Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabiorecimleko

Ile powininen zarabiac facet ?

Polecane posty

a ja powiem inaczej - jesli mieszka się już razem to ok 4000 w sumie na ręke - to jest takie minimum... I dla mnie nieważne czy ja zarabiam mniej czy wiecej - ważne, żeby wspólnie bylo nas stac na życie. a chłopaka o zarobki nie pytalam nigdy - czasami sam coś wspominal, ale to juz po dłuzszym czasie bycia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
oooo właśnie, k24, zaradny!!!!! brawo! a nie totalny looser co jak straci prace to siedzi miesiącami przed tv z piwkiem jak ferdek kiepski!!! brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa bobra
eh no prostackie pytanie autorko zadałaś :/ a potem dziwota ze kobiety są postrzegane jako pasożyty. człowiek (nie tylko facet) zarabia tyle ile jest w stanie zarobić, wpływa na to wykształcenie, miejsce zamieszkania, charakter itd. jeśli wiesz ze pieniądze sa w życiu potrzebne to idź do pracy i sama na siebie zarabiaj bo z takim podejściem kumatego kolesia na pewno nie znajdziesz eh nie spodziewałam sie ze tyle pustaków na tym świecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na damy trzeba zarabiac zawsze bede kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
o i właśnie, nie pytam o zarobki tylko w rozmowie w czasie znajomości zwracam uwagę, jakie ma podejście do życia, co studiuje, czy ma pasje, czy jest zaradny w życiu - to sie da wyhaczyc w rozmowie i wiesz że taki inteligent i nie pasożyt i poradzi sobie w życiu i jeszcze da ci ochrone! :DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbdbb
A ja lubie swoja prace i zarabiam mało :-) nie chce jej zmieniac , uwazam ze zycie dostatnie nie musi oznaczac nowego BMW co dwa lata . I co ? żadna mnie nie pokocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz mi droga Ewo 33 czy
ty musisz właziź na wszystkie tematy i denerwować ludzi ,wrzucać wszędzie swoje 3 grosze ,nie masz lepszego zajęcia ,gdzie nie wejde to ona się wypowiada i do tego myśli że wszystkie rozumy pozjadała co za babsko................akysz zniknij z kafee........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
a najbardziej gardze facetami którzy chwalą mi sie że dostali nową fure od rodziców, albo mieszkanie w centrum Warszawy. Miałam takiego kolegę, liczył na coś więcej... ale sam z tego nic się nie dorobił, wszystko od rodziców! ja się patrze na potencjał i wybieram co najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co wynajmować i tyle zarabiać 11 tysięcy, trzeba być skończonym idiotą :0 Nie lepiej kupić mieszkanie na kredyt :O Ja nie mogę :O Mój szwagier zarabia z 6 i siostra ze 3 jakoś mają mieszkanie, samochód i wyjazdy i nie wydają 6 tysięcy na opłaty :O Fakt, faktem że kupili tanio mieszkanie w Warszawie ale to było 5 lat temu :/ ale mimo to on ma więcej i tak żyje to jest strasznie rozrzutny... Sorrry bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
fdbb nie musi być bmw, ale jakieś auto by się przydało, nie sądzisz? A na jakiekolwiek auto cie stać fdbb? czy meliniarz z ciebie i zbierasz złom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbdbb
widzę że bez obrażania innych :D tu się nie obejdzie . weź się pieniaczko odwal i ode mnie bo mnie nie znasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa bobra
tu trochę przesadzasz przy zarobkach 3-4 tys ciężko jest się dorobić mieszkania lub uzbierać na przeciętny samochód. sama zarabiam 2,5 tys na rękę i o mieszkaniu gdyby nie spadek po dziadku mogla bym zapomnieć. samochód mam z 1996 roku zwykłego opla corsę pewnie niejeden facet z twoim tokiem myślenia tez by mną gardził przemysł jeszcze to swoje podejście do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
Widze, ze duzo osob zle zrozumialo ten temat :P Przeczytajcie inne posty oprocz pierwszego. Chodzi o to zeby facet byl zaradny i mozna bylo z nim godnie zyc. Nie szukam sponsora, spelnilam swoje marzenie i pracuje w wymarzonym zawodzie, moje 5 tys. mi starczy. Nie mam zamiaru utrzymywac za nie jakiegos wypierdka tylko dlatego, ze ma fajny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbdbb
i czytaj dokładnie KLEMPO , piszę że mam pracę :-) a samochód i dobra materialne są dla ciebie ważniejsze niż osobowość człowieka to jesteś zwykła pusta lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbdbb
" Nie mam zamiaru utrzymywac za nie jakiegos wypierdka tylko dlatego, ze ma fajny charakter. " skoro ma fajny charakter to nie jest wypierdkiem :-O aleś ty głooopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarabiając 3 - 4 tysiące bez pomocy rodziny trudno by się było dorobić mieszkania to fakt ale kupić auto można by było ale jak chce się mieć od razu auto to się nie da :O bo już takie za 20 tysięcy jest w zasięgu ręki, tylko pytanie jak kto żyje i ile wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
też mnie nie znasz! naprawdę, choć ci sie tak wydaje bo poruszyłam tu otwarcie pewne drażliwe kwestie i zadałam mocne pytanie! nie czuj się obrażony, przepraszam, chciałam tylko uzmysłowić ci Twoje jednowymiarowe spojrzenie na sprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiore mleko to wczym problem znajdz takiego co zarabia,tyle samo coTy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czary na mnie nie działają, szkoda zachodu po to mam net, żeby z niego korzystać po to istnieje forum, żeby się wypowiadać widzisz tu coś nielogicznego? a jak kogoś uwieraja normalne poglady, to może niech idzie na forum dla dziwaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
Jest wypierdkiem skoro zarabia 1500zł. Powtarzam po raz setny, że charakter jest ważny tak samo jak pieniądze. Gdybym miała do wyboru chama który zarabia kokosy i miłego, ładnego kolesia który sprzedaje gazety w kiosku to wybrała bym samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czary na mnie nie działają, szkoda zachodu po to mam net, żeby z niego korzystać po to istnieje forum, żeby się wypowiadać widzisz tu coś nielogicznego? a jak kogoś uwieraja normalne poglady, to może niech idzie na forum dla dziwaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan damskich stóp
:-O uważanie za wypierdka kogoś kto mało zarabia to trzeba byc płytkim na maksa :D to może być wspaniały człowiek ale widzę ze czysto materialne kryteria stosujecie niektóre z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiadomościach kiedyś mówili, że młodzi nie chcą pracować za 1500 zł :O W sumie jak się nie ma pracy to się i taką pracę bierze a potem szuka lepiej płatnej, bo jak ktoś marzy o własnym mieszkaniu czy o wynajmie całego mieszkania dla siebie to trochę lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan damskich stóp
" Jest wypierdkiem skoro zarabia 1500zł " żal mi ciebie :-( oceniasz ludzi pod kątem materialnym .... a może szukał innej pracy i nie dostal ? wiesz są różne powody dla których nie ma się lepszej pracy . A jeśli ty stracisz prace i zaczniesz zarabiac 1200 zł to kim bedziesz ? wypierdką ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
słuchaj fcdd coś tam, widze że wjechałam ci na ego - i okazuje się przy tym że wcale lepszy nie jesteś, bo to ty używasz wyzwisk, nie ja! widocznie jesteś wypierdkiem jednak miał być temat techniczny a nie o wartościowaniu człowieka, a zrobił się jazgot moherów, no błagam ci którzy sie najbardziej plują nie czytają wszytskich postów tylko wybiórcze i po prostu mają ochote komuś nabluzgać, p.i.e.r.doleni hipokryci tyle razy już było zaznaczane, że chodzi naprawdę o zaradnośc i charakter faceta, a nie co już ma. Spodoba mji sie facet z oplem, jeśli widzę że jest inteligentny, pracowity i ma ambicje bo kiedyś dorobimy się dostatniego życia CZEGO WSZYSCY TAK NAPRAWDE PRAGNĄ ALE NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ I MYŚLĄ ŻE TO TOPIK PLASTIKOWYCH LASEK które pójdą na sponsora ludzie MÓZGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wybrała tego, z którym łaczy mnei miłość... ale sory, tu o kasie a ja wyjeżdżam z takimi staromodnymi tekstami tudziez wartościami z poprzedniego stulecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa bobra
to autorko w czym ty widzisz problem. jeśli ty jesteś na tyle płytka ze nie chcesz "wypierdka" to szukaj zaradnego pustego bogacza. ja tam osobiście wole wypierdka jeżdżącego tramwajem do pracy byle by mnie kochał szanował i bym normalny a jak będziemy chcieli podnieść swoja stopę życiową to zrobimy to wspólnie. wychodzi na to ze facet ma być zaradny i majętny a kobieta może być leserem i iść na łatwiznę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcdd
Twoje posty są proste :D i mówią same za siebie . Kiedyś życie nauczy cię pokory ale zakładam że masz 20 latek i pstro w główce . Wybaczam ci . I bądź mniej zajadła bo się zmarszczek dorobisz :-) więcej szacunku dla innych, mniej oceniania z powodów materialnych ci zyczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka topiku jest pusta :O Od czegoś w sumie trzeba zacząć to po pierwsze, Po drugie lepiej zarabiać tyle niż leżeć na kanapie i pić piwko :O Moja siostra przez ponad rok za mniej niż tysiąc złoty i żyła i to w Ministerstwie :O potem trochę więcej tam zarabiała bo awansowała aż w końcu się udało zmienić pracę i na godziwe zarobki:) -UM- nie ma to jak samorząd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×