Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

łóżko z baldachimem

Polecane posty

Zawsze jak byłam małą dziewczynka marzyło mi sie książęce łóżko z baldachimem. Teraz jestem starą, pracującą królową, więc moge sobie na taki rarytas pozwolić. Szukam najciekawszych ofert. Pierwsza jaką znalazłam to ta: http://www.extrapunkt.pl/lozko-podwojne-manege-r063602-p-2724.html Zastanawia mnie jednak konstrukcja tego łoża. Nie jestem pewna czy aby na pewno będzie wytrzymałe. A wy jak sądziecie? I w ogóle co myslicie o łózkach zywcem wyjętych z bajek dla dzieci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda ładnie, ale trochę surowo... Mnie jednak bardziej odpowiadają łóżka drewniane, dorwałam ofertę multizakupów - spora oferta, ale takich z baldachimem nie widziałam. Niemniej, baldachim chyba można zainstalować bezpośrednio przy suficie, a do tego dopasować łóżko takie, jakie Ci się podoba, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda surowo, bo jest bez pościeli, poduszek i wspomnianego baldachimu. Moja wybraźnia jednak działa i widzi swoimi oczami łoże niczym żywcem wyjęte z baśni o księżniczce na ziarnku grochu :) Ale to tylko moje wizualizacje. Zawsze byłam pomysłowym dzieckiem i innym niż wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to łoże królowej:) podoba sie o to bardzo. Nawet zaczęłam się zastanawiać czy czasem nie sprezentować sobie czasem takiego mebelka:) Co prawda zajmuje trochę miejsca,ale super wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiaj się długo tylko kupuj- w końcu raz się żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
super lozko, aczkolwiek ja stawiam na cos bardziej bogatego w formie, ramy musialyby byc grubsze, najlepiej drewniane ale to kwestia gustu. Tez bede miala lozko z baldachimm na nowej chatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ten temat przypomniał w jakim byłam szoku, gdy zobaczyłam wielkie, masywne drewniane łóżka z baldachimem...na plaży ;) W Budwie w Czarnogórze stały nieopodal restauracji. Tamtejsza zlota mlodzież wychodziła z wody i kładła się na łożach, a wokół nich biegali kelnerzy serwując luksusowe drinki i szampana...Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemowitka
moja znajoma kupiła podobne.. Po pierwszym seksie łóżko złożyło się na pół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdshdf
baldachim mozna zrobic z tych sznurkowych zaslonek- wygfladalby nowoczesnie i ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiareczka69
Chyba każda kobieta marzy o tym, żeby chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwa księżniczka, czy królowa - wiem, bo sama mam to samo uczucie. Tyle, że to łóżko wydaje mi się w trochę zimnej stylistyce. Ale równie "księżniczkowym" łóżkiem jest to: http://multizakupy.pl/Lozko_Aramis_ARL16_160_cm.html Wygląda dostojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie, złożyło im sie w pół? jakoś nie chce mi się wierzyć, albo po prostu bylo tak ostro, albo łóżko kijowe. Te z extrapunkt.pl, które ja wam pokazuje jest bardziej trwale i sprawdzone przez pana z obsługi klienta, a przynajmniej tak mówił :D że wytrzymałe i trwałe . zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jednej osoby ok, dla dwóch - materac 140 zm - stanowczo za małe faktycznie, obwieszone naokoło makaronami w jakimś ciekawym kolorze albo wzorku - wyglądałoby bardzo oryginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka, łóżko faktycznie niesamowite! Warto o takim hamaku pomyśleć jeśli ma się ogród przed domem. To lepsze niż zwyczajny hamak. Ale i tak zachwyciło mnie i tak to łoże http://2.bp.blogspot.com/_WTY6GIx9DGo/SUx12b6iv-I/AAAAAAAAAUs/fxCC88G2Zbg/s400/lomme_bed.jpg Stricte baldachimu nie ma, ale... no same popatrzcie kafeterianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee łóżka z baldachimem są dobre jednak dla małych dziewczynek, a nie dla starej pracującej królowej ;-) Chociaż różnie to bywa. Ja jednak baldachim widziałabym dla siebie tylko w jakims mega wypasionym hotelu na wakacjach :) Tak na co dzień wolę takie klasyczne łóżka: http://multizakupy.pl/Lozko_Fresh_41.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effciah
ja i mąż też właśnie zamówiliśmy łóżko z baldachimem, ale drewniane, bo wydaje się mocniejsze i bardziej stabilne, a poza tym robi świetne wrażenie, gdyż wygląda bardzo elegancko i znakomicie pasuje do mebli. Jeśli byłabyś zainteresowana podobnymi łóżkami, to polecam stronę: http://www.lindeco.pl/index.php?od=0&akcja=kat Jest w niej wiele ciekawych propozycji i na prawdę duży wybór :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie, to nieużyteczne. Wole zwykłe łóżka, takie na przykład jak z tego sklepu www.eversleep.pl . Mają też super materace, mega wygodne. Po co komu baldachim ?? wygoda tu gra role i zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrozniakania1231
Warto mieć baldachim nad łóżkiem swojego dziecka, świetnie zakrywa promienie słońca i przez to nasz maluszek może spokojnie spać nawet gdy świta. Kupiłam takie łóżeczko na www.babydoro.pl i bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×