Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalienta

Usuwanie cellulitu bez chirurgii

Polecane posty

Gość gość
sprawdź zabiegi w gabinecie Dr Magnus (mają do tego różne sprzęty, po badaniu dobiorą, który będzie najlepszy dla Ciebie, no i zalecenia dietetyczne, zioła), można je przeprowadzać w domu, ja tak robię, przed TV;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaw2307
Osobiście polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadeaabieg zabieg pięknie modeluje sylwetkę, sprawił że moja skóra stała się gładka i jędrna. Zabieg jest lepszy i nowocześniejszy od endermologii. W klinice możemy liczyć na pomoc trzech fizjoterapeutów z 10 letnim doświadczeniem. Gorąco polecam, ja z efektu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swej strony polecam salon Good Time Day Spa (goodtimedayspa.eu) w Poznaniu, w którym wykonują rewelacyjny zabieg CELLACTOR® SC1 Ultra polegający na formie masażu z wykorzystaniem akustycznej fali uderzeniowej zamiast stałej sprawiając, że uzyskana w ten sposób ekstremalnie wysoka amplituda ciśnienia zwiększa siłę aktywności skóry do odnowy i zmiany. Zabieg z dużymi efektami, bezpieczny, niechirurgiczny i jeszcze z promocją od salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolmanka
Ja polecam zabieg usuwania cellulitu w klinice Proderma w Poznaniu http://www.proderma.pl/. Na prawdę jest co polecać bo wyszłam stamtąd zupełnie odmieniona i z o wiele lepszym samopoczuciem. Co jak co ale na tym sie tam znają jak nigdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwanie cellulitu nie jest proste ale dzięki zabiegowi na cellulit w klinice Bonadea modelowanie sylwetki staje się proste. Skóra jest gładka i jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wystarczyly masaze w Paradizzo i to nie jakieś specjalne na cellulit tylko zwykly masaz relaksacyjny calego ciala, jasne ze w 100% sie nie zmienijszyl ale jest prawie niewydoczny wiec jezeli dobrze o siebie zadbac to zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg na celulit jest dobra rzecza gdyż dużo kobiet wpada w kompleksy bo maja brzydka czy też nie odpowiadającą im skóre i chca przystapic do takiego zabiegu by go usunac czy tez w jakies czesci zlikwidowac. Bo zabiegu wiekszosc kobiet czuje sie piekniejsza dowartosciowana a niektóre jeszcze nie do konca bo nie zrobiło to na nich jakiego wrazenia. Moim zdaniem jesli chcesz sie pozbyc celulitu warto sprobowac i stac sie lepsza niz jestes w tej chwili pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej polecam zabiegi mezoterapii antycellulitowej w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl Miałam tam serię 6 zabiegów co tydzień jeden i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuwałam cellulit w klinice Bonadea bardzo polecam 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem, skóra teraz jest jędrna gładka Lepsze i nowsze od endermologii Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usuwałam w Poznaniu w Good Time Day Spa, bardzo eleganckim salonie kosmetycznym, w którym wykorzystują najnowocześniejszą technikę pozbycia się cellulitu http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/modelowanie-sylwetki/storz-medical Po serii zabiegów moje utrapienie znikło. Teraz muszę zadbać żeby utrzymać głatkość i elastyczność skóróry. Ale z tym nie będę miała problemu, bo i tak dużo ćwiczę, odpowiednio się odżywiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam zabiegu usuwania celulitu w klinice Bonadea w Krakowie. Zabieg ICOONE tam przeprowadzony na cellulit sprawia że sylwetka jest wymodelowana a przede wszystkim skóra robi sie gładka i jędrna. zabieg jest lepszy i nowszy od endermologii. Ponad to profesjonalna obsuga taka jak 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem. http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/icoone-modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka2275
zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea - Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra - Lepsze i nowsze od endermologii - 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o lipomodelingu? Miała któraś z was? Słyszałam, że są niesamowite efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg urządzeniem Maximus w klinice urody Maestria w Szczecinie http://maestriaklinikaurody.com/maximus/ Skóra po nim jest rzeczywiście bardziej napięta, cellulit mniejszy, jestem po 5 zabiegach, wezmę jeszcze ze dwa i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo gorąco polecam zabieg na usuwanie celulitu w klinice Bondea .od wielu lat borykałam się z cellulitem , było to moim kompleksem ,a po wizycie w klinice mam piękna jędrna i gładka skore i zgrabna sylwetkę .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg usuwania cellulitu w klinice Bonadea. Modelowanie sylwetki = gładka i jędrna skora Zabieg lepszy i nowszy Dobrzy specjaliści z 10letnim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuliiam
Polecam zabiegi usuwania celulitu w klinice Bonadea, która znajduje się w Krakowie. W klinice pracują 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem. ICOONE – (modelowanie sylwetki) za pomocą zintegrowanej technologii Roboderm, stymuluje każdy milimetr skóry. Dzieki urządzeniu Icoone mona zniwelować taki problem jak cellulit odziaływanie urządzenia sprzyja wymianie płynów ustrojowych oraz pobudza lipolizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zabiegi usuwania celulitu w klinice Bonadea, która znajduje się w Krakowie. W klinice pracują 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem.Po zabiegu skóra jest gładka i jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea to bez bolesny zabieg usuniecia celulitu ktory modeluje sylwetke , skora staje sie jedrna i gladka, bardzo polecam ta klinike i fizjoterapeutow az z 10 letnim stazem jestem zaczhwycona ze moglam z waszej klinki skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exactly
Bardzo dobre rezultaty miałam z cellu off z Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilamaz123
Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra - Lepsze i nowsze od endermologii - 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNoweŻycie
Cześć, ja miałam zabieg usuwania cellulitu, zabieg na cellulit było to modelowanie sylwetki, efekt to gładka i jędrna skóra!! Nie spodziewałam się tego, jest to zdecydowanie lepszy i nowszy od endermologii. W moim zabiegu uczestniczyło 3 fizjoterapeutów z 10 letnim doświadczeniem! a zabieg wykonałam tutaj: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/icoone-modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonały peeling ma Efektima, Cellu Lift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×