Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wezwaniedonawrócenia

Wielki Post - czas nawrócenia i pokuty

Polecane posty

Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Wiecie - bo zaraz będą glosy krytyki Kamelii róznych, że taki pastor jest skrzywdzony przez Maryję. Nie on jest skrzywdzony przez to że bardziej niż człowiekiem jest Anglikiem. I on się sam przez to skrzywdził bo człowiek ma poszukiwać prawdy w życiu, a - to pisze w Piśmie św. - nie zalezy do narodowości tylko od tego jakim jesteś człowiekiem. No w Polsce tego nikt nie docenia, ale tak właśnie jest. I też mu sie wydawało - rodzina, rodzina. A w sumie widzi dzieci, mówi o żonie - w sumie? Sam nie wie czego chce, ale film był niezły. A ma 50 wiosen już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty autorko jesteś jakąś nawróconą na drogę cnoty jawnogrzesznicą, że tak usilnie wszyskich wzywasz do nawrócenia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
A 'najlepsza " jest telewizja polska w tym wszystkim bo taki mocno religijny, uduchowiony film pastora anglikańskiego słuchajcie, a w sumie nazwali jakby nie wiem himalajści włazili na jakieś szczyty. No to nie to samo. Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrześcijanin uznaje biblię jako JEDYNE ŹRÓDŁO objawionej prawdy 2Sm 7:28 Bw "Teraz, o Panie, Boże, Ty jesteś Bogiem, a słowa twoje są prawdą" upatrując prad w innych źródłach narazasz się na odejscie z Bożych dróg. Konfrontujac naukę z Bożym Swiatłem widzisz czy idziesz za Bogiem czy już nie. Szatan zrobi wszystko aby podsuwać ludziom rózniste objawienia, które sprowadzą dusze na manowce a w konsekwencji na wieczne potępienie. Jezus nie odszedł tak sobie do nieba i już. Pozostawił Ducha Swiętego tym którzy pragną iść tylko za Nim i zawsze jest z nami. J 14:17 Bw "(15) Jeśli mnie miłujecie, przykazań moich przestrzegać będziecie. (16) Ja prosić będę Ojca i da wam innego Pocieszyciela, aby był z wami na wieki - Ducha prawdy, którego świat przyjąć nie może, bo go nie widzi i nie zna; wy go znacie, bo przebywa wśród was i w was będzie. (18) Nie zostawię was sierotami, przyjdę do was. (19) Jeszcze tylko krótki czas i świat mnie oglądać nie będzie; lecz wy oglądać mnie będziecie, bo Ja żyję i wy żyć będziecie. (20) Owego dnia poznacie, że jestem w Ojcu moim i wy we mnie, a Ja w was. (21) Kto ma przykazania moje i przestrzega ich, ten mnie miłuje; a kto mnie miłuje, tego też będzie miłował Ojciec i Ja miłować go będę, i objawię mu samego siebie. Mt 28:20 Bw "18) A Jezus przystąpiwszy, rzekł do nich te słowa: Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi. (19) Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Nie wiem czy jesteś jakąś straszną grzesznicą czy jawnogrzesznicą - żeby się nie okazało, że ty byłeś gorszy ode mnie, ale mi wiarę całą wywiało z latami. Bo jej nigdy za wiele nie miałam. Czego w sumie dziś żałuję, ale cóz... no zbyt wiele miałam zainteresowań. Jednakże miałam też złych rodziców, za dużo mi narzucali i przez to niczego nie osiągnęłam. Nawet bym tak wierzyć nie musiała - mogłabym robić inne rzeczy,ale w tym sęk że nie mogłam sobie sama bardzo długo decydoać - reszta to kompletny dramat. Jest to dramat , który polega, że rodzina jest najważniejsza i trzeba ją chronić. Kto tego nie rozumie, nie docenia ponosi porażkę. I ja tę porażkę ponoszę przez głupich rodziców od wielu lat. Bo w szkole nic się nie zaczyna ani nie kończy. Lecz to mam na zawsze do rodziców pretensje , nie do Boga. Że mnie ładowali w szkoły, które mnie przyprawiały o chorobę psychiczną. I nie zamierzam im tego wybaczyć nigdy że się nade mną znęcali i do dziś znęcają. Tyle. To moje sprawy. Może wybaczyć... zapomnieć o nich chcę i tyle. :( To moje jedyne marzenie. I to sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Nie wiem czy jestem jakąś grzesznicą czy jawnogrzesznicą - tak mialo być. Co do tekstów Kamelii - rozumując w ten sposób - Pan Jezus był diabłem, a Biblia to dzieło diabelskie również. Kamelio - przesadzasz moim zdaniem - wybacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Wiem - moze sama powinnam dac przykład wybaczenia własnym rodzicom ale ... nie potrafię. Wolałabym się bowiem - wybaczcie, że to piszę, ale to prawda WCALE NIE URODZIĆ niż jeszcze raz mieć takie życie jakie miałam. Wolałabym się wcale nie urodzić. Bo tak i już. :( No ale sie urodziłam i żyję - i to wszystko co mam do napisania. I wystarczy mi, że Bóg mnie rozumie. Bo tak się nad kimś całe życie pastwić jak rodzice nade mną to naprawdę trzeba nie mieć oleju w głowie. Wolałabym żeby mnie oddali do domu dziecka. Kiedyś im to powiem. Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym ty piszesz? gdzie ja tak napisałam? Biblia jest JEDYNYM WYZNACZNIKIEM PRAWDY i Bozym objawieniem. Zjawy kłamiące przeciw Słowu Bożemu nie pochodza od Boga, ale by to pojać trzeba usilnie starć sie poznać Boga tylko z JEGO SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Uważajcie, zeby wam kiedyś własne dzieci czegoś takiego nie powiedziały. Moja matka sieje już jedno zgorszenie jak dla mnie - jest żenująca, brak mi epitetóew negatywnych na tą imbecylke i koniec. Jak najszybciej jak najdalej i wiecej jej nie widzieć NIGDY WIĘCEJ. I całej tej rodziny tez. A jej chciwość niech piekło zasila. Tak jej nienawidzę i koniec. Jest moim największym wrogiem na ziemi i to sie NIGDY NIE ZMIENI. Jest żałosna, zakłamana, wygodnicka hedosnistka , am w głowie tylko ściany domu rozlatującego sieod dziecka i pochwę. No wybaczcie to po co mnie urodziła i żegnaj babsztylu :( I całe życie jest już w grobie - to też ważne. A ja mając całe ręce w siniakach mam sobie radzić sama. No mam nadzieję, ze jej koniec będzie taki jak sobie zasłużyła na niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg ma ważniejsze sprawy niż zajmowanie się takim wypiardkiem, jak ty, ot teraz zajęty jest promocją na świętego JP2.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt 6:14 Bw "Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski. (15) A jeśli nie odpuścicie ludziom, i Ojciec wasz nie odpuści wam przewinień waszych. Mt 15:4 Bw "Wszak Bóg powiedział: Czcij ojca i matkę, oraz: Kto złorzeczy ojcu lub matce, niech poniesie śmierć." Mt 19:19 Bw "czcij ojca i matkę, i miłuj bliźniego swego, jak siebie samego." Pwt 5:16 Bw "Czcij ojca twego i matkę twoją, jak ci rozkazał Pan, twój Bóg, aby długo trwały twoje dni i aby ci się dobrze działo w ziemi, którą Pan, twój Bóg, ci daje." Kto miłuje Pana te przestrzega i miłuje Jego przykazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
kamelia - zajmij sie dzieckiem - spadaj stąd. I tyle. A ja ? Ja jestem złe wychowana i jedyne co moge to zabić rodziców za krzywdę WIELOLETNIĄ. Ale żyją więc niech sie kazdy ode mnie odpieprzy bo mieszkać z nimi - to już jest sadyzm ich dla mnie. A ich skąpstwo będzie znane na cały świat kiedyś. Hipokryzja, skąpstwo i zboczeństwo. AMEN :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takich słowach nie powinnaś już nic powiedzieć o Bogu- nie zaprzeczaj sama sobie i się nie oszukuj. Przyjdz NA PRAWDĘ do Jezusa i nawróć się do Niego, bo innych nawracasz a sama jesteś zaprzeczeniem Bożych spraw. Smutne, ale jakze prawdziwe w dzisiejszej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Bóg nie promuje nikogo bardziej ani mniej. Tez ci napiszę że skurwiałe szmaty typu moja matka jadą w życiu lepiej niż ja. I też gorszę w tym momencie i jestem wredna, ale słowo daję, nie chcę szmaty widzieć więcej. obłudna zdrajczyni, złodziejka. Obym nigdy niczego od niej nie chciała ani od zadnej innej szmaty ludzkiej. AMEN. I w tym celu modlę sie do Boga wiesz. Żebym sie z tego wiejskiego piekła wyniosła. Jestem tu przez skąpą , obłudną, zakłamaną macochę, a nie że taka głupia jestem z siebie. nawina - to tak. Ale rozum mam :( ps. Pan Bóg nie jest kretynem - uwierz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po owocach poznacie.....gdzie są moi uczniowie- mówi Jezus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt 6:14 Bw "Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski. (15) A jeśli nie odpuścicie ludziom, i Ojciec wasz nie odpuści wam przewinień waszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
codziennie próbuję przebaczyc matce i codziennie tego szmaciska ludzkiego nienawidzę. Jak wyjadę i jej więcej nie zobaczę to jej przebaczę najbardziej. Ona sama mi nie daje przebaczyć bo mnie uciska i gnębi mnie. NIENAWIDZĘ JEJ ZA TO. I tak wiele lat. Przez to do niczego w zyciu nie doszłam. JEST KRETYNKĄ bo sama nie żałuje swoich grzechów i każdego nienawidzi. No to ja ją też nienawidzę bo nie umiem żyć tak jak ona bo dostaję choroby psychicznej i znowu jest tak i koniec :( A reszta mnie NIE OBCHODZI i nigdy mnie nie będzie obchodzić. Matka, która się nie interesuje dziećmi niech tak trzyma bo jak zacznie w wieku 25 lat to można ZWARIOWAĆ. A i tak zawsze nie to co ma tylko wszystko rozpierdoli bo się właśnie nie interesuje dzieckiem. Jak Kamelia :( Póżniej je zacznie nawracać jak bedzie miało 35 i beczeć będzie. Moja przynajmniej ma tyle honoru, że nie ryczy. Bo mnie okradła to nie ryczy. Ale Bóg jej karę słuszną wymierzy za kłamstwa i obłudę. Może i piekło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
To nie jest tak , ze jej źle życzę. mam szmaty dosyć i tyle. I wszystkich innych zer, które się na mnie zmawiają i spiskują. Czuję, ze odetchne z ulgą jak sie od niej NA ZAWSZE wyniosę. Takiej idiotki nie widziałam jak żyję - takiego zera. Tylko forsa i jej 2 porody. Nie widziałam większej obłudy w życiu niż we własnym domu. A po co jej te 2 porody? I ten jej kościół? A w życiu - zero :( Norma niby, ale wszyscy ze mnie drwią. I z czego drwią? Z tego, że są tacy jak moja matka? No to są dla mnie żałośni. Jedynie, że mnie 4 lata blokują i tak samo sie znęcają i z czego sie śmieją? Właśnie to był mój dramat - kogo tu słuchać się w takim środowisku daremnym? Wiatru? Ja bym musiała mieć wiarę jak kamień, ale jak skoro urodziłam się w środowisku, gdzie nawet kościół jest protestancki więc tu nie ma żadnej wartości oprócz kasy. Żadnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój wybór ja pokazałam ci tylko czego od ciebie oczekuje Bóg aby Cię uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
A ludzie w tej miejscowości srają w kościele. Tacy są :( No to jedynie drwina zostaje - faktycznie, ale wiecie... ja mam tego dosyć. Że pieniądze są najważniejsze to każdy wie, ale co sie znęcasz? No to faktycznie nie rozumiem już niczego. Po co ci ten kościół w tym wszystkim? Żeby tam nasrać - dosłownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Bóg mnie już uwolnił i to nie tylko od rodziców. Całe piekło sie na mnie sprzysięgło chyba. Najgorsi byli Zydzi - Boże co to za zera :( No ale to też już za mną. Wszystko co najgorsze już za mną. Teraz muszę się odkopać finansowo i tyle. Wszystko przez rodzinę idiotyczną - naprawdę. Co za zera. Mogłam mieć inny zawód, ale cóz... jedynie, że miałam wyjechać 10 lat temu, ale moi rodzice, zeby sie do błedu przyznać. A ja? Ja nie umiałam sama z siebie. Za mało się modliłam. :( Ja jak ten pastor aglikański - patrzy na tę Maryję i sam nie wie o co mu chodzi. Ja też patrzyłam na peiwen obraz i nic nie widziałam. Ale tak pisze w Ewangelii "będa patrzeć i nie zobaczą , słyszeć i nie usłyszą" Nie pisze tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie każdy kto chodzi do kościoła zyje prawdą Bozą i to jest smutne i dla tych ludzi zgubne, ale mając Boze obietnice i Jezusa żyje się inaczej- lepiej, dobrze z innymi, w pokoju i zadowoleniu. Moze Bóg poprowadził cię aż dotad aby zmienić twoje życie i pokazać ci tak na prawdę, co trzeba zrobić aby z Nim zyć nie tylko z słowach ale tak na codzien w czynach. Zyczę ci powodzenia i jak chcesz będę się modlić abyś umiała kiedyś przebaczyć, tak od serca i poczuć Boży pokój- niechwiejny i niezmienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
ale powiem wam dla takich ludzi jak ten pastor anglikański albo kamelia to do Kościoła tylko poprzez Boże Miłosierdzie. Poprzez Dzienniczek siostry Faustyny i obraz Miłosierdzia. Nie ma innej drogi do Kościoła Katolickiego dla nich. A droga do Maryji? O to długa droga. Jak stąd do Egiptu co najmniej. No ale poprzez modlitwę taki pastor by MÓGŁ wrócić. Poprzez modlącą się zakonnicę. Bo ta jego żona pewnie miała być katolicką zakonnicą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
No może i masz rację wiesz. Ale wiesz... może i nie masz racji Kamelio. Wiesz też masz rację, że jakieś objawienie może być szatańskie, ale Boże - w końcu nawet Pana Jezusa nazywali szatanem. Nie nazywali Go tak? A mógł nim być skoro był kuszony? Jednak szatan może być człowiekiem i takie objawienia też są. Ale owoce? Jakie są owoce np. objawień siostry Faustyny? Boże Miłosierdzie. No to czy to mógł być Szatan? A wiesz, że ja kiedyś też spotkałam takiego specyficznego człowieka i uznałam, że widziałam Pana Jezusa? Oczywiście nie wiem tego na 100%ale sobie w to wierzę. Bo w co tu wierzyć? W Biblię mi się nie chce wierzyć za bardzo. Ale w to, ze Go spotkałam to sobie wierzę. Czemu? Bo to bardzo dobry człowiek był i zniknął. No mógł to być diabeł choć wątpię. I wiesz - krzyż mi po nim został. Ale Biblii mi nie dał? Czemu? Więc nie o to chodziło. O ile to był Bog. Ale mnie sie wszystko zgadza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie wierzysz w Biblię to nie wierzysz Bogu, wierzysz tylko w Boga a to za mało by iść za Nim do wiecznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
No ale nie musze wierzyć w Biblię - mam wyznanie wiary tzw. skład apostolski to jest moja wiara. A Biblia? Nie wyznaję tam " wierzę także w Pismo święte" - to nie jest moja wiara. Ja mówię tak na każdej mszy "wierzę w Boga ojca wszechmogącego...Stworzyciela Nieba i Ziemi i w Jezusa Chrystusa Syna Jego Jedynego - Pana naszego, który sie począł z Ducha św. Narodził sie z MAryji Panny... no i dalej i dalej... I to jest moja wiara. A Biblia? No tam nic nie ma o Biblii. A z tym spotkaniem to było tak - najpierw mi zostało zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, a krzyż to swoją drogą, a później Duch. św. No to póżniej mnie jakby opętało i mnie diabeł porwał po latach , a wcześniej mogłam też umrzeć, no ale tak bym nie skończyła. No i wszystko sie jakby wyrównało. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwaniedonawróceniadziśijutro
Mnie się wydaje Kamelio, że musisz silniej uwierzyć w zmartwychwstanie bo Ty jesteś taka uduchowiona. W sumie św. paweł uczy, że kto wyzna wiarę w Chrystusa i w sercu uwirzy w Jego zmartwychwstanie jest zbawiony. Czyli nie w Ducha św. tylko w sercu w zmartwychwstanie trzeba wierzyć. Wierzysz tak? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J 8:31 Bw "Mówił więc Jezus: Jeżeli wytrwacie w słowie moim, prawdziwie uczniami moimi będziecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×