Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka218

prezent dla mojego chłopaka na 8naste urodziny...

Polecane posty

Gość Julka218

hej :) mam taki problem, że nie wiem co kupić chłopakowi na 8-nastke! zaraz mi napiszecie, żebym kupiła coś zgodnie jego zainteresowaniami no ale on jakoś tak niczym sie nie interesuje... chcialabym mu kupić coś pożytecznego + może z tego sklepu Propaganda coś smiesznego , no żeby było ;D tylko nie wiem co... może jakiś fajny t-shirt ? do tego jakiś zestaw kosmetyków ? i coś zabawnego do tego? :D no nie wiem... co uważacie że będzie dobrym prezentem??:)) proszę o pomoc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Ja ostatnio mojemu synowi, który co prawda ma mniej niż 18 lat kupił pendrive http://tnij.org/pendriveelectrooo to teraz takie modne i potrzebne. cały czas sie gdzieś słyszy 'a weź mi zgraj na pena' czy coś w tym stylu. ładny i praktyczny gadżet, chociaż koszulka też jest fajnym pomysłem :) poczekaj na odpowiedzi innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleńka218
nie ma wiecej propozycji ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booboo_zako
Ja moejmu na gwiazdkę kupiłam zajefajny pasek z cielęcej skóry firmy goorin, sklep był w zakopanym ale chyba można też przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może postaw na jakiś nietypowy prezent, jak na przykład długopis z kamerą. na wasserman.pl możesz kupić coś takiego. A może kpisz mu jakiegoś pena, albo aparat... pomysłów jest mnóstwo. Tylko pytanie co Twój chłopak lubi;) I też zależy ile jesteście razem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł z tym długopisem z wasserman.pl, chociaż nie jestem pewna czy na pewno jest odpowiedni na osiemnaste urodziny. Moze kup mu koszulkę z twoim zdjęciem lub jakąś fajną grę. A tak na marginesie- nie przeszkadza ci,że twój chłopak nie ma żadnych zainteresowań? To co ty z nim tak właściwie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy ile masz kasy na
prezent... Z moich propozycji to: -telefon -aparat -koszulka -alkomat -perfumy -zegarek -jesli lubi bizuterie to srebrny lancuszek na szyje z zawieszką - tylko nie z serduszkiem!!! - cos do kompa np pezprzewodowa myszka, gra, co mu sie moze przydac - jeśli lubi głośną muzykę to jakieś dobre głośniki (sama kupilam bratu na 18-stke komplet 4 glosnikow za 450zl i bardzo sie ucieszyl) jesli ma laptopa to stolik pod laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabono
Przejrzyj sobie www.prezentna18.com może coś Cię zainspiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu taka podkoszulkę z namalowanym krawatem fajne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak nie mam pomysłu na prezent dla faceta to wybieram coś z elektroniki, niedawno dorwałam słuchawki Tracer'a dla mojego lubego, jest zadowolony, a i i nie wykosztowałam się jakoś straszliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
każdy 8nastolatek lubi elektronikę, gadżety do kompa, osprzęt itp... Myślę że z wyborem nie powinno być kłopotów, szczególnie na electro.pl gdzie masz sprzętu po pachy, a ceny sięgają parteru, po prostu wieczna przecena, obniżka, promocja goni promocję... Nie wiem czy kiedykolwiek mieli ceny, które nie byłyby najniższe w całej sieci. Nie wiem jak oni to robią, że są tacy tani... To chyba dzięki stale przychodzącym nowym klientom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola54e
Ja dla swojego mam zamiar zamówić okulary wirtualnej rzeczywistości 3D Lefant kodhttp://www.lefant.pl/okulary-vr-3d--cat-15 które dodatkowo posiadają klucz do tysięcy gier i filmów dopasowanych specjalnie do nich. Raz mogłam je używać na prawdę mega są zupełnie inny świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz konkretnego pomysłu, warto czasem postawić na klasykę i sprezentować chłopakowi część garderoby. Casualowa marynarka, elegancka lub bardziej codzienna koszula? Jeżeli jesteś na TAK, to chyba możemy się przedstawić: Sklep online OMBRE :) ! Wszystko fajnej jakości, w rozsądnych cenach i ze sprawną wysyłką. Oczywiście najlepiej sprawdzić i ocenić to samemu, dlatego ZAPRASZAMY --> www.Ombre.pl :) W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem może być wspólne wyjście. U mnie było na odwrót i prezent dostałam od chłopaka. Był to voucher na wyjscie do escape roomu New World 22 na Morderstwo w barze(planujemy teraz pójść drugi pokój :)) . Jesteśmy z Warszawy a to blisko centrum więc wybralismy sie potem na spacer po Starówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarrrka
go pro? zlozcie sie ze znajomymi i kupcie w jakims media expert. podjara sie jak szalony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalif
Może jakiś fajny wypasiony gadżet, np nowe słuchawki? W Teletorium mają sporo ciekawych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penko
Sama zastanawiam się co kupić na 18ste urodziny dla siostrzeńca, ogólnie młody sportowiec i co można kupić na prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montanamo
ja jestem zwolenniczka prezentow na lata :) np. zloz sie ze znajomymi i kupcie mu konsole z ta nowa fifa... na taki pomysl wpadla moja kumpela ostatnio i sie zlozylismy, i znajomy prawie sie posikal ze szczescia, bo kompletnie sie nie spodziewal takiego BANG - myslal wlasnie, ze dostanie jakies "smieszne" t-shirty czy kieliszki do wódki. w media expert kupowala bo byla promocja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizamkowa
a zegarek ladny? jordan kerr na przyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio dla swojego faceta (starszy dwa lata) kupiłam kranik do wina, a szukałam długo prezentu. Cieszył sie jak dziecko. Obczaj stronkę może też kupisz to albo jakiś inny gadżet http://webep1.com/Zobacz/To?a=27432&mp=308&r=Lw2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peren
Może jakieś fajne słuchawki sportowe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×