Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość oj nie nie napewno nie

Gdzie w podróż poślubną w Polsce???

Polecane posty

Gość oj nie nie napewno nie

Niestety zagranica odpada bo moj przyszły boi sie latać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co lubicie
Góry, morze, mazury Jest co wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakwa__
a w której części Polski mieszkasz bo może jakaś zagranica jest bliżej samochodem niż morze, mazury, góry... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
ale w po Europie nie trzeba przeicez latac, a moim zdaniem lepiej pojechac sobie gdzies za granice bo wcale drozej nie wyjdzie, zwlaszcza ze ceny sa coraz wyzsze w Polsce. Mozecie wykupic nawet jakas wycieczke autokarowa chociazby do Paryza :) albo pojechac sobie do Pragi czy Wiednia, albo na polnoc Wloch nad morze, w miare blisko jak macie auto. A jak juz w Polsce to bym wziela jakis mega fajny hotelik nad morzem albo w Zakopcu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieszczady :) całkiem tanio, można sie po górach powłóczyć wskoczyć na Słowację do żródeł termalnych albo na Ukrainę na alkohol,słodycze i kosmetyki :) . Dobra baza wypadowa -Komańcza ( z tym że kiepskie standardy) Sanok -całkiem całkiem hmm może Solina ? jest wiele możliwości . Może morze ? :) albo Białowieża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakopane morskie oko
...przecież to oklepane do bólu! Miliard turystów i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W podróż poślubna to chyba zdecydowanie lepiej pojechać w jakieś spokojne miejsce. A właśnie akurat Zakopane pełne jest turystów. Dlatego zaproponowałabym ciche i spokojne oklice Głęboczka Wielkiego z możlwiością skorzystania z czegoś aktywnego - jak NW czy kajaki i czegoś mniej aktywnego - jak zabiegi w spa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spa to faktycznie fajne rozwiązanie. Mozna wypocząć, spędzić miło czas. Najlepiej wybrać sie do spa w jakieś ciekawe miejsce, na przyklad nad morze - ładne widoki, trasy spacerowe. Ostatnio fajne ogłoszenie widziałam na stronie Primavera Spa w Jatrzębiej Górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaok
ja jestem z poludnia Polski i tyle samo, ile nad Bałtyk mam do Chorwacji. Więc wybieram Chorwację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jedźcie do Wiednia!
jeśli boi się latać, to do Wiednia dojedziecie samochodem, albo autobusem. Czemu tam - a bo zdjęcia będą przepiękne, a podróż poślubna, może być nawet krótka, ale musi mieć coś z bajki. Poza tym Wiedeń jest naprawdę niedrogi. No i można się naprawdę nieźle wybawić na Praterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W podróż poślubną wybraliśmy sie do Zakopanego. Romantyczne wieczory spędziliśmy przy kominku z lampką szampana. Jaki to był piękny czas. Noclegi Zakopane znalazłam na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podróż poślubną w Polsce warto wybrać się nad morze :) My z mężem na naszą podróż poślubną wybraliśmy Ustkę, a zatrzymaliśmy się w Hotelu Lubicz hotel-lubicz.pl. Mają tam cudowne spa dlatego wybraliśmy to miejsce. Hotel jest bardzo czysty, ładny, klimatyczny. W restauracji można bardzo dobrze zjeść i spędzić fantastycznie razem czas. W hotelu jest też mnóstwo atrakcji więc nie ma czasu na nudę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy ile czasy jakbym miała dwa tygodnie tydzień objechałabym wszystkie największe miasta w Polsce, pochodziła po muzeach i przespacerowałabym się po ładnych rynkach, drugi tydzień domek w jakimś lesie, przy jeziorze albo nad morzem ale przy jakiejś dzikiej plaży, kominek  i dobre winko i taki chill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z żona rok temu w czerwcu wybraliśmy się do Grecji na Zakhyntos, dodatkowo wykupiliśmy sobie 2 wycieczki. Pierwsza to wycieczka z przewodonkiem dookoła wyspy Zakhytnos.

2 Wycieczka rejs statkiem 2h na zatoke wraku. Dodatkowo mozna bylo sie wykapac w morzu, woda rewelacja czysta jak lza.
Podobala mi sie ta wycieczka najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieliśmy spędzać podróży poślubnej w Polsce, chcieliśmy wybrać się gdzieś dalej. Zdecydowaliśmy się na lot do Indonezji z biurem RelaksMisja. Wycieczkę mamy wykupioną na kilka miesięcy przed, mamy nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem i żaden wirus nie przeszkodzi nam w tej podróży i zwiedzaniu.  Na ich fb widzieliśmy piękne widoki i zdjęcia z podróży innych par, my też chcemy mieć takie fotki i wspomnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×