaniem i czytaniem... przyda sie trochę zdjęć. Choćby mały kwiatek na ekranie a jakoś lepiej , nie? 🌼 No i własnie postanowiłam w tę stronę iść. Doszłam też do wniosku, że trochę źle ten wątek wymyśliłam, ale myslałam sobie tak - napiszę rachunek sumienia i będę go wrzucać codziennie na kafeterii, żeby im uświadamiać ile mają grzechów. No ale coś mi nie wyszło no to spróbuję tu wleić link z blogiem , gdzie was będę zachęcać do spowiedzi WIZUALNIE. Teraz np. przed kościołami są plakaty Chrystusa cierpiącego na krzyżu. Ja podejdę do was przyrodniczo - to mój fach. Będę wam się starała wizualnie wytłumaczyć , że jak jest zima tak musi zaistnieć wiosna. I dalej jest lato i to wszystko jest logiczne. No i wiosną na święta stroicie sobie domy właśnie gałązkami, trawkami i tak dalej. I tak macie się w środku wystroić bo - zwłaszcza na kafeterii sami już nie wiecie po co się tak na te święta stroicie, nie? No i o tym będzie mój blog - tak w skrócie oczywiście. No do Wielkiego Piątku zdążę, ale będę go ulepszać i udoskonalać. Będzie tam dużo zdjęć różnych, a mało słów. To tak odwrotnie jak w życiu jest. I tyle. Do poziomki 33 - no wiesz w pracy właśnie się przejechałam trochę Ci powiem szczerze. Bo własnie mnie katolik wielki wyrzucił i to jest jedna sprawa, a druga sprawa - bo to nawet olać - wszyscy na mnie wiesz, a on święty. Ale święty nie ma co. Wygrał w sądzie i się mści na mnie debil któryś rok. Ale już koniec z tym łajnem wyjazd i koniec. No na święta ale trudno -jak inaczej? Nie da się! No takie życie - pół roku w chałupie przez głupią rodzinę. I oby coś się znalazło do Świąt bo normalnie dętka :( Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
poziomka 33 - jesteś okropna. Co ja mam wierzyć w Lecha Poznań? Daj spokój , nie kompromituj się tu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
nie kompromituj sie :( - tak miało być. Wzywam nadal do nawrócenia i pokuty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Powiem wam, że nawet by juz coś było, ale wszystko no tak bez sensu, że szkoda słów. Wszystko mi się tak nie ułożyło. Najpierw byłam 3 miesiące bez pracy, ale wiecie Boże Narodzenie , Wigila i POLSKA TRADYCJA - no to mi się odechciało. Żeby był dłuższy dzień jeszcze, ale zaraz ciemno, picie w banie, co tu robić? Z kolei Lany Poniedziałek też mnie przeraża. Na Wigilii wiecie - jakiś śledż , strujesz się. Ale powiem wam jak widziałam idąc na pasterkę jak piją pod kościołem PRZED PASTERKĄ na wsi gdzie mieszkam to wiecie - nie żałuję, że się nie zgodziłam. A bo był 2 grudnia i się bałam. Myślałam , że w listopadzie pojadę a tu 2 grudzień. No ale mam zasiłek do kwietnia - jakoś ciągnę za 500 zł. Ależ kwota :( no ale zawsze coś. :( Na suchy chleb i wodę mineralną cały miesiąc. :( To jest państwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Ale powiem wam jakie tu jest NIENORMALNE towarzycho - coś strasznego. Wszędzie. 10 lat temu miałam wyjechać i tyle. Co ja zrobiłam? I to takie chamstwo wszędzie - coś strasznego. Nic normalnie. Weź się zakop żywcem w tej Polsce. KOSZMAR :( No ale stąd się jest. Trzeba krzyż swój nieść codziennie - dosłownie. Krzyż polski. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
No a ja mam gdzieś i Lecha i Poznań i wszystko. Ale mogę Ci napisać tak - weź i wyrzuć z Twojego serca tę rozwalony dzban, tę skorupę , którą tam masz i wyrzuć te zgniłe zbutwiałki, które są w tym wazonie. Albo wyrzuć tę roztrzaskaną doniczkę , w której jest ziemia i nic więcej - wszystko sie sypie, a zasadź w nowej doniczce piękne cebulki krokusów lub żonkile i hiacynty tam dodaj tak, żeby na święta Twoje serce było tak piękne jak dom, który sobie posprzatałaś. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
sorry za literówki, ale cóz... nie jestem polonistką. No SERCE LUDZKIE - to jest TAJEMNICA czasem wielka. Czasem ktoś sprawia wrażenie, że jest nie wiadomo jak dobry i ludzie tak się nabierają, że tam jest coś dobrego, wielka uczta wspaniała dosłownie, zastawiony stół, kwiaty na stołach, a to ...lep na muchy i nic tam nie ma. Albo wszystko zgniłe. Pozory ach pozory... :( Czuwajcie i nie dajcie się zwieść pozorom wy pobożni, a reszta musi się nawrócić i pokutować za swoje grzechy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
W tym miejscu dziś kończę , a być moze trzeba tu wstawić jakąś bardzo miłą historyjkę z życia wziętą. No ale nie mam takich. Mam księżeczkę o tym , że dzieci mają być grzeczne, ale nigdy to nie skutkowało. Raz przyniósł mi ją najgorszy dran - nie wiem po co. aż się zdziwiłam - powiedział, że mam z tego zrobić lekcję wychowawczą. no ale na niego nic nie skutkowało. I wiecie to jest taka zagadka - najgorszy drań, a przyniósł mi książeczkę jak należy być idealnym. No nic. Takie życie. Ale to było dawno temu. Jaką jednak historyjkę należało by tu dać? O ludzkich poszukiwaniach piękna najbardziej. Ludzie poszukują piękna zamiast PRAWDY. Ludzie tylko chcą być piękni i mieć wszystko piękne - ale czemu nie chca być święci. Gdzie jest prawda? Taka historyjka by się tu przydała i kilka cytatów z Biblii. ale musiałabym ją wymyslić sobie najpierw a nie mam weny. CZYM JEST PRAWDZIWE PIĘKNO? Taką historyjkę z życia wziętą napiszcie tu i sobie odpowiedzcie na to pytanie, wrzućcie kilka cytatów i jesteście już na etapie xyz z tego forum. No albo nie jesteście. może na swoim blogu wymyślę taką historyjkę. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Jeszcze wam tylko napiszę, że prawdziwe piękno dla Boga to piekne serce człowieka. To jego wnętrze i dusza. Im lepsze serce tym lepiej. Czy to nie logiczne? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
prawdziwe piękno dla Boga to osoba o dobrym sercu poszukująca po pierwsze PRAWDY i chcąca być ŚWIĘTĄ. To się liczy najbardziej. czyli o pięknej duszy. uważam, że dobrze to napisałam. jeszcze to przemyślę, ale chyba tak jest. czyli jest to osoba wierząca w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
może tak prawdziwe piękno dla Boga to osoba ŻYJĄCA W PRAWDZIE i ŚWIĘTA. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Nie - jeszcze źle prawdziwe piękno dla Boga to osoba o dobrym sercu, żyjąca w prawdzie i święta. Co wy na to? TEORETYCZNIE się zabrałam do tematu oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Czas nawrócenia i pokuty jest zawsze aktualny, ale najlepiej w czasie Wielkiego Postu się do tego zabrać. 🌼 Powodzenia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobarefleksyjnaraczej
Dziś znowu wzywam do nawrócenia i pokuty!!! Nawracajcie się! wielki post trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobarefleksyjnaraczej
Jeszcze raz dziś wzywam do pokuty i nawrócenia. To jedyny słuszny pomysł na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobarefleksyjnaraczej
Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek_mężatek
Widziałem nawrócenie i post w klasztorze oo franciszkanów - moja babcia gotowała w kuchni. Takie nawrócenie to ja rozumiem :D Pełna mordą żreć, chlać wódy ile wlezie a wiernym na mszy pierdzielić o potrzebie oczyszczenia. Kościół Katolicki to najbardziej zakłamana i fałszywa organizacja religijna na świecie. Polecam dla dewotek i tych co nie mają co z kasą zrobić - oni wam doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczkaaaaaaaaa
Owieczko wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z lasu
owca pobzykamy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owcaaaaaa
owcaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owcaaaaaa
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka owieczki bozej
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olwcaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIGDY NIE PRÓBOWAŁEM SIĘ NAWRACAĆ:P.ZWŁASZCZA ZE NIE MIAŁEM PO CO:D.ALE ZA TO ZARZUTY CO DO TEGO ZE NIE ROBIŁEM SOBIE POSTU BYŁYBY ZUPEŁNIE BEZPODSTAWNE:D.MIAŁEM WIELE GŁODÓWEK W TYM 4 CONAJMNIEJ TYGODNIOWE:D.W ODRÓŻNIENIU OD WIĘKSZOŚCI SPASIONYCH (I NIE TYLKO) KLECHÓW:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluzebna janina
nawracajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia999
Wierzycie w przepowiednie? Ja tam wierze, ostatnio znalazłam ciekawą stronkę http://poznajdate.com/ można tam poznać przewidywaną datę swojego odejścia z tego świata. fajna zabawa, spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaosssobasmutnaaaaa
Obecnie z calej Biblii najwazniejszy wydaje mi sie RODOWOD SZKOLNY bo wiecie - co ja bym zrobila bez tego rodowodu. A na magazyn to samo. Choc szkola nie jest zbyt madrym wynalazkiem, ale szkola u Zydow tez byla. Miala robic ta osoba co innego w tym czasie bo jest to slaby rodowod - nie wymyslila niczego ciekawego. Ale ten rodowod byl i to wszyscy na pewno wiedzieli i tyle. A czemu ta osoba byla slaba? Zle imie i tyle. Zle nazwana. Nie wiem co znaczy to imie, ale wiem, ze inne imie i NIE PO TEJ OSOBIE, a takie imie i przepadla przez imie. Bo bedzie ze przez wyglad. Przez imie - tak jak ja - dlatego moge miec od tej osoby ten rodowod i tyle. Ale co warta szkola? Miala pisac ta osoba wiecie. Miala byc filolozofem, a to byla katechetka. Ale tak jej szlo chocby wcale - tak jak naszym katechetkom, za bardzo byla taka hmmm... NACHALNA. ZMUSZALA wszystkich. Bo nie miala powolania, nie wierzyla w to co robi a miala NA PEWNO robic cos zupelnie innego. Stad ten rodowod taki jakis, ale jest. Zeby Bogu nikt niczego nie zarzucil nigdy - powolanie - mam/nie mam. A rodowod jest - slabiutki ale jest. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaosssobasmutnaaaaa
Prawdpodobnie ta osoba bedzie tlumaczyla imiona. Bo miala zle myslenie w zyciu przez imie. Rodzina miala dobre, a ona zle. Czemu ona takie imie dostala to sobie sprawdze co ona znaczy. I chyba miala miec inne imie ta osoba, ale miala inne i w koncu tyle z calosci. Jakas szkola i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×