Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 28

6 lat różnicy - on młoszy

Polecane posty

Gość 28

Witam, ja mam 28 lat i 8 - letnie dziecko on 22 lat bez zobowiązań. Obiektywnie mamy szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak najlepiej zrzucac wine
nie dlatego ze jestes za stara - ty bedziesz miec 35 a on dopiero 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbdbbgf
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalilaliluliliu
masz szanse , ale przygarnac drugie dziecko ... takie troche wieksze :D ależ wam baby w dupach przewraca sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskaaaa rum tum tum
nie ma szans taki zwiazek, poza tym 22letni faceci nie wiedza jeszcze czego chca...chcesz robic twojemu dziecku jazde psychiczną?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28
kochamy się , on uwielbia moje dziecko więc dlaczego nie mamy szans? stereotyp że to facet powinien byc starszy? Znamy się ok 2 lat. Ponad 7 miesięcy mieszkamy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
JA MAM 2 KOLEŻANKI W IDENTYCZNEJ SYTUACJI JAK TWOJA, DZIECKO W TYM SAMYM WIEKU I CHŁOPAK MŁODSZY O 6 LAT OBIE SĄ SZCZĘŚLIWE, FACECI SĄ ODPOWIEDZIALNI I DZIECI TEŻ NA TYM NIE UCIERPIAŁY. TYLKO WSZYSTKO ZALEZY OD TEGO CZY TEN CHŁOPAK JEST DOJRZAŁY EMOCJONALNIE, BO CZASEM SIĘ ZDARZAJĄ TACY CO TO ICH TYLKO DYSKOTEKI INTERESUJĄ. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
MIESZKACIE RAZEM 7 MIESIĘCY I TY SIĘ TERAZ NAS PYTASZ CZY MACIE SZANSE? DOPIERO TERAZ CIE TO ZACZĘŁO INTERESOWAĆ? NO TO SKORO TYLE JESTEŚCIE RAZEM TO WIDOCZNIE MACIE SZANSE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28
lubię młodziaków bo to tacy niewyżyci kochankowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28
No właśnie ale po czym pozanc że facet jest odpowiedzialny?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28
Po pierwsze po co się ktoś pode mnie podszywa ? Po drugie mieszkamy razem ,niby wszystko ok ale non stop się kłócimy o błahostki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28
on czasem rzuca we mnie pustymi butelkami po piwie ale poza tym jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochamy się , on uwielbia moje dziecko więc dlaczego nie mamy szans? stereotyp że to facet powinien byc starszy? tu nie chodzi o stereotyp i nawet nie o różnice wieku - bo 6 lat to nie jest jakas przepasc- tylko o jego wiek! No właśnie ale po czym pozanc że facet jest odpowiedzialny? a czym on sie zajmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
JAK TO TYLE Z NIM MIESZKASZ I NIE WIESZ JESZCZE CZY JEST ODPOWIEDZIALNY? NAD TYM SIĘ TRZEBA BYŁO ZASTANOWIC ZANIM RAZEM ZAMIESZKALIŚCIE. MÓWISZ ŻE LUBI TWOJE DZIECKO...A UMIE SIĘ NIM ZAJĄĆ JAK TY NP. GDZIEŚ WYCHODZISZ? CZY JEST DLA NIEGO WAŻNĘ ŻEBY BYĆ Z WAMI CZY Z KOLEGAMI? CZY UMIE ZAPRACOWAĆ NA RODZINĘ? CZY POMAGA TWOJEMU DZIECKU KIEDY ONO TEGO POTRZEBUJE? CZY INTERESUJE GO CO U DZIECKA W SZKOLE SIĘ DZIEJE? CZY DZIECKO JEST DLA NIEGO TYLKO DODATKIEM DO CIEBIE CZY WIE ŻE ONO JEST NAJWAŻNIEJSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 wypowiedzi o nie wyżytych kochankach i pustych butelkach to nie moje. Zastrzegłam właśnie swój nick. Prowadzi własną firmę a resztę czasu poświęca nam(naszej 3 ) i swojemu hobby - grom komputerowym. mówi mi że mnie kocha ale ja czuję że coś jest nie tak. Boje się czegoś. Nie umiem wytłumaczyc tego. W ogóle on podoba się dziewczyną a ja jestem strasznie zazdrosna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
NO TO MOŻE TY NIE JESTEŚ EMOCJONALNIE DOJRZAŁA, MOŻE PRZESZŁAŚ W ŻYCIU COŚ TAKIEGO, CO WYWOŁUJĘ W TOBIE BLOKATĘ PRZED ZWIĄZKAMI, A MOŻE POPROSTU ZAUROCZENIE MINĘŁO I NIE CZUJESZ ŻEBY TO BYŁO TO.... CO KONKRETNIE JEST NIE TAK? MOŻE TWÓJ PARTNER JEST UZALEZNIONY OD TEGO KOMPUTERA I DLATEGO MACIE PROBLEMY JAKIEŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
BLOKADĘ OCZYWIŚCIE....NIE BLOKATĘ....HEHE ALE STRZELAM GAFY DZISIAJ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opiekuje sie dzieckiem jak wychodze z domu, lubi z nim spedzac czas- uczyc sie ,bawic, czytac ksiazki. Zaprowadza go do szkoly i odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój po przedni związek który trwał prawie 10 lat z ojcem mojego dziecka skończył się wielkimi kłótnaiami. Przez tyle lat jak sie okazalo oparty byl na klamstwie. trudno mi sie pogodzic z tym. Kocham obecnego partnera ale chyba za duzo od niego wymagam, patrze przez pryzmat poprzedniego zwiazku. Porównuje obecnego partnera z bylym. A co do kopma to nie lubie grania w gry komputerowe i nei umiem tego zmieniac.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
NO TO FAKTYCZNIE JEŚLI TWÓJ BYŁY PARTNER CIĘ ZAWÓDŁ MOŻESZ MIEĆ PROBLEMY W TYM ZWIĄZKU. MOŻE TO FAKTYCZNIE TY JESTEŚ ZA BARDZO KRYTYCZNA. WIESZ MOŻE POWINNAŚ POROZMAWIAĆ Z KIMŚ KTO PODPOWIE CI JAK ZNOWU ZAUFAĆ, JAK SIĘ TROSZKĘ WYCISZYĆ , POTRZEBUJESZ TEGO. MOŻE WIZYTA U TERAPEUTY CI POMOŻE. ALBO POPROSTU POROZMAWIAJ ZE SWOIM FACETEM POWIEDZ MU JAKIE MASZ OBAWY ŻE JESTEŚ ZAZDROSNA, MOŻE ON JAKOŚ PRZEŚWIADCZY CIĘ W PRZEKONANIU ŻE JESTEŚ DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZA. Z TEGO CO PISZESZ TO CHŁOPAK JEST W MIARE ODPOWIEDZIALNY, A CÓŻ GRANIE NA KOMPIE TO GŁUPIE UZALEZNIENIE, ALE LEPIEJ ŻE GRA NIŻ PIJE....POWODZENIA. MYŚLĘ ŻE SIE UDA, TYLKO MUSISZ POSZUKAĆ WSPARCIA. TRZYMAJ SIĘ I GŁOWA DO GÓRY!!!! PS. ZŁY TYTUŁ TEGO TOPIKU DAŁAŚ....BO TUTAJ W OGÓLE NIE CHODZI O WIEK. NIE WASZA WINA ŻE ON URODZIŁ SIĘ POŹNIEJ NIŻ TY....SKORO BYLIŚCIE SOBIE PISANI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kobietę
36 letnią, która wyszła za mąż za faceta 10 lat młodszego od siebie. Ona ma 2 nastoletnich dzieci z pierwszego małżeństwa i teraz jest w ciąży z tym drugim... ale czy są szczęśliwi? Nie mnie to oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) On mi cały czas tłumaczy że mnie kocha , że ze mną mieszka. A inne kobiety sie dla niego nie liczą ale to nie jego wina ze sie podoba innym kobietom i lubi ich towarzystwo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkolminaqa
28--:-) Firma w dzisiejszych czasach to nic.kazdy ja moze załozyc .Treaz idzie sie po dotacje do PUP i zakłada sioe firme,tylko czy ta firma utrzyma sie na rynku.A poza tym ten latek powinien jeszcze sudiowac,jakos nie widze o tym wzmianki. A co do tego,ze on jest z aTwoim dzieckim.Zgodze sie,zemoze byc,bo dziecko jeszcze nie za duze,dopiero ma 8 lat.NIech zacznie podrastac,to dopiero sie okaze czy bedzie zadowolony z twojego dziecka gdfy dziecko wejdzie w wiek buntu. A na koniec.Cos mis ie ten facet nie widzi,z lekka desperat,bo nie dosc,ze Ty 6 lat starsza to jeszcze z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkolminaqa
28--jezli to prawda,ze twoj 22 latek ma takie wyszukane hobby--gry komputerowe,to tylko mozna wspołczuc Ci takiego partnera,dzieciaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
NO TO SKORO ON CIĘ O TYM ZAPEWNIA TO CZYM SIĘ KOCHANA MARTWISZ, MOŻE POWINIEN CI TROCHE BARDZIEJ POKAZAĆ ILE ZNACZYSZ DLA NIEGO A NIE TYLKO MÓWIC, POWIEDZ MU O SWOICH OBAWACH I PEWNIE ZROZUMIE I JAKOŚ BARDZIEJ CI TO UDOWODNI. JESLI JEST DOJRZAŁY TO POWINIEN TO ROZUMIEĆ ŻE JESTES KOBIETĄ PO PRZEJŚCIACH I ŻE MASZ PRAWO TERAZ BAĆ SIĘ O WASZ ZWIĄZEK. ALE NAPRAWDĘ KOCHANA DOBRZE CI RADZĘ, UDAJ SIE DO TERAPEUTY I POMÓŻ SAMA SOBIE, MYŚLĘ ŻE TO POMOŻE CI UPORAĆ SIĘ ZE SWOIMI LĘKAMI. NIE BÓJ SIĘ KOCHANA, ZAWSZE WARTO SPRÓBOWAĆ. TRZYMAM KCIUKI I WIERZE ŻE WAM SIĘ UDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
ALE ZAZDROŚĆ OD KOGOŚ TU ZAPODAJE, NIC SIE NIE MARTW DROGA AUTORKO, TWÓJ CHŁOPAK TO NIE DESPERAT TYLKO TA OSOBA KTÓRA TAK UWAŻA NIE POZNAŁA JESZCZE PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI I NIE POTRAFI ZROZUMIEĆ NA CZYM TO POLEGA. A TO ŻE JEST Z TOBA MIMO IŻ MASZ DZIECKO I JESTEŚ STARSZA ŚWIADCZY TYLKO O TYM ŻE CIE KOCHA SKORO NIE PRZESZKADZAJĄ MU TE SPRAWY. A STUDIÓW MIEĆ NIE TRZEBA ŻEBY ODNIEŚC W ZYCIU SUKCES, ZNAM WIELU MATOŁKÓW PO STUDIACH NA KTÓRYCH NAUCZONO ICH TYLKO PICIA, I ĆPANIA I NIESTETY NIE DOSZLI DO NICZEGO W ZYCIU, ALE CO SĄ LEPSI BO MAJĄ mgr? ......LEPIEJ MIEĆ ZA HOBBY GRY NIŻ PICIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkolminaqa
A JA UWAŻAM ŻE MACIE--Po 1-nie pisz na wciśniętym caps lock-u,a po 2-niby czego mam zazdroscic autorce.Tego,ze miała niezbyt ciekawe zycie z1-wszym partnerem,teraz ma młodszego partnera ktory ma bardzo wyszukane hobby,granie w gry komputerowe. Po prostu desperat ,a zarazem i cwaniak,bo autorka z lekka tez desperatka,bo ja np.nigdy w zyciu nie zamieszkałabym z osoba młodsza ktorej hobby to gry.Moge sie założyc,ze dobre stosunki dziecka autorki z jej facetem wynikaja z tego,ze facet czesto gra z synem autorki w gry.Dzieciak jest zafascynowany róznorodnościa gier jakie przynosi do domu "wujek" Tak ogolnie to nie wiem czy to czasami nie prowokacja,bo jezeli autorka pisała pod czarnym nickiem,to jakos nie widze jej jako osoby inteligentnej zbytnio.Osoba 28 letnia powinna wiedziec,ze nie pisze sie "on podoba się dziewczyną"tylko dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA UWAŻAM ŻE MACIE
HEHE BEDĘ PISAĆ JAK MI SIĘ PODOBA . POCHWAL SIE DROGA KRYTYKANTKO JAKIE JEST TWOJE HOBBY.....GŁUPIE KOMENTARZE NA KAFE...? NO NAPRAWDĘ ŚWIADCZY TO O TWOIM ROZWOJU EMOCJONALNYM. LUDZIE TU SZUKAJĄ ROZMOWY Z KIMŚ KTO UMIE IM COS DORADZIĆ A NIE Z KIMS KTO TYLKO KRYTYKUJE I UMIE SIĘ PRZYCZEPIĆ KAŻDEJ ŹLE NAPISANEJ LITERKI. ŚWIADCZY TO O TYM ŻE JESTEŚ POPROSTU CZEPLIWA Z NATURY I BRAK CI LOGICZNYCH ARGUMENTÓW. NIE WIESZ CO CIEBIE W ZYCIU SPOTKA WIĘC NIE KOMENTUJ ŻYCIA INNYCH, POZA TYM CHYBA JUŻ CIE DUŻO ZŁEGO SPOTKAŁO SKORO JESTEŚ TAK ZGORZKNIAŁA, I PONIŻANIE INNYCH SPRAWIA CI PRZYJEMNOŚĆ, CZY PRÓBUJESZ W TEN SPOSÓB POCZUĆ SIĘ LEPSZA? CZY MOŻE POPROSTU MASZ TAK NUDNE ŻYCIE ŻE UBARWIASZ JE SOBIE W TEN SPOSÓB????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×