Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kataryniarka

niespodzianka w seksie analnym

Polecane posty

Gość kataryniarka

witam od jakiegos czasu kocham sie analnie z narzeczonym, do tej pory jak byłam pewna ze jest czysto to pozwalałam na ten rodzaj seksu, ostatnio tez wydawalo mi sie ze bylo czysciutko( palcem sprawdziłam) a po okazalo sie ze tak czysto jednak nie bylo...bardzo sie zraziłam i juz nie chce... nie wiem dlaczego tak wyszło. nie chce robic lewatywy za kazdym razem, nie mam nawet jak czasami;/ powiedzcie mi panie czy jak sie wyprozniacie to zawsze do konca? jest zawsze po tym czysto? uprzedziłam sie mocno a lubie ten rodzaj seksu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
nikt nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e3y4yrwe
Jak widać w tej chwili na kafe siedzą normalni ludzie, a nie paskudni dewianci, dlatego nikt ci nie odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
moze:) nie no w sumie nie mam kogo zapytac wiec na forum pytam. zalezy mi na odpowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Anal jest BE i tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
no nie jest taki be:( tyle razy bylo w porzadku a raz sie zdarzylo inaczej i w sumie nie wiem jak sie przemoc i co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Dać sobie spokój. Jeśli na razie nie chcecie normalnego sexu to na pewno lepszy jest petting niż anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
ale my sie normalnie kochamy takze. a pytanie zadałam typowo do seksu analnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllllllaaaaa
Ja nie wiem, co to się dzieje na tym świecie. Kiedyś ludziom w zupełności wystarczał normalny seks, jakoś umieli czerpać z tego przyjemność, a teraz powymyślali jakieś cuda, udziwnienia!!!! Świat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehehehehehhe
coś o tej porze pełno zakompleksionych stulejarzy i prawiczków którzy w życiu nie zamoczyli i gardzą każdą kobietą która uprawiała anal żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllllllaaaaa
Wzajemnie :) A prawiczkiem nie jestem, bo przede wszystkim nie jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllllllaaaaa
To podrzuć jakiegoś linka o seksie w starożytności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
nie szukam pouczenia w stylu co sobie ludzie wymyslili. pytam powaznie i kulturalnie jesli ktos nie ma ochoty nie zmuszam do odpowiedzi, ja was nie oceniam wy nie oceniajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
ech duzo szukaałam ale głownie pisza ze wystarczy sie wyproznic;/ tyle, zadnych potwierdzen czy cos. artykułow mnostwo ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupusia kafe
a moj facet lizal moja pupe po analu i mowil , ze jest slodka , i co z tego , ze z resztkami kupy, a fiut to mu nigdy nie pachnial brzydko, wiem bo zawsze mu laske po tym robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz sie w ten sposob
kochac to MUSISZ robic lewatywe...ja inaczej nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupusia kafe
a zaraz bede mu robic glebokie gardlo z ustami pelnymi kisielku tak zeby sie sposcil prosto do przelyku, kataryniarko lewatywy w zyciu nie robilam i nie zrobie przed analem, poczytaj o budowie odbytu bedziesz wiedziec o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
ale lewatywa troche trwa, nie tylko dwie minutki;/ nienawidze jej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co uprawiasz taki seks
? :O Niewiarygodne, że ludzie są w stanie narazić się nawet na największe upokorzenie (czytaj: goowno na penisie), żeby tylko sprawdzić każdą dziurę, jaka jest w ciele :O Seks chyba powinien być czymś pięknym i zbliżającym ludzi, a nie odpychającym (miłosne uniesienie, a tu goowno z tyłka wypływa :O ). Opanujcie się, gorzej niz zwierzątka, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Costa Bravaaa
I nie boisz się raka odbytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co uprawiasz taki seks
Matko, zeby uprawiać seks, przed którym trzeba robic lewatywę! :D Proszę, zaspokój moją ciekawość, po co to robisz? Umiesz chociaż podać powód? Taką rozkosz Ci to sprawia? Penis Twojego faceta w otworze dla niego przeznaczonym (czyli przypominam: w pochwie) nie sprawia Ci przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z moją dziewczyna tez uprawiamy anal, ale na szczęście nie było nigdy żadnych niespodzianek. I żadnej lewatywy nie robimy.No nie wiem co Ci poradzić, ale w sumie nie powinno nic zostać po wypróżnieniu. Chyba że miałaś biegunke albo coś takiego. Jest bardzo mała szansa że coś tam jest....Ale nie ma 100 % że zawsze będzie tam czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5891
boze lewatywy zeby sie pieprzyć w doope :O:O...niedługo to będą sie w uszy walić bo to przeciez tez dziura....pieprz sie tak dalej to nabawisz sie hemoroidów i wypadającego odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
robercie no i własnie nie ma tej 100% pewnosci, coz... nie wiem.musze sie zastanowic co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllllllaaaaa
No i dobrze by było jakby się zablokowała na dobre. :) Oszczędzi sobie różnych chorób, niekontrolowanych gazów i puszczających zwieraczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
zmij dziekuje:) wiesz no moj partner tez tak zareagowa ale nie jest to za przyjemne, wiadomo, kobiety mowia ze wystarczy sie tylko wyproznic przed i nie ma zadnych niespodzianek to nie wiem czy ja jakis felerny fenomen jestem ze mi nie wystarczy czy one jakies cuda wszystkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co uprawiasz taki seks
Nie jestem żadną zakompleksioną moherką. A wypowiedz Żmija84 bomba :D NIe ma to jak wrzucić "szcunek, tolerancję i bliskość" w temat o analu, w którym kobieta właśnie pisze, że w wyniku seksu kupa wyleciała jej z tyłka :D Możesz mi powiedzieć, gdzie tu szacunek? Raczej chyba seks całkiem tu zrywa z jakąś sferą sacrum a nurza się w szambie (dosłownie) :O Żenada. Powaliło już wszystkich. Teraz jak się nie ma penisa w doopie i kilograma spermy na twarzy, to się jest zakompleksionym moherem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię żeby anal był 2 razy dziennie, ale raz na jakiś czas można coś zrobić dla odmiany. Jak się chce coś innego to trzeba zaryzykować, ale to 99 % pewności że bedzię czysto. A tak wogóle to dla niektórych oral jest czymś nie do przyjęcia, niektórzy mówią że oral jest ok, a dla innych anal jest czymś normalnym. Nie ma sztywnych granic co jest dobre a co nie. Są jeszcze inne rzeczy które ludzie robią, ale dla mnie to już nie ma nic wspólnego z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×