Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość megii1984

SALA WESELNA WE WROCŁAWIU CZY KTOŚ MOŻE POLECIĆ?

Polecane posty

Gość Nic strasznego
Kuklice koło Wrocławia śliczna sala i dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jużpoślubie
Ja na takie plenerowe wesele mogę polecić zajazd pod kasztanami we wrocławiu. Nie wiem jakie są ceny, ale miejsce bardzo sympatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylisa
no ja też polecam salę pod kasztanami - my się z narzeczonym przymeirzamy tam do wesela, mają bardzo bogatą ofertę menu, także wegetariańskiego (moi rodzice nie jedzą mięsa oboje), do tego jest też opcja konsultanta ślubnego, chociaż my nie skorzystamy, bo ja pracuję na razie tylko an pół etatu, więc mam czas zająć się tym sama. ale bardzo polecam, szczególnie, że bardzo mili właściciele. w innej sali to właśnie okropny właściciel nas totalnei zniechęcił, a tu naprawdę można się dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyHail
Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm ze strony menedżera. Wszystko jest zaplanowane, nie ma o co się martwić. Wszystko było, tak jak sobie tego życzyliśmy. Jeśli chodzi o jedzenie, to zostało go tyle po weselu, że dojadaliśmy przez następny tydzień. Jakość potraw - bez zarzutu. Wszystko smaczne, mięso i cała reszta świeże. Nasze wesele odbyło się na sali polonez dla około 100 osób. Miejsca było bardzo dużo, nikt się nie ściskał przy stole ani na parkiecie. Mieliśmy również do dyspozycji apartament. Dla nas to była jedna z najlepszych ofert cenowych, jeżeli chodzi o Wrocław. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyHail
Wesele odbyło się w Karczmie Polskiej przy pl. Hirszfelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić salę kawałek od wrocławia, Aroma Stone, piękna oprawa, żadnych sztucznych kwiatów, wszedzie piwonie... ja się zakochalam, i na pewno tam będe wyprawiać swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia starej garbarni
jeśli chodzi o starą garbarnie to wróciłam z wesela porażka.jedzenie okropne,rosół zimny,kotlety zimne,strogonof to zupa pomidorowa z pieczarkami,4 rodzaje sałatek z majonezem bez smaku,odradzam golonke to było nieporozumienie na słodko ochyda. miejsce naprawde piękne- jak sala, jak i otoczenie- plener dużo zieleni ale jedzenie okropne .A dla mnie to podstawa-wyszłam z wesela głodna,obserwowałam gości jedli a raczej zapychali sie owocami a to o czymś świadczy! zero wody musztary,keczupu,ogórków konserwowych czy kiszonych,suche szynki,a te zimne kotlety to obciach,a paszteciki nigdy nie leżały koło pasztecików,surówki jak pies napłakał.ZMIEŃCIE KUCHARZA!!! bo to amator!!! lipa lipa lipa tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwazniejsza rzecz na swiecie
Nie polecam Restauracji Letniej we Wroclawiu, ktora znajduje sie we wroclawskim zoo.... Jedzenie okropne, nieswieze, niedoprawione... Ciasta sztuczne bez smaku Oferuja niby rowniez tort ale mialam okazje byc tam na dwoch weselach i za kazdym razem byl ten sam tort ten sam okrppny smak jakby przechodził metalem Na sali smierdzialo kanalizacją ( mimo ze sala na prawde ma pelno uroku, no ale przy takich zapachach az sie odechciewa tam siedziec) do tego brudne toalety pelno poniewierajacego sie papieru toaletowego a i na grillu dostalismy stare kielbaski :( masakra...byly twarde jak kamien ... no i co do obslugi... Szefowa wszystkich kelnerek drze sie na nie jak jakas nienormalna dziewczyny na prawde sie staraja jak mogą - co do tego nie moge nic powiedziec, Bylam swiadkiem jak krzyczala na jedną i wyzywala ją od idiotek, odnioslam wrazenie ze jest niezrownowazona psychicznie, ale moze mi sie wydawalo... Jednak jak na te cene nie -polecam chyba ze chcecie wyjsc z wesela glodni...albo co gorsza chcecie sie zatruc starym jedzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_panna_młoda
cześć, rozważamy z narzeczonym szczególnie 2 sale: Villa Caprice ( nic nam nie mówili o jakiś opłatach za swój alkohol?!) i Zaklete Rewiry. Wiecie coś? Inne sale też chętnie obejrzymy. Wesele na 70 osób. Co do tematu: byliśmy w Miłocinie- przepiękne tereny itp ale straaaasznie drogo. Obejrzyjcie Ville dosyć drogo, ale przepiękna sala i nie trzeba płacić za wiele rzeczy- np. dekoracje w cenie, owoce itp. Bardzo nam się tam podobało, akurat byly przygotowania do jakiegoś wesela i wyglądało to bardzo profesjonalnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w okolicy Wrocławia jest piękny zamek http://www.zamekdobra.pl/ który dysponuje pięknymi, wytwornymi salami, idealnymi na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Dania serwowane gościom weselnym są bardzo wytworne, smaczne. Zamek położony jest w pięknej okolicy i sama jego budowla jest piękna, imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o okolice Wrocławia,to my organizowaliśmy nasze w malowniczo położonym pensjonacie w Górach Sowich www.chatanadsztolnia.pl mieliśmy ładną,przestronną salę,catering i miejsca noclegowe. wszystko się udało,a nasi goście chwalili wybór tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny termin na Maj 2015
Oddamy termin wesela w pięknym Hotelu Bugatti we Wrocławiu oraz termin ślubu w Kościele Uniwersyteckim: Sobota, 30 maja 2015 r. Bugatti jest miejscem idealnym na eleganckie wesele. Jest przy nim duży ogród, który doda uroku waszemu przyjęciu. Barokowe wnętrze Kościoła Uniwersyteckiego uchodzi za najpiękniejsze w całym regionie i jest chętnie wybierane przez narzeczonych. Długo i pieczołowicie wybieraliśmy oba miejsca, ale plany uległy radosnym modyfikacjom. Prosimy o pilne decyzje, kto pierwszy ten lepszy! Kontakt: izab87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą obsługę, wystrój i świetne dania są u http://www.creatorklub.pl/ gdzie miałam zorganizowane swoje wesele. Zdecydowanie warto się do nich odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam, ale pod Wrocławiem. Sala Sarah w Kuklicach. Piękna miejscówka, właścicielka otwarta na wszelkie sugestie swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo pięknych lokali znajdziesz na http://gdziewesele.pl/Wroclaw/ Bardzo dużo par młodych chwali sobie Hotel Qubus, więc może na niego zwróć uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
My robiliśmy w Okrasie http://restauracjaokrasa.pl/ . Jedzenie mimo, że nie łączy się z Karolem Okrasą było przepyszne. Miejsce ogólnie klimatyczne i wszyscy goście zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś szuka kameralnego hotelu w którym można urządzić wesele takie do około 50 osób, to fajnym miejscem jest hotel Sleep. Moja siotra miała w tym roku tam przyjęcie weselne i byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i kuchni http://www.hotelsleep.pl/. To eleganckie miejsce ale też bardzo przytulne, w sam raz na nieduże wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy wesele początkiem października. Faktycznie na pierwszym spotkaniu profesjonalizm pana Artura pomógł nam podjąć decyzję, że na miejsce zabawy wybierzemy Karczmę. Sala, w której byliśmy (Zegarowa) jest piękna sama w sobie i nie trzeba jej w żaden sposób już dodatkowo ozdabiać balonikami, kwiatami etc. Pan Artur bardzo fanie poprowadził przywitanie gości i Pary Młodej, więc wszystko poszło bardzo płynnie. Niestety na tym plusy się kończą. Razem z naszym jednocześnie odbywały się 2 inne wesela. I wniosek nasuwa się tylko jeden- ilość, nie jakość. Jedzenie było po prostu niesmaczne. Wszystko smakowało tak, jakby było zrobione w piątek i odgrzewane w sobotę. Kotlety twarde jak podeszwa, krokiety okazały się porażką, flaki były bez flaków, sałatki, talerze z wędlinami- daleko było temu wszystkiemu do mojego wyobrażenia na temat smacznego jedzenia, którym tak się szczyci Karczma. Panie kelnerki pracowały w pocie czoła, ale było ich po prostu za mało. Część gości już dawno zapomniała o obiedzie, a na część stołów nie zostały podane nawet ziemniaki! Goście podchodzili do naszego stolika i pytali, czy mogą się poczęstować. Myślałam, że to po prostu ja jestem zbyt wymagająca i się czepiam, ale kiedy usłyszałam, jak goście narzekają na jakość jedzenia, to się załamałam. Przecież na takiego typu imprezie jedzenie to podstawa! Kolejna wpadka (moim zdaniem poważna) była przy torcie, który upiekła moja siostra. Okazało się, że obsługa nie potrafi (!) poradzić sobie z tortem, który nie jest z cukierni (słowa samego managera) i musiała go kroić moja siostra. Przeżyłam szok! Zgodnie z umową, wszelkie uwagi zgłaszaliśmy od razu managerowi sali (którego swoją drogą ciężko było złapać, bo miał jeszcze 2 inne wesela do skoordynowania), ale to okazało się w zasadzie bezsensowne, bo na nasze 3 słowa, On miał 150 i kompletnie nie uznawał naszych racji. Przykre to było. Nigdy nie przypuszczałabym, że będę zmuszona kłócić się na swoim weselu o jakość usług i jeszcze taki spór przegram, bo Karczma nie ma sobie nic do zarzucenia. Jednym słowem niestety nie polecam Karczmy na przygotowanie wesela. Wiem, że gdybym mogła wybrać raz jeszcze, wybór na pewno byłby inny. Mocno się zawiodłam, pomimo, iż w samej Karczmie (jako restauracji) jedzenie jest naprawdę smaczne. Mam nadzieję, że moja okaże się pomocna przyszłym Parom Młodym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka32
Jeżeli chodzi o Wrocław to z czystym sumieniem mogę polecić tą salę weselną http://www.sala-weselna-wroclaw.pl/ Byłam tam na weselu kuzynki i sala prezentuje się naprawdę ładnie. Potrawy również na przyzwoitym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka ładnej sali z dobrą obsługą, smacznym jedzeniem, a nade wszystko opieką i pomocą wprawnego menagera to polecam osobiście Glamour przy ul. Ruskiej http://glamour-wroclaw.pl/ To miejsce gdzie jesienią 2015 odbyło się nasze polsko-angielskie wesele. Wybraliśmy opcję z okragłymi stołami (usadziliśmy tam po 16-18 osób przy kazdym). Bajeczne kompozycje kwiatowe zrobiła nam polecona przez panią Kasię (menager Glamour) florystka. Oprawę muzyczną (było super tanecznie!) przygotował DJ także polecony przez panią Kasię.. Jedzenie- rewelacja!..Podobno gotuje tu kucharz pochądzący ze Lwowa, który gotował w pięciogwiazdkowych hotelach na Ukrainie. Było bajecznie- więc polecamy! Ania i Tom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Glamour- to absolutnie nasz faworyt! Polecamy z całego serca :) Obsługa, jedzenie, wystrój i opieka Pani Kasi- najlepsze! (wesele październik 2015)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej uważajcie na Starą Garbarnię we Wrocławiu. Wesele miałam teraz w czerwcu 2016 r. Pytajcie o wszystko i wymuszajcie oświadczeń pisemnych! Wszędzie ukryte koszty i niedomówienia. Kwiatki na stoły w cenie - z opowieści bóg wie jakie - w rzeczywistości 2 róże w wazonie - koniec końca bierzesz od nich florystkę i dopłacasz 800 zł! Obiecują, że dzień przed weselem nie może być imprez, żeby spokojnie przystroić salę, a jednak się trafiła! Zaproponowano nam strojenie sali w dzień wesela rano. Ja się pytam grzecznie kto ma to zrobić?? Więc po imprezie w piątek do późnej nocy strojenie sali... Spanie 4 h i wstawaj rano, bo masz ślub! Nie da się nic negocjować cen, mają twardo ustalone i dobrze wiedzą, że stawiają ludzi pod ścianą, bo w końcu i tak każdy bierze pokrowce na krzesła za które musi dopłacić albo przedłuża wesele/poprawiny o kolejne godziny itd... Koniec końca postarali się i w dniu wesela nie było żadnych wpadek. Jednak stres przed tym wszystkim, ich niedomówienia, których nie ma napisanych na żadnych oświadczeniach ani w umowie oraz te wszystkie dodatkowe koszta to była jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi się też dobrze kojarzy Sala Sarah w Kuklicach wspaniały lokal za niewielkie pieniadze w spokojnej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×