Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anulkaaaaaa

Szukam pracy w Krakowie i jestem załamana

Polecane posty

Gość gość
Polecam skontaktować się z mg solutions, mają bardzo dużo ofert. Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, z tej strony Jacek i też pochodzę z Krakowa. Stałem przed podobnym dylematem jak Wy, ale udało mi się trafić na świetną firmę Concept Music Art, w której panuj***ardzo miła atmosfer. Zespół od wizualizacji, budowy sceny, nagłośnienia itp. sami sprawdźcie https://cma.pl Jeśli kogoś interesuje praca w takiej branży mógłby wiele się nauczyć od tutejszych specjalistów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób nadal ma problemy z zarabianiem większych pieniędzy, mimo że są takie narzędzia jak internet, które to znacznie ułatwiają. Jestem pewna, że kilka z artykułów http://www.geocarbon.pl/obliczyc-godziny-pracy/ z pewnością Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Ogłoszenia o pracę z Polski i za granicy. Skrój sobie pracę na własną miarę - zobacz nasze oferty na etat, dla emeryta, studenta i dla wszystkich innych potrzebujących zatrudnienia w każdym wymiarze czasu. Portal pracy OGIDO to doskonała platforma dla pracodawców, którzy poszukują wykwalifikowanej kadry pracowników, pracowników fizycznych oraz tymczasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 9.02.2018 o 14:06, Gość gość napisał:

 

Edytowano przez Mirelka97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×