Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrrrrrrrrrrrr

Dziś piątek i znowu stres...

Polecane posty

Gość Wrrrrrrrrrrrr

I presja. Piątek, więc trzeba imprezować. Kto tego nie robi jest dziwny i nudny. Nie znoszę weekendów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I presja. Piątek, więc trzeba imprezować." idż na Bilard 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do kina nie musisz chodzic na imprezy jak nie lubisz są inne rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr- ja na ten piatek 4 dni czekałama ty z takim brakiem entuzjazmu?;> nikt cie nie zmusza do imprezowania, spedź ten wieczor tak jak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spędz go na kafe' zwłaszcza na tematach creama gwarantowana rozrywka i ogłupienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada jak czegos nie lubisz
to nie chodz na imprezy,i tyle co wlasnego zdania nie masz tylko jak jakies ciele leciec bo kolezanki ze studiow kazdy pt i sob spedzaja w dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I presja. Piątek, więc trzeba imprezować. Kto tego nie robi jest dziwny i nudny i automatycznie nie ma wielu znajomych na Naszej Klasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady to jak spędzasz weekend jest twoją sprawą .....trzeba być sobą ...jak masz ochotę imprezować to imprezuj jak na kino idź a jak masz ochotę leżeć do góry brzuchem cały czas na tapczanie to leż i miej w tyłku co inni mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja sobie wypraszam! Bilard wcale nie jest nudny! Potrafi byc to pasjonujaca gra, szczegolnie jesli trafi sie na swietnych graczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja sobie wypraszam! Bilard wcale nie jest nudny!" a gdzie to wyczytałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem z doswiadczenia ze bilard nudny nie jest. jest bardzo emocjonujacy momentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy cały czas siedza ( switatek piątek) tylko na kafeterii więc z nimi poimprezuj :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystko ma swój czas, kafeteria też nudzi cały dzień. Serio, wyjdz sobie z domu i pojedz gdzieś niedaleko, a humor się poprawi. Ewentualnie jakiś koncert - tam jest tłum, więc nie będziesz się czuł samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria też nudzi cały dzień. są wyjątki co nie cream :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym tak nie dła rady. Kafeteria ma swój urok :), ale bez przesady. Chyba lepiej wyłączyć kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam we środę poprawkę z jednego przedmiotu, ale gdybym miała wolny piątek, to bym sobie pojechała do Krakowa na nockę, tam dopiero się dzieje. Jeśli już tak spokojniej, to jakaś dobra muzyczka, książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, serio grasz w bilarda?" gram :) i uprzedze twoje nstp pytanie ... gram w prawdziwego bilarda :D :P z kijami , bilami i uzami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie przyszlo mi do glowy to nastepne pytanie ;). Ale milo czytac, ze grasz w prawdziwego bilarda a nie komputerowego :). To bardzo mile, bo chyba niewielu ludzi lubi i umie grac w bilard :). Dlugo grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo grasz?" zazwyczaj gra trwa ok 5 min , taki dobry jestem :P a serio ... to z jakieś 10 lat , ale ta gra to typowa gra rekraacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut czyli rozumiem ze przy pierwszym rozbiciu wszystkie bile wpadaja do uz, tylko wiesz jak sie gra z kims to z reguly jeden gracz ma cale a drugi polowki, wiec to sie chyba nie liczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, tylko wiesz jak sie gra z kims to z reguly jeden gracz ma cale a drugi polowki" mozna grać też na cyfry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×