Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lupiezzzzz

domowe sposoby na lupiez pstry?

Polecane posty

Gość lupiezzzzz

jak jakis babciny sposob skoro juz nic zadne leki nie pomagaja? blagam pomozcie dodam ze lupiez mam na przedramionach:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupiezzzzz
pierwsze slysze, jaja sobie robisz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 102
Myj całe ciało szamponem przeciwłupieżowym (jak żelem pod prysznic) i smaruj zmiany maścią przeciwgrzybiczą clotrimazol (jakieś 2-3 zł kosztuje). Mój brat tak bardzo syzbko wyleczył łupiez pstry, dośłownie w kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice334
a mi ciotka poleciła olejki dr Beta do aromaterapii. najpierw sie usmialam bo raczej sobie nie wyobrażałam takiej "kuracji". ale okazuje sie że do szamponu trzeba dodać po kilkanaście kropli olejku np rozmarynowego, tymiankowego i szałwii. i taką mieszanką porządnie myjemy włosy. jest poprawa, zatem sposob polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiczna000000000000
Słyszłam o czosnku :) przeciskany przez pracke wsmarowujesz w skórę głowy po czym nakładasz na nie folie i ręcznik zostawiasz na pól h na głowie po czym myjesz zwykłym szamponem. Włosy podobno malutkie po czym odrastaja i likwiduje oznaki łupiezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMonia22
nie wiem słuchajcie czy zwykły szampon coś da bo te grzyby co wywołują pstry są jakieś inne niż drożdzaki od zwykłego łupiezu. Trzeba jakieś mocne substancje stosować tak jak mocny siarczek selenu no i oczyszczacze jak cynki itd... nie wiem czy sa takie srodki bez recepty ktore to maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia podobno ten selen jest w pitywerze bo ja w ciazy chcialam zamowic jak mnie synek zarazil po swoim basenie no ale nie mogłam akurat taka substancja sie smarowac bo to szkodzi dziecku i mecze sie narazie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domowe sposoby? NIe ma takich bo chodzi tutaj o zmiany grzybicze i nie wiem czy coś takiego pomoże. Dobrze jest zastosować odpowiednie specjalistyczne kosmetyki, które mogą tutaj pomóc. Chodzi tutaj również o to, że im szybciej jest wprowadzone leczenie, tym lepsze rezulatty leczenia mozna uzyskac. 

Jeśli chodzi o sam pityver to jest faktycznie polecany:

https://www.trustedcosmetics.pl/szampon-na-lupiez-pstry-pityver-skuteczne-rozwiazanie/

Na stronie mozna sobie o nim poczytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×