Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gienia_15

zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego!!!

Polecane posty

Gość Ms. Brightside
Polecam zespoły z Muzycznego Centrum, w szczególności Smooth oraz Shine Band :) www.kusza.org

Gość hankaszklanka
Nie polecam zespołu The acords band. Grał u mojego kuzyna i mogę powiedziec jedno- są straszni

Gość Artis-Kam- WIDEO-FOTO
Realizacja filmu wideo z uroczystości ślubnych. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości, a poza tym fantazję miłą atmosferę i potrzebne umiejętności. Fotografia - one zatrzymają ulotne wrażenia, kolory i uczucia. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film wideo - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. ZAPRASZAMY !!! Państwo dla Nas My dla Państwa!!! Z Poważaniem Kamil Moćko Wideo- Kielce Tel.: 0 665 138 703 Artur Broniś Foto- Kielce Tel.: 0 722 003 100

Gość Julia

polecam wszystkim i każdemu z osobna, a zwłaszcza tym, którzy chcą mieć niesamowite wesele zespół the Acords!

wspaniała muzyka na najwyższym poziomie, można zakochać się od pierwszego dźwięku i do tego super podejście do gości.

Gość Wiktoria Kordecka

Ja z całą odpowiedzialnością mogę polecić właśnie The Acords. Fajna muzyka oraz oświetlenie. Miałam okazję sprawdzić na uroczystości moich kolegów z pracy. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować