Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gość ten rowerek
NADSZEDŁ UPRAGNIONY DZIEŃ "GŁUPIA PUSTA MEEEA ZNIKA" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia191
Ja tez zagladam a co:) ale w sprawie,po raz kolejny chcialabym was prosic o pomoc:-( w lipcu szykuje nam sie wyjazd do lekarza do poznania lecz znowu wydatki przekraczaja nasze mozliwosci,koszt wizyty to 300zl plus pozdroz,nie mamy ostatni dlugi czas zadnych wplat na subkoncie na 1% musimy czekac az do listopada dlatego dziewczynki jezeli ktos moglby nam pomoc w sfinalizowaniu chodz czesci tego wyjazdu bylabym bardzo wdzieczna(jakos ostatnio naprawde ciezko nam idzie finnsowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Zawsze jak sie pojawiam to tylko z prosba o pomoc,tym razem bedzie tak samo,chodz juz naprawde ciezko mi wciaz prosic ludzi:-( w lipcu szykuje nam sie wyjazd do lekarza do poznania lecz znowu wydatki przekraczaja nasze mozliwosci,koszt wizyty to 300zl plus pozdroz,nie mamy ostatni dlugi czas zadnych wplat na subkoncie na 1% musimy czekac az do listopada dlatego dziewczynki jezeli ktos moglby nam pomoc w sfinalizowaniu chodz czesci tego wyjazdu bylabym bardzo wdzieczna(jakos ostatnio naprawde ciezko nam idzie finnsowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, my tu już nie piszemy. Nie jestem pewna, czy masz namiary na nasze prywatne forum, a może już tam zaglądałaś. Nie czytałam całego, to nie wiem. Jeśli nie, to podaj maila, podam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, my tu już nie piszemy. Nie jestem pewna, czy masz namiary na nasze prywatne forum, a może już tam zaglądałaś. Nie czytałam całego, to nie wiem. Jeśli nie, to podaj maila, podam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyn, czy piszecie tu jeszcze? *** Pia *** czy moge sie z Toba skontaktowac przez @ bardzo mi zalezy, tez jestem z Hannoveru i mam mala prosbe, gdybys tu zajrzala to podaje swoj adres : arvena 78@gmail.com dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - przekażę Pia twoją wiadomość. siedzimy juz od paru miesiecy na innym forum i wątpię zeby tu zaglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Nadii i ....
i .....???? ;) Meaaa ------> Niesamowicie mnie ucieszyła Twoja nowa stopka! :D Teraz bedziesz nie tylko grudniówką ale i marcowką!!! :) Serdecznie gratuluję i 3mam kciuki by wszystko gladko poszło! 🖐️ PS. Nie chcialbym popelnić drugi raz tego samego błędu ale gdybyś czasem potrzebowala wsparcia we wiadomym temacie to zawsze możesz na mnie liczyć! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaa gratuluje weszlam tutaj z sentymentu czy mnie lubisz czy nie :P oby dzidzia rosla zdrowo .... pozdrawiam te co mnie pamietaja i zle nie wspominaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×