Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anulkaaaaaa

Szukam pracy w Krakowie i jestem załamana

Polecane posty

Gość Helga8
szukałam 4 miesiące pracę, wedle wykształcenia, poboczne trochę, to co mnie interesowało itd. nie było tego mało. przez 4 miesiące się nikt nie odezwał, nie zadzwonił, żadnej rozmowy. a Ty się martwisz po miesiącu? popatrz na mniejsze lokalne serwisy jak w Krakowie krakusik.pl tam też się ogłaszają pracodawcy, znajdziesz też mniejsze formy może coś Ci się spodoba. nie panikuj po miesiącu bo to dopiero miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy znalazł pracę w korporacji taksówkarskiej www.radiotaxi919.pl - myślę, że taka praca też jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo sensownych ofert mają na stronie www.toolip.pl. Można zostawić tutaj swoje CV online, albo od razu podejść do nich do biura stacjonarnego (są w WWA, ale też w Olsztynie, czy Gdańsku). Bardzo miła i pomocna obsługa, rzeczywiście starają się człowiekowi pomóc znaleźć pracę, która będzie jakoś korespondować z umiejętnościami i wykształceniem, a nie byle jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Wchodź na strony konkretnych firm, tam mają wiele ciekawych ofert. Ja mogę polecić Ci np. Fast-group, ciekawa praca, spore pieniądze i umowa o pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam pracę, odbywając wcześniej praktykę. W kancelarii Votum masz możliwość odbycia płatnej praktyki, a potem gdy się sprawdzisz, proponują ci współpracę i Cię zatrudniają. Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_malina80
Racja, jeśli szukasz konkretnej pracy lub praktyki, warto zaglądać na strony pracodawców, którzy Cię interesują. Osobiście koniecznie chciałam odbyć praktykę w Votum, bo tyle osób z uczelni odbywało tam staże i było bardzo zadowolonych, że tez się uparłam. I trochę czekałam, ale się udało. Warto walczyć o swoje i wierzyć, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natli_Bek
Ja też pracowałam w Votum SA w administracji. Najpierw odbyłam praktykę a później zaproponowali mi pełen etat. Niestety sytuacja zmusiła mnie, że musiałam złożyć wypowiedzenie – przeprowadziliśmy się z mężem aż 350km od Wrocławia. Fajnie wspominam pracę w owej Kancelarii. Ludzie cudowni, nadal utrzymujemy z sobą kontakt. Warto więc zacząć od praktyk w Votum. Jeśli zobaczą Twoje zaangażowanie jest duża szansa późniejszego zatrudnienia. Więc dla wszystkich którzy poszukują pracy głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was jeździ może z tą korporacją? www.radiotaxi919.pl - założyłam firmę i planuję znaleźć jakąś korporację z przewozami bezgotówkowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki praktykom w Votum mam super pracę. Trafiłam do działu, gdzie doceniona zostałam za wiedzę i dociekliwość. Wiele się nauczyłam, pracuje wśród super ludzi, mam pracę, która mnie satysfakcjonuje. Jeżeli myślicie o dobrej praktyce to to nparwdę odpowiednie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zacząć od praktyki. Może finansowo nie są to kokosy, ale zdobędziesz doświadczenie, wiedzę, sprawdzisz czy to praca dla Ciebie. A jak sie wykażesz wiedzą i umiejętnościami to jest szansa, że cię zostawią. Ja tak miałam w kancelarii odszkodowawczej we Wrocławiu. Dałam sobie radę finansowo,wykazałam się uporem i wiedzą i dzisiaj mam stałą pracę, która ogromnie mnie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaromina
Nie zależy mi na pieniążkach tylko na dobrej praktyce. Jestem na III roku prawa i chciałabym zdobyć doświadczenie i nauczyć się dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne ale oblegane miejsce na praktyki to Kancelaria Votum.Bardzo przyjazna atmosfera i kompetentna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma znalazla prace jako posrednik w korporacji taksowkarskiej www.radiotaxi919.pl przyjmuje zlecenia i wysyla tkasówki :) mysle, ze praca nie jest zla nawet jezeli na przeczekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 794005304. Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisze się do darmowej szkoły DELTA EDUKACJA! Zdobądź wykształcenie ! Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Delta Edukacja za darmo! Zachęcamy do zapisu do Policealnej Szkoły Rozwoju Zawodowego w Krakowie na ul. Szewskiej 17/1 Zdobędziesz zawód bez żadnych opłat! Gwarancja bezpłatności na piśmie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Brak opłaty za egzamin, legitymację i indeks! Wydajemy bezpłatne zaświadczenia! Zachęcamy do zapisu już dziś! Zadzwoń! 798-149-906!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce to ciezko o dobra prace. najlepiej to wyjechac za granice, zarobki sa nieporownywalne. VPU Polska to dobra agencja ktora organizuje wyjazdy do holandii, jechalam z nimi w zeszlym roku i wrocilam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo albo do niemiec, ja jako opiekunka pracuje. jezdze przez ej job, mam wyplaty 1400 euro za miesiac, transport i pokoj zapewniony, wiec duzo sobie odkladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualmassagetenerife
Witam, Proponuje Ci prace w salonie masażu zmysłowego, który znajduję się na Teneryfie. Oferujemy zakwaterowanie. Oferujemy kursy masażu. Zeby rozwiać wątpliwości w żadnym wypadku nie chodzi o seks. Jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt. 517410782 0034667661413 deeppleasuremassage@gmail.com Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesss
Jakiś czas pracuję przez agencję pracy Toolip z Gdańska (www.toolip.pl) i współpraca układa mi się świetnie. Zawsze wypłacają wynagrodzenie na czas lub nawet przed czasem, mam podpisaną legalną umowę. Jak dla mnie dużym plusem są także przyjaźnie nastawieni, bardzo pomocni pracownicy do, których zawsze można się zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w firmie nie utrzymuję już działu rekrutacji. Strata pieniędzy. Przekazałem wszystkie obowiązki rekrutacja + selekcja w worksol.pl. To jest agencja pracy tymczasowej z Kępna. Akurat mi po drodze do nich :) Współpracuję głównie z Ukraińcami. Podobna kultura pracy do polskich pracowników. To na plus. Ja akurat wcześniej samodzielnie zatrudniałem cudzoziemców, ale na formalności przeznaczałem bardzo dużo czasu, no i pieniędzy. Agencja tutaj ma outsourcing kompleksowy, więc pozwolenie na pracę i karty pobytu da się dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore dorabiaja sobie i to calkiem sporo , pokazujac co nieco na portalach z kamerkami. Myslalas o tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakradosci
amstaff pakuj sie na kamerke, przeleje ci ,5 zetonow jak pobawisz sie swoim misiem haribo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szuakć po prostu an dobrych portalach, gdzie ogłaszają sie konkretni pracodawcy. W dużychmiastach sensownych ofert jest dużo, tylko trzeba mieć trochę wiedzy, doświadczenia no i jezyki znać na fajnym poziomie. Na takim linguajob widziałam oferty od IBM, Shell, TENECO, DSV ,Hemmersbach - tam naprawdę warto próbować, bo i pewnie pieniądz nie jest zły a możliwości awansu też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam ogromny problem z zatrudnieniem do pracy osób z umiejętnością szycia, krawcowych, szwaczek w Krakowie. Chcę dać zarobić w małej pracowni krawieckiej zajmującej się nie usługami a produkcją sukienek dla dziewczynek i psich wdzianek. Mogę dać zatrudnienie od 6 do 9 osobom, praca 40 godzin tygodniowo nie mniej jak 2100 do ręki przy wyszyciu minimalnych norm odzieży. Uczciwe zatrudnienie na umowę pracę na długie lata, praca dwu lub trzy zmianowa. Mogą być nawet obywatele obcych państw, dla większej grupy zatrudnionych z poza Krakowa istnieje możliwość wynajęcia mieszkania. Mój telefon 662626003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwona
od początku września poszukuję na terenie krawcowych-szwaczek, co się okazuje, że na produkcję nie niewdzięczne usługi nie ma chętnych, oferuję umowę o pracę, zatrudnienia w/g kodeksu, zarobek na dzień można wyciągnąć stówkę do ręki i szukam i szukam, posiadasz umiejętność szybkiego dokładnego szycia ubrań proszę o kontakt tel 662626003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, szukanie pracy często wymaga cierpliwości. Jeśli chcesz wsparcia i pomocy w tym jak zabrać się do szukania nowej pracy lub poznać niestandardowe techniki szukania zobacz stronę kobietapracująca.eu Znajdziesz tam szkolenia i warsztaty, które zwiększą twoje szanse na rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakaas
Mi znalezienie pierwszej pracy zajęło trzy miesiące i myślę, że i tak można powiedzieć, że to mało, jeśli masz określone wymagania- także nie załamywałabym się :) myślę, że warto też rozbudować sobie profil na Linkedinie żeby pracodawcy mogli Cię znaleźć, mogę też polecić Ci platformę, za pomocą której ja znalazłam drugą pracę : https://lepszapraca.pl/praca/warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×