Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UpartyOsiołek

Wspólne odchudzanie

Polecane posty

Witam;)chciałam zacząć diete 1000 kcal plus ćwiczenia:) Szukam chętnych do wspólnego odchudzania bo razem zawsze raźniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fefeczka
przyłączam się ;) ile na takiej diecie można schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fefeczka
przyłączam się, możesz coś więcej powiedzieć o tej diecie, jak to mniej wiecej wychodzi w poslkach, ogolnie nie lubie liczyc kalorii ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fefeczka
przyłączam sie, ile można zgubić na tej diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zaczniesz jesc 1000kcal i bedziesz cwiczyla aerobowo przez np. godzine to bedzie to rowne diecie 600kcal!!! A za malo kcal = jojo, szkody zdrowotne. Tak tylko uswiadamiam, "it`s you life ... your problem" lyrics remix by Borsuk_morski. Ale nie kazdy chce dla Ciebie zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile wazysz
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sielskoanielska
hej a ile masz do zrzucenia? mysle że dieta 1000 kcal nie jest najlepsza, są fajniejsze np. montignaca albo białkowa- można zjesc o wiele wiecej i lepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do zrzucenia jakies 8kg:( Mówicie,że nie bardzo ta 1000 to hmm musze poczytać o tych dietach co wspomniała sielskoanielska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie się dołącze, mam do zrzucenia kilka kilogramow.. ja juz zaczęlam od stycznia.. schudlam 4 kilo teraz jeszcze zaczęłam cwiczyć na twisterze zeby pozbyć się boczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie byłam na kafe od jakiegos roku. Od tygodnia tez jestem na diecie 1000 kcal tzn nie licze po prostu jem mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie byłam na kafe od jakiegos roku. Od tygodnia tez jestem na diecie 1000 kcal tzn nie licze po prostu jem mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×