Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anulkaaaaaa

Szukam pracy w Krakowie i jestem załamana

Polecane posty

Gość ewel27777
ja nie jestem z krakowa, ale z okolic bielska i szukam na portalach regionalnych, na job...i te ktore wymieniles to nawet nie patrze bo sa smieszne. oprocz regionalnych lubie jobrapido, ogladam oderty pracy na stronie pup. ciekawostka - dzisiaj w moim miescie nieco ponad 30 tys. w pupie na stronie bylo az 0 ofert pracy!!! facetowi przeciez latwiejznalezc prace!, no chyba ze szukasz tylko biurowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaa
ja przegladam wszystkie: infopraca.pl, pracuj.pl, gazetapraca.pl, gratka.pl oferty z UP , gumtree również lecz odpowiadam tylko na oferty gdzie jest podana nazwa pracodawcy i dane kontaktowe - co mozna od razu zweryfikowac w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaa
macie racje - na śląsku jest więcej ciekawych ofert niz w naszym krakowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KU Usmiechowi:):) wiecie co ja dzis widziałam ogłoszenie do sklepu obuwniczego na sprzedawce....i prosili zeby wyslac CV I LIST MOTYWACYJNY....cv to rozumiem ale jeszcze list motywacyjny???:):) Co ja tam w nim mam napisac....ze całe zycie o niczym innym nie marzyłam tylko sprzedawaniu butów:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaggg
jestem już zmęczony od tego bezrobocia gorzej niż w robocie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy do was odzywają sie ci potencjalni pracodawcy ???????????? bo do mnie to nawet nikt nie oddzwonil:0 doswiadczenie mam, CV napisane przez profesjonaliste a oddzwieku jak nie bylo tak nie ma..... czy to moze byc rzeczywiscie tak ze pracodawcy otrzymuja cale stosy CV i czytaja tylo pare pierwszych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale taka jest prawda
pracodawcy po prostu nawert fizycznie nie sa w stanie przemielić ponad 400-600 CV spływajacych na jedną ofertę pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Szukam pracy 9 miesięcy mam 22 lata małe doświadczenie ale szybko się bym nauczyła codziennie składam do rożnych sklepów nawet do KFC i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wśród zapracowanych bezrobotnych;) zapracowanych, bo szukających pracy;) przyłączę się do tej wspaniałej dyskusji... ja również szukam pracy w regionie kraków-bielsko... bardzo ciężko...mam wrażenie, że wszystkie stanowiska pracy są już zajęte i pozostało mi jedynie czekanie, aż ktoś na emeryturę pójdzie;( przykre to jest, naprawdę! Człowiek kształci się, zbiera doświadczenia z różnych dziedzin życia...pisze te głupie lm i rozsyła swoje dane... i NIC! ja tez coraz bardziej obawiam się wykorzystywania moich danych personalnych, zwłaszcza, że odkąd pracy szukam (pół roku), na maila przychodzą mi coraz bardziej zaskakujące wiadomości;) przeglądając oferty pracy w gazetach, mam wrażenie że kobieta może zatrudnić się jedynie jako "aaaaaaaaaaaaaaatrakcyjna do lokalu".... serio tych ogłoszeń jest multum! no comment! A ostatnio zastanawiam się dlaczego nie wybrałam zawodu typu fryzjer, kosmetyczka- tam jest "branie"... kurcze, zachciało się studiów! cierp ciało, jakżeś chciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też śmieszy historia z lm, wysyłanym w poszukiwaniu pracy w sklepach... sama kiedyś takowy wysłałam... już kompletnie zdesperowana byłam i takie głupoty tam napisałam, że jeśli tylko właścicielka tego sklepu przeczytała ten list, to pewnie ze śmiechu płakała....ale mnie nie przyjęła;/ a, tam...jej strata;) szczerze mówiąc, myślałam że w Krakowie łatwiej znaleźć pracę niż w miejszym mieście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UniversalAgent
Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w zakresie: Outsourcingu procesów biznesowych Usług telemarketingowych Windykacji polubownej Masowej dystrybucji informacji Baz danych Specjalizujemy się w masowych kontaktach z klientem i koordynacji procesów z tym związanych. Realizujemy zlecenia obsługi kampanii telefonicznych, sprzedażowych, umawiania spotkań, windykacji i obsługi klienta. Zapewniamy również masową obsługę korespondencji - zarówno wychodzącej jak i przychodzącej. Gwarantujemy realizację według wytycznych naszych Klientów, wzbogacając ją naszym doświadczeniem i kompetencją. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! www.universalagent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja również szukam pracy w regionie kraków-bielsko... bardzo ciężko...mam wrażenie, że wszystkie stanowiska pracy są już zajęte i pozostało mi jedynie czekanie, aż ktoś na emeryturę pójdzie;(" To wszystko dlatego, ze nie tam szukacie! I w zasadzie nie tego. Za przeproszeniem, pchacie się tam, gdzie największy tłok, a tuż obok jest masa "wolnego miejsca" i ogrom dobrze płatnej i perspektywnej pracy. U mnie nawet nowi współpracownicy zarabiają powyżej średniej krajowej. Przy tym, pracują 3-4 godziny dziennie! Otwórzcie się na nową wiedzę i problem z pracą zniknie raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UniversalAgent rekrutacja
Universal Agent to grupa, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu procesów, usług telemarketingowych, windykacji polubownej, masowej dystrybucji informacji oraz baz danych. Poszukujemy obecnie pracowników do działu callcenter. W związku z tym, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji! www.universalagent.pl biuro@universalagent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzis
Szukam kogos na zastepstwo do rodzinki z Włoch. Dziewczyny, jestem au pair we Włoszech. Rodzinka jest sympatyczna i traktuja mnie jak członka rodziny, aktywanie spedzamy czas, duzo podrożujemy, jednak z powodu problemów rodzinnych musze wrócić do Polski. Rodzina jest naprawde w porzadku dlatego nie chce ich zostawic bez zadnej pomocy z dnia na dzien. Opiekuje się 3 dziewczynką, mala jest radosna i bardzo towarzyska, mówi bardzo dobrze po polsku i po włosku. Od 9 do 14-15 jest w przedszkolu wiec przebywam z nia głownie po południu. Czas kiedy jest w przedszkolu mam dla siebie, jednak pomagam w drobnych pracach domowych, nie ma tego dużo. Mam swój pokój i łazienke.Jesli jestescie zainteresowane piszcie na moj mail: shley7@wp.pl A może dobrze by Ci zrobil wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika9999
Anulkaaa, skąd masz pewność, ze Twoje CV jest ok? Nawet jesli jest poprawnie skonstruowane, być może nie uwypuklasz tych umiejętności, co trzeba. Warto to zweryfikować, są portale, które za darmo sprawdzą CV, np. Zielona Linia ma taką usługę jak "Fabryka CV" i tam z pewnością sprawdzą czy wszystko jest ok z Twoim CV. Poza tym to jak wiadomo mamy kryzys i ofert jest po prostu realnie mniej, ale nie można się poddawać. Co mają powiedzieć mieszkańcy Białegostoku czy Kielc - tam tych ofert jest jeszcze mniej. Szukaj, przeglądaj portale, strony firm, w których chciałabyś pracować i kontaktuj się z pracodawcami. Musi się udać:). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra000
Każdy moze sie zapisac do klubu fm group. To nie jest praca na etacie, tak jak wiekszosc niestety Polakow jest przyzwyczajona. Dostajesz pieniadze z marzy plus wyplata z obrotu firmy. Funkcjonuje na calym swiecie mimo ze malo kto o niej slyszal, poniewaz pieniadze,ktore sa przeznaczane na reklamy,sprzataczki,kasjrki,czynsze,transport sa przeznaczanae 1 30%dla np Ciebie, a reszte na produkt, by oferte ciagle poszerzac. Firma dziala dopiero od 2004 a rozrasta sie niesamowicie. Z miesiaca na miesiaca przy takiej samej wykonywanej pracy czyli poleceniu np 5 osobom w miesiacu wyplata sie zwieksza o ok 100%. Zainteresowanych szczegolami prosze o kontakt. ps.to nie jest piramida finansowa tak jak wiele osob uwaza, przekonalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca!!! Chętnych proszę o kontakt. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuta25
Szukać jeszcze trzeba wiedzieć jak. Mi znajoma poleciła odkryjfirme.pl Udało mi się szybko znaleźć pracę. Bardzo fajny serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do aplikowania na stanowisko promotorki kpaulina.rekrutacja@gmail.com ;) zarobki są wysokie (ok. 1000 zł tygodniowo) no i elastyczny czas pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukując pracy warto próbować dotrzeć do pracodawcy na różne sposoby, nie tylko wysyłając cv drogą elektroniczną, ale też na przykład dodając ogłoszenia na portalach. Dobry sposób to umieszczenie swojej aplikacji w bazie agencji rekrutacyjnej - jak pojawia się ogłoszenie zgodne z twoimi kompetencjami agencja się z Tobą kontaktuje, oczywiście nic się za to nie płaci. Jeżeli szukacie pracy za granicą zajrzyjcie na http://www.pracujzagranica.eu , ja znalazłam w ten sposób pracę w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta99
A ja szukam dziewczyny do pracy od pol roku i nie moge znalesc . Prowadze gabinet kosmetyczny i odnowy biologicznej i poszukuje masazystki to wszystkim sie to jednoznacznie kojarzy i usuwaja moje ogloszenia a jak juz gdzies jest to zainteresowanie znikome . A moze ktos tu jest zaintwresowany dobra praca ? Nie wiem czy to zgodne z regulaminem i zasadami ale zostawia namiar a moze masazystka@spoko.pl zainteresowane prosze o kontakt pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz dobre cv? bez tego ani rusz... pracodawca musi cie zapamiętać po cv, musi widzieć twoje umiejętności. niestety teraz napisanie jednego listu motywacyjnego i kopiowanie do wszystkich, albo jakieś bezsensowne cv. Musisz mieć dobre cv. Sprawdź sobie na szybkiecv jak to wygląda i stwórz coś naprawdę fajnego. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia68
Kraków to duże miasto, więc oferty pracy jest całkiem sporo. Z drugiej strony z tego powodu kandydatów również nie brakuje, często z innych miast Polski. Jak w danej chwili nie możemy niczego znaleźć, to możemy np. zatrudnić się jako sprzedawca lub kasjerka http://www.gowork.pl/praca/kasjerka;st Najważniejsze to się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
jeśli szukasz dobrej pracy to polecam rekrutacyjnarewolucja.pl , ja szybko znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, pracy nie ma. A u mnie nie ma kto pracować, totalny brak chętnych ! A nie płacimy źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idb93
Witam serdecznie. Zmagałem się z tym samym problemem, jednak muszę Ci napisać, że praca jest ! I to naprawdę dużo, sporo fajnych ogłoszeń, fajne wynagrodzenia :) Zajrzyj na stronkę, na której sam znalazłem i mi pomogła -> http://www.krakusik.pl/praca-krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania57367
też szukałam na krakusik.pl, jest tam masa ogłoszeń, w dwa tyg miałam z 4 rozmowy kwalifikacyjne. No i na szczęście się udało. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia to ci niczego w zyciu nie dadza tego uczyli w komunie i twoi rodzice sa beznadziejni rodzice komunityczni to wina ich ze nie masz pracy daj im kopniaka i naucz sie myslec nigdy z mamuska c**a na herbatke 777 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×