Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to wszystko moja wina

Przed laty zostawilem zone sama z dziecmi!!

Polecane posty

ale w pewnym sensie masz człowieku- autorze- szansę będziesz mieć wnuki, więc pomagaj dzieciom przy nich, i uwierz że w ten sposób zyskasz zaufanie nrodziny a co do żony, to cudów się nie spodziewaj ja bym nie wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybaczyli ci więc sie ciesz
z tego. Doprawdy to święci ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie takiego nagle stalo, ze zdales sobie sprawe, ze bez swojej ex zyc nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sl1
a ja się zapytam - masz gdzie mieszkać? Masz pracę, pieniądze? Jeśli tak to może te wyrzuty są prawdziwe, ale jeśli nie to sobie spokój z powrotem na łono rodziny, bo tylko swój interes w tym widzisz. Za całym szacunkiem dla Twojej żony, ale tylko idiotka by Cię przyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zostawiłem swoją...
Rosa222 Nie jestem niebezpieczny, tylko realnie myślący moja, po co mi ładować się było w kredyt i całe życie spłacać. Jak można za to samo wynająć lokum i kochać się ze swoją dziewczyną, która mi się już czasami nudziła i chciałem sobie zmienić, nie wiem czy lepszą, ale to by się okazało w praniu. Nie mogę się nadziwić swojej byłej dziewczynie, która pod pseudonimem smutna_samotna swoje żale rozkłada publicznie. Ten rozdział jest skończony i powinna sobie darować, te nasze wspaniałe dni, bo one już nie wrócą. Niech sobie znajdzie chłopaka, tak jak ja dziewczynę i żyje wg. swoich gustów. Tego jej życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossa222
Nie wygłupiaj się - ja też zostawiłem.... czy cos tam. Nie jestes chłopakiem smutnej samotnej- to niemozliwe - nie ten portret psychologiczny. Taka wazliwa dziewczyna i inteligentna nie mialaby co z toba robic- bez urazy ale jestes dośc prosty. (co tez ma swoje zalety- znajdz sobie prosta dziewczyne, miła i nie wrazliwa- a bedzie ok. Wyjdzie w praniu... Ufff Powodzenia i sie nie podszywaj pod kogos= to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zostawilem swoja powiem Ci tak, kazde zlo wyrzadzone innym do nas wraca trzykrotnie, to jest przetestowane i sprawdzone, i wiem, ze jesli faktycznie jestes chlopakiem smutnej to wrocisz do niej na kolanach, nie wiem czy to bedzie za rok, czy za lat 10, pamietaj o jednym o czym moj chlopak juz sie chyba przekonal:pieniadze szczescia nie daja, za pieniadze milosci nie kupisz, bogata nie tak latwo znalezc, a jezeli ja znajdziesz to nie wiadomo czy Cie bedzie chciala, takie jest zycie ze za krzywde trzeba zaplacic, ja mam tylko nadzieje, ze jak przyczolgasz sie do niej na kolanach to ona bedzie juz miala zycie ulozone i bedzie szczesliwa i nawet w twoja strone nie spojrzy, bo facet, ktory sie tak zachowuje nie zasluguje na zadna litosc, teraz ona placze potem Ty zaplaczesz taka jest kolej rzeczy, jak chcesz to moge Ci karty postawic, bo mojemu w jego imieniu postawilam bo podobnie postapil jak Ty i wiesz co w nich wychodzi: ze bedzie mial straty, ze bedzie nieszczesliwy i samotny, a w tym czego sie nie spodziewa to odrzucenia!!!! nie mam zamiaru go informowac o tym , niech zyje w zludzeniu ze ma otwarta furtke ha,ha, chcesz wrozbe byly samotnej, to prosze bardzo napisz mi na gg a ja Ci karty postawie i zobaczymy bo az sama jestem ciekawa co takiego czlowieka jak ty czeka w zyciu, ja mowie powaznie gg21857570, jak sie nie boisz spojrzec w przyszlosc to zapraszam, moj byly nawet mnie sie pytal co mu wychodzi, no ale on sie przekona na wlasnej skorze i taka bedzie moja slodka zemsta, zapraszam, a druga sprawa jakbys byl taki szczesliwy to bys nie pisal o tym na forum i nie czytal takich tematow, bo kazdy tutaj jest anonimowy i co Cie obchodzi ze ona pisze, wierz mi, ze niedlugo przestanie pisac, wszyscy przejdziemy na gg lub maila a Ty gowno bedziesz wiedzial co ona robi, zapraszam na wrozbe, powroze za darmo ci, bo jak wyjdzie zle tak jak u mojego to bede miala zajebista satysfakcje, a zajebistej satysfakcji za kase nie kupisz ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwsedddddddd
a ja zostawilem swoja - to teraz sie trzymaj. kobiety rozstanie przezywaja dosyc szybko i lagodniej, potrzebuja sie przy tym wygadac i wyplakac innym kobietom, ale szybko dla nich zaswieci sloneczko, bo skutecznie wyrzucily z siebie niszczace emocje. mezczyzni, zawsze staraja sie zgrywac twardziela i za nic nie chca pokazac ze ich to rusza, a w srodku cierpia jak mali chlopcy.. potrafia nwed rok czasu przezywac rozstanie. tak juz jest skonstruowana psychika mezczyzn i kobiet. mezczyzni szybciej sie zakochuja i gorzej i dluzej przezywaja rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwsedddddddd masz racje w zupelnosci, dlatego tak to jest ze oni potem chca wracac, kiedy my juz sie otrzasniemy i zycie sobie poukladamy, ten moj np nie ma sie komu wygadac, nie ma przyjaciela ktory by go zrozumial i wiem ,ze dusi to w sobie az ktoregos pieknego dnia wybuchnie to w nim wszystko i huk wtedy nawet do mnie doleci w postaci telfonu albo jakiejs wiadomosci od niego, taka jest prawda ze kobiety sa silniejsze tym bardziej gdy maja osoby ktore ich rozumieja i lacza sie w bolu, madry chlopak jestes naprawde. A ja zostawilem swoja..... i co nie masz ochoty na wrozbe? szkoda, jakby co to napisz, zapraszam, za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla20krk
napisz jak dalej Ci się życie układ z powrotu z dalekiej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przed snem chcę poczuć
moim zdaniem trudno byłoby autorowi odzyskać uczucia byłej żony, po tym co zrobił swoim najbliższym. Wręcz jestem pewna, że gdyby chodziło wyłącznie o nią, nie byłoby takiego problemu. Ale dzieci, to pewnie jej największe skarby i przede wszystkim dlatego autor nie ma najmniejszych szans na powrót. Jednak nie byłabym sobą, gdybym obiektywnie nie doradziła potrzebującemu. Myślę, że jedyną szansą na rehabilitację w ich oczach jest bycie przyjacielem w potrzebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostawiac
Jak coj jest z babami nie tak to należy wiać, te nierobotne pasożyty czekają tylko abyś zrobił dziecko i liczą na to że tym cię zatrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×